Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Günaydınlar tatlışlar :)

Neden bilmiyorum ama buraya yazmak hoşuma gidiyor ve her konu açtıktan sonra içime müthiş bir rahatlık geliyor :)

Her neyse fazla geyik yapmadan içimi dökeyim, paylaşayım.

Beni bilen bilir bu site de.
26 yaşında genç bir kadınım.
Çalışıyorum, özel bir şirkette tasarımcıyım, sevdiğim ve hayallerimde ki mesleği okudum.
3 dil biliyorum. Yurt dışında doğdum, yurt dışında okudum, çok ülke gezdim ama sonuç olarak İstanbul a yerleşmeye karar verdim.

Ailem her daim arkamda durur, elbette bizde her aile gibi sorunlar yaşamıştırız ama biz birbirine bağlı bir aileyiz.
Ailem bizi baskı içinde büyütmedi. Her daim eğitimimize önem verdiler. Sonuna kadar okuyun dediler.

Ailem den yana tek bir şikayetim olmadı ve olamaz da...

Özel hayatımda sorunlar şu an yok. Fakat birşey eksik.
Bir renk yok, tad yok, bir motivasyon eksikliği var sanki...

Problemler yaşadığımda "görünüş" olarak beli etmem.
Her daim güçlü dururum ve bakımlı. Her gün kıyafetimi özenle seçerim. Saçlarıma bakarım vs vs vs...

Genelde çevremdekiler olsun, ailem olsun veya arkadaşlarım olsun güzel bir kadın olduğumu söylerler ve genelde karşı cinsteki erkekler beni son derece sexy buluyorlar.

Eskiden böyle düşünmezdim ama şu son 3 haftadır düşünür oldum... : sexy olmak , çekici olmak karşı cinsteki erkeklerin beni basit gördüklerini sağlıyor sanki...
Yazdığım gibi eskiden böyle düşünmezdim 3 haftadır böyle düşünüyor oldum.

Ben her zaman sonsuz aşka inanırdım ve hiç kimseyi kandırmadım.
İlk ilişkimi 21 yaşımda yaşamaya başladım ve onunla herşeyi yaşadık.
Sadece bu kişi ile seviştim.

Hiç pişman değilim açıkcası.

2 ay önce ayrıldık.
Ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum hatta internet e stalklamıyorum bile.
İçimde ne kızgınlık var, ne nefret, nede sevgi, aşk kaldı.

Sorunum aslında erkeklerin geneli.
Neden onların gözünde basit bir kızmış gibi görünüyorum ?

Sex i sevdiğim için mi ? Sex ten konuşmaktan çekinmediğim için mi ?
Her akşam sevişmek istediğim için mi ?

Bir erkek arkadaşımla daha önce konu açmıştım bu mevzuları konuşmuştuk. Benimle cinsel açıdan ilgilendiğini söylemişti.

Bende ona karşı cinsel çekim hissediyordum ve bunu dile getirmekten çekinmedim.

Ama zaman geçtikçe o kişi ye karşı duygusal anlamda birşeyler hissetmeye başladım.
Aşk mı ? Hayır değil daha çok hayranlık.

Çok karizmatik çok entellektüel. Çok bilgili.
Doğduğum ülkenin dilini konuşabilen.
Yaşca benden büyük ve olgun biri.

Bu kişi ile aynı iş yerinde çalışıyoruz üstelik.
Hala sevişmedik, birlikte olmadık.

Ve ben geçen günler ona karşı hissetiğim duygulardan bahsettim.
Fakat adam arazi oldu.
Ne bir cvp verdi hiç birşey.

Bu arada kendisi istifa etti ve 6 hafta sonra işten ayrılacak.
Şu anda bir boşluk ta olduğunu, hiç birşeye odaklanamadığını falan filan diye şeyler yazdı.

Yani sonuç olarak yine hüsran yine hüsran.
Ama artık zaman geçtikçe bende duygusuzlaşıyorum.
Çok zeki çok romantik bir insandım ama artık böyle olmak istemiyorum...

İnsanlar dan sıkıldım, hele erkeklerden.
Beni sadece bir cinsel obje olarak görmelerinden sıkıldım.

Sıkıldım sıkıldım ve sıkıldım.

That's all.

Thanks.
turkıyede boyle yapacak bırsey yok.

Elalemi bilemem, ben seni begeniyorum,goruslerini ve durusunu:KK66:

erkeklere varmadan daha sorunu kadinlarla yasadigini gorebiliyor musun?burada cogu sefer seni agir sekilde elestirdiklerini gordum. Elestiri mesele degil ama hakaret boyutuna variyor bazen.

Doğal görünenlerdenim bir arkadaş yazmış cevap vereyim.
Moda tasarımcı olduğum için giyinmeyi bilerdenim.

Örneğin hiç makyaj yapmam, sadece rimmel ve blush sürerim.
Giyinmeyi iyi bilirim, aynı zamanda moda danışmanlığı da yapıyorum.

Bir çoğunuz mesajımı anlamamışsınız... Benim sitemim aslında insanlar neden bu kadar duygusuzlaştı...

Ben duygularımı kaybetmek istemiyorum ve sanki kaybediyor gibiyim yavaş yavaş.
Ayrıca ben önüme gelenle sevişmedim.
Sadece eski sevgilim ile birlikte oldum. ilişkimiz de 4 yıl sürmüştü.
mesajlarda haklılık payı var sen de kabul et B bibibibiy *
hep aynı hep aynı.
derdin inan ki sevişememek olarak algılanıyor.
ben de böyle düşünüyorum açıkcası.
ha tamam duygu bilmem ne de olsun istiyosun.
o kadar yavan bir insan değilsin belli.
ancak ne dersen de sorun sırıtıyor.
sorun libidon:))

Sevgilinin senden ayrılış şeklini hatırlıyorum son derece iğrençti. Normal bi insan kolay kolay atlatamaz öle bi kazığı. Dahası adamda fotoğrafların vardı biz zorladık seni yok et onları diye sen rahattın sebebini şimdi anladım. Yahu ne çabuk atlattında böle şeleri düşünür oldun.

Bence bu kadarıda normal değil, hani ben rahat rahat sex konuşurum yemek içmek gibi bana fark yapmaz diyosan zaten fazla ciddiye alınmazsın. Olay zaten basitleşmiş.

Bence biraz bi dur

Bir çoğunuz mesajımı anlamamışsınız... Benim sitemim aslında insanlar neden bu kadar duygusuzlaştı...

seni tanımıyorum eski konularını bilmiyorum ama inan kafamda oluşan şey bu kadın bir an önce sevişmeli oldu

valla senin durum sahil kentlerinde gezen kavruk ve ingilizce iki kelime icin kivranan abiler gibi olmus..
bence bi sureden sonra konusmalarin erkeklerin kulaklarinda `are you sex? ` diye yankilaniyor :işsiz:

Aynen yani sürekli bir seviştim,sevişeceğim, sevişiyorum.
Sevişemiyorum.
Zart zurt.
Tamam Aylin anladık seviştin, çok seviştin, hepimizden daha çok seviştin.
Ama yeter be bacım.
Erkek olmama gerek yok benim yanımda da birisi sürekli bu mevzulardan dem vursa hem rahatsız olurum hem de aklı şeyinde derim.
Erkek olmakla bir alakası yok

:KK48::KK70:

Günaydınlar tatlışlar :)

Neden bilmiyorum ama buraya yazmak hoşuma gidiyor ve her konu açtıktan sonra içime müthiş bir rahatlık geliyor :)

Her neyse fazla geyik yapmadan içimi dökeyim, paylaşayım.

Beni bilen bilir bu site de.
26 yaşında genç bir kadınım.
Çalışıyorum, özel bir şirkette tasarımcıyım, sevdiğim ve hayallerimde ki mesleği okudum.
3 dil biliyorum. Yurt dışında doğdum, yurt dışında okudum, çok ülke gezdim ama sonuç olarak İstanbul a yerleşmeye karar verdim.

Ailem her daim arkamda durur, elbette bizde her aile gibi sorunlar yaşamıştırız ama biz birbirine bağlı bir aileyiz.
Ailem bizi baskı içinde büyütmedi. Her daim eğitimimize önem verdiler. Sonuna kadar okuyun dediler.

Ailem den yana tek bir şikayetim olmadı ve olamaz da...

Özel hayatımda sorunlar şu an yok. Fakat birşey eksik.
Bir renk yok, tad yok, bir motivasyon eksikliği var sanki...

Problemler yaşadığımda "görünüş" olarak beli etmem.
Her daim güçlü dururum ve bakımlı. Her gün kıyafetimi özenle seçerim. Saçlarıma bakarım vs vs vs...

Genelde çevremdekiler olsun, ailem olsun veya arkadaşlarım olsun güzel bir kadın olduğumu söylerler ve genelde karşı cinsteki erkekler beni son derece sexy buluyorlar.

Eskiden böyle düşünmezdim ama şu son 3 haftadır düşünür oldum... : sexy olmak , çekici olmak karşı cinsteki erkeklerin beni basit gördüklerini sağlıyor sanki...
Yazdığım gibi eskiden böyle düşünmezdim 3 haftadır böyle düşünüyor oldum.

Ben her zaman sonsuz aşka inanırdım ve hiç kimseyi kandırmadım.
İlk ilişkimi 21 yaşımda yaşamaya başladım ve onunla herşeyi yaşadık.
Sadece bu kişi ile seviştim.

Hiç pişman değilim açıkcası.

2 ay önce ayrıldık.
Ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum hatta internet e stalklamıyorum bile.
İçimde ne kızgınlık var, ne nefret, nede sevgi, aşk kaldı.

Sorunum aslında erkeklerin geneli.
Neden onların gözünde basit bir kızmış gibi görünüyorum ?

Sex i sevdiğim için mi ? Sex ten konuşmaktan çekinmediğim için mi ?
Her akşam sevişmek istediğim için mi ?

Bir erkek arkadaşımla daha önce konu açmıştım bu mevzuları konuşmuştuk. Benimle cinsel açıdan ilgilendiğini söylemişti.

Bende ona karşı cinsel çekim hissediyordum ve bunu dile getirmekten çekinmedim.

Ama zaman geçtikçe o kişi ye karşı duygusal anlamda birşeyler hissetmeye başladım.
Aşk mı ? Hayır değil daha çok hayranlık.

Çok karizmatik çok entellektüel. Çok bilgili.
Doğduğum ülkenin dilini konuşabilen.
Yaşca benden büyük ve olgun biri.

Bu kişi ile aynı iş yerinde çalışıyoruz üstelik.
Hala sevişmedik, birlikte olmadık.

Ve ben geçen günler ona karşı hissetiğim duygulardan bahsettim.
Fakat adam arazi oldu.
Ne bir cvp verdi hiç birşey.

Bu arada kendisi istifa etti ve 6 hafta sonra işten ayrılacak.
Şu anda bir boşluk ta olduğunu, hiç birşeye odaklanamadığını falan filan diye şeyler yazdı.

Yani sonuç olarak yine hüsran yine hüsran.
Ama artık zaman geçtikçe bende duygusuzlaşıyorum.
Çok zeki çok romantik bir insandım ama artık böyle olmak istemiyorum...

İnsanlar dan sıkıldım, hele erkeklerden.
Beni sadece bir cinsel obje olarak görmelerinden sıkıldım.

Sıkıldım sıkıldım ve sıkıldım.

That's all.

Thanks.

ben erkek değilim ama bende oturaklı kadın diye düşünmedim senin hakkında açıkçası

Gerçekten çok şaşırdım ya 4 yıllık sevgilin senden, ben başka kadınlarlada birlikteyim ama en çok senin vücudunu beğendim fotoğrafların bende seni istedikçe onlara bakıcam vs vs şeklinde şerefsizce ayrılmadı mı.. başkasının konusuyla mı karıştırıyorum. yani insan bi durur bi ders çıkarır, biraz sınırların olsun. Hele şu yaşadığından sonra bu türlü konular açabilmen baya rahatmışsın sıkıntı yaşarsın ileride.

İnsanlar hep bu kadar duygusuz ve ikiyüzlüydü aslında. Hep çıkarcı ve umursamazlardı.

İnsan hayatında biri varken, sevilirken, güvenebileceği, sığınabileceği insanlara sahipken kendi dünyasını oluşturuyor. Sığınağı gibi oradan çıkmak istemiyor ve gerçekler ona bir nebze de olsa uzak kalıyor. Soyutlanıyor. Her şey güzelmiş gibi geliyor. Böyle mutluyum, kimse bana dokunmasın diyor.

Ama gerçeklerle yüzleşince, savrulunca, başını koyacak bir omuz bulamayınca insan ne yapacağını bilemiyor. Yaprak gibi oradan oraya gidiyor. Tutunmaya çalıştığı dallar da çürük olup elinde kalınca iyice güvensizleşiyor. Mutsuz, kimseye güvenemeyen, sevemeyen insanlar ortaya çıkıyor.

Bu hep böyleydi. Ama herkes böyle değil. Duygularını kaybetmemek senin elinde. Kendini nadasa bırak.

Gerçekten çok şaşırdım ya 4 yıllık sevgilin senden, ben başka kadınlarlada birlikteyim ama en çok senin vücudunu beğendim fotoğrafların bende seni istedikçe onlara bakıcam vs vs şeklinde şerefsizce ayrılmadı mı.. başkasının konusuyla mı karıştırıyorum. yani insan bi durur bi ders çıkarır, biraz sınırların olsun. Hele şu yaşadığından sonra bu türlü konular açabilmen baya rahatmışsın sıkıntı yaşarsın ileride.

Fotoğraflar silindi...
Evet o konuyu açan benim.
Ayrılığı atlattım. Piskolojim biraz daha iyi.

Merhaba,
Ben fofenk fofenk bu mesaj için yeni bir hesap açtım.
Aslında ban sürem yarın bitecekti ama uzayacak.
Olsun, aylinin konusu yakında kapanacak, konuda çok hakaret var. Geçen konuyu da kaçırdım banlı olduğumdan.
Dayanamadım yazayım dedim.
Mune Mune , kusura bakma apla ben pray vallaha dayanamadım.

Ben Aylin' i tanıyorum
Gerçekten hem güzel hem de seksi bir kadın.
Bunları arkadaşım olduğu için yazmıyorum. Aylin' in buradaki sorunlarının seks üzerine olması günlük hayatında sekse düşkün olduğunu göstermiyor. Değil çünkü.
Günlük konuşmalarımız ay bugün naptın, tatile nereye gideceğiz, hangi şarap markası daha güzel, şu ülkeyi gördün mü, bak ben yeni elbise aldım sana göstereyim gibi tipik konuşmalar.
Çok nadir seks konuşuyoruz. Hatta maksimum 2 kere falandır herhalde ya.

Yorumların birçoğunun aksine basit bir kadın da değil, sadece bu platformda kendini bu kadar rahat ifade ediyor. O yüzden her konusu sekse dayalı. Ona haksızlık ediyorsunuz gibi hissettim.
Artık arkadaşım olduğu için mi bilmiyorum, biraz sinirlendim gibi oldu.

Ama bir de objektif olayım. Sen duygusuz seks yapamazsın aylin, seni iyi tanıyorum.
Romantik bir kadınsın, seksi seviyorsun ama aşkı daha çok seviyorsun.
Boşver sen burada konu açma, bana yazarsın ben sana çokzel yol gösteririm:KK200:

Hadi ben kaçtım. Öptüm hepinizi.

Seni yanlış anladığımızı düşünmüyorum B bibibibiy

Yazdığın mesajda 10 kez sevişmek/cinsellik/seks kelimeleri geçiyor ve sadece iki kez sevgi kelimesi ( o da biri mesleğini sevmek... diğeri yine seksi sevmek :KK70: )

O yüzden böyle bir ana temada ... senin kaybettiğin duygularına , toplum olarak duygusuzlaştığımıza falan değinemedik mazur gör .

Merhaba,
Ben fofenk fofenk bu mesaj için yeni bir hesap açtım.
Aslında ban sürem yarın bitecekti ama uzayacak.
Olsun, aylinin konusu yakında kapanacak, konuda çok hakaret var. Geçen konuyu da kaçırdım banlı olduğumdan.
Dayanamadım yazayım dedim.
Mune Mune , kusura bakma apla ben pray vallaha dayanamadım.

Ben Aylin' i tanıyorum
Gerçekten hem güzel hem de seksi bir kadın.
Bunları arkadaşım olduğu için yazmıyorum. Aylin' in buradaki sorunlarının seks üzerine olması günlük hayatında sekse düşkün olduğunu göstermiyor. Değil çünkü.
Günlük konuşmalarımız ay bugün naptın, tatile nereye gideceğiz, hangi şarap markası daha güzel, şu ülkeyi gördün mü, bak ben yeni elbise aldım sana göstereyim gibi tipik konuşmalar.
Çok nadir seks konuşuyoruz. Hatta maksimum 2 kere falandır herhalde ya.

Yorumların birçoğunun aksine basit bir kadın da değil, sadece bu platformda kendini bu kadar rahat ifade ediyor. O yüzden her konusu sekse dayalı. Ona haksızlık ediyorsunuz gibi hissettim.
Artık arkadaşım olduğu için mi bilmiyorum, biraz sinirlendim gibi oldu.

Ama bir de objektif olayım. Sen duygusuz seks yapamazsın aylin, seni iyi tanıyorum.
Romantik bir kadınsın, seksi seviyorsun ama aşkı daha çok seviyorsun.
Boşver sen burada konu açma, bana yazarsın ben sana çokzel yol gösteririm:KK200:

Hadi ben kaçtım. Öptüm hepinizi.

Benim arkadaşım benim seni çok seviyorum :KK200: bana gel pazar görüşelim konuşalım

X