Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

turkıyede boyle yapacak bırsey yok.

Elalemi bilemem, ben seni begeniyorum,goruslerini ve durusunu

erkeklere varmadan daha sorunu kadinlarla yasadigini gorebiliyor musun?burada cogu sefer seni agir sekilde elestirdiklerini gordum. Elestiri mesele degil ama hakaret boyutuna variyor bazen.

mesajlarda haklılık payı var sen de kabul et B bibibibiy *
hep aynı hep aynı.
derdin inan ki sevişememek olarak algılanıyor.
ben de böyle düşünüyorum açıkcası.
ha tamam duygu bilmem ne de olsun istiyosun.
o kadar yavan bir insan değilsin belli.
ancak ne dersen de sorun sırıtıyor.
sorun libidon:))

Sevgilinin senden ayrılış şeklini hatırlıyorum son derece iğrençti. Normal bi insan kolay kolay atlatamaz öle bi kazığı. Dahası adamda fotoğrafların vardı biz zorladık seni yok et onları diye sen rahattın sebebini şimdi anladım. Yahu ne çabuk atlattında böle şeleri düşünür oldun.

Bence bu kadarıda normal değil, hani ben rahat rahat sex konuşurum yemek içmek gibi bana fark yapmaz diyosan zaten fazla ciddiye alınmazsın. Olay zaten basitleşmiş.

Bence biraz bi dur

seni tanımıyorum eski konularını bilmiyorum ama inan kafamda oluşan şey bu kadın bir an önce sevişmeli oldu

valla senin durum sahil kentlerinde gezen kavruk ve ingilizce iki kelime icin kivranan abiler gibi olmus..
bence bi sureden sonra konusmalarin erkeklerin kulaklarinda `are you sex? ` diye yankilaniyor

ben erkek değilim ama bende oturaklı kadın diye düşünmedim senin hakkında açıkçası

Gerçekten çok şaşırdım ya 4 yıllık sevgilin senden, ben başka kadınlarlada birlikteyim ama en çok senin vücudunu beğendim fotoğrafların bende seni istedikçe onlara bakıcam vs vs şeklinde şerefsizce ayrılmadı mı.. başkasının konusuyla mı karıştırıyorum. yani insan bi durur bi ders çıkarır, biraz sınırların olsun. Hele şu yaşadığından sonra bu türlü konular açabilmen baya rahatmışsın sıkıntı yaşarsın ileride.

İnsanlar hep bu kadar duygusuz ve ikiyüzlüydü aslında. Hep çıkarcı ve umursamazlardı.

İnsan hayatında biri varken, sevilirken, güvenebileceği, sığınabileceği insanlara sahipken kendi dünyasını oluşturuyor. Sığınağı gibi oradan çıkmak istemiyor ve gerçekler ona bir nebze de olsa uzak kalıyor. Soyutlanıyor. Her şey güzelmiş gibi geliyor. Böyle mutluyum, kimse bana dokunmasın diyor.

Ama gerçeklerle yüzleşince, savrulunca, başını koyacak bir omuz bulamayınca insan ne yapacağını bilemiyor. Yaprak gibi oradan oraya gidiyor. Tutunmaya çalıştığı dallar da çürük olup elinde kalınca iyice güvensizleşiyor. Mutsuz, kimseye güvenemeyen, sevemeyen insanlar ortaya çıkıyor.

Bu hep böyleydi. Ama herkes böyle değil. Duygularını kaybetmemek senin elinde. Kendini nadasa bırak.

Fotoğraflar silindi...
Evet o konuyu açan benim.
Ayrılığı atlattım. Piskolojim biraz daha iyi.

Merhaba,
Ben fofenk fofenk bu mesaj için yeni bir hesap açtım.
Aslında ban sürem yarın bitecekti ama uzayacak.
Olsun, aylinin konusu yakında kapanacak, konuda çok hakaret var. Geçen konuyu da kaçırdım banlı olduğumdan.
Dayanamadım yazayım dedim.
Mune , kusura bakma apla ben pray vallaha dayanamadım.

Ben Aylin' i tanıyorum
Gerçekten hem güzel hem de seksi bir kadın.
Bunları arkadaşım olduğu için yazmıyorum. Aylin' in buradaki sorunlarının seks üzerine olması günlük hayatında sekse düşkün olduğunu göstermiyor. Değil çünkü.
Günlük konuşmalarımız ay bugün naptın, tatile nereye gideceğiz, hangi şarap markası daha güzel, şu ülkeyi gördün mü, bak ben yeni elbise aldım sana göstereyim gibi tipik konuşmalar.
Çok nadir seks konuşuyoruz. Hatta maksimum 2 kere falandır herhalde ya.

Yorumların birçoğunun aksine basit bir kadın da değil, sadece bu platformda kendini bu kadar rahat ifade ediyor. O yüzden her konusu sekse dayalı. Ona haksızlık ediyorsunuz gibi hissettim.
Artık arkadaşım olduğu için mi bilmiyorum, biraz sinirlendim gibi oldu.

Ama bir de objektif olayım. Sen duygusuz seks yapamazsın aylin, seni iyi tanıyorum.
Romantik bir kadınsın, seksi seviyorsun ama aşkı daha çok seviyorsun.
Boşver sen burada konu açma, bana yazarsın ben sana çokzel yol gösteririm

Hadi ben kaçtım. Öptüm hepinizi.

Seni yanlış anladığımızı düşünmüyorum B bibibibiy

Yazdığın mesajda 10 kez sevişmek/cinsellik/seks kelimeleri geçiyor ve sadece iki kez sevgi kelimesi ( o da biri mesleğini sevmek... diğeri yine seksi sevmek )

O yüzden böyle bir ana temada ... senin kaybettiğin duygularına , toplum olarak duygusuzlaştığımıza falan değinemedik mazur gör .

Benim arkadaşım benim seni çok seviyorum bana gel pazar görüşelim konuşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…