Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Kiz benimde eski calistigim yerde bi kiz vardi elcin di adi. Cok kibirliydi, istiyordu ki, herkes kendisini pohpohlasin. Bende pek hazetmezdim. Izmirde elcin cok galiba
Yok bırını tanııdım ben profil resmıne kendısını koymuş :)

Son düzenleme:
Evet canım geldik ve dün akşam döndük evimize.
Başka bir şehire daha geçecektik ama boncuk yolda isyan edip kafesinden çıkıp özgürce arabada dolaşınca eve dönmeye karar verdik.
Başlangıçta araba tuttu gezdi ön camda falan tehlikeliydi ama sonra da kuruldu kucağımıza çok tatlı geldi uyuyarak.

aaa yanınızdamı götürdünüz çok sevındımm :)) Ben pet evlere bıraktınız sandımm

İstanbul'a yanımızda götürdük orada bir kedi pansiyonuna bıraktık. İşlerimizi bitirince yani 5 gün sonra da aldık geldik.
Bir sonraki iş seyahatinde evde bırakmaya. Eve kamera kurmaya karar verdik dün veterineriyle görüştük ama 1 hafta Boncuk için uzun bir süre. Henüz değil dedi. Ben size güvenebileceğiniz iyi bir sakinleştirici yaparım yanınızda götürürsünüz. Biraz daha büyüsün o zaman evde bırakırsınız dedi. Bakalım tam olarak ne yapacağımıza zaman yaklaşınca karar veririz.
Bizi o kadar özlemişki kuzum sabaha kadar mırmır burnumdan dudağımdan öptü durdu boynuma dolandı mırıldanıp sevmekten uyuyamadı yavrum.

kıyamamm yavrum benım özler tabıkı
dediğim gibi benımkıler 1 hafta evde kalıyolar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…