Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Evin bahçeli mi kulübeyi nereye yaptın ?
4 katlı binada oturuyoruz önümüz biraz buyuk ev sahibi izin verıyo kutulardan ev yaptım orda bakıyorum işte:))
Tabı kolay kabullendırmedım baya baayyaa uğraşlar sonucu kabul ettı . Artık kendısıde bakıyorum mama falan verıyo :)
Adam olun leeen !

Toraman dükkanın orda paletçinin binasının yanında :))

Ne güzel bayıldım sevgi pıtırcığı elçin :) iyilik meleğimiz

koliden ev yaptım bende bi kaç defa ama Çanakkalenin rüzgarı malum uçup kayboluyor dayanmıyor bu havaya.
Bizim sitedeki kediler bakımlı maşallah komşularda hayvansever. Eski komşumuz veteriner. Birine bişey olsa alıp götürüyoruz hemen ilgileniyor.
Çarşıda da balıkcımız var sağolsun onlar da o mahalleyi kolaçan ediyorlar. Bizi her gördüklerinde yeni bireyleriyle tanıştırıyorlar. Gelen tombalak olup çıkıyo.

Canım ya sen İstanbul'da mı yaşıyordun?
Bir yere gitmen gerektiğin de pisileri kime nereye bırakıyorsun?

Bizim yine eşimle işlerimiz çakıştı. İstanbul' a beraber gelme durmumuz var. Normalde birimizi gidip dönüp sonra diğerimizi gidiyordu boncuk için.
Annem, arkadaşlarım İstanbul'da ama kimse bizi oğlumuzla kabul etmiyor. Bizde eşimle mümkün oldukca beraber gitmemeye çalışıyoruz.
Petotellerine güvenim yok tedirginim. Kuzumu burda bıraksam kimseyi tanımıyorum. Ben 3 günlük yiyecek hazırlarım birakırım eve ama belki 1 hafta olur uzar onu tek başına bırakmak istemiyorum.
Senin güvendiğin bildiğin oğlumuzu bırakabileceğimiz bir yer var mı?

Bir arkadaşımızın annesine bırakmıştık çok sevmişti yine getirin demişlerdi ama şimdi hastası varmış meşgulmüş..... bu toplantılar da ani çıktı stres bastı bana

Canım ya sen İstanbul'da mı yaşıyordun?
Bir yere gitmen gerektiğin de pisileri kime nereye bırakıyorsun?
İstanbuldayım veterınerıme bırakıyorum canım. Geçen bayramda İzmire gttim 1 hafta evde bıraktım çünkü veterınerde baya huzursuz oluyorlar..
Eğer çok kalmıcaksan sende evde bırakabılırsın .
Evın her yerıne su ve mama bırak ve bol bol kum ..
Ama eğer için rahat olumucaksa ve avcılara yakın bır yere gelıyorsan sana veterıner önerebilirim..

Veteriner de kafeste duruyorlar değil mi?
Benim oğlan çok özgür yetişti ya. Veteriner o yüzden düşünemiyorum.

Veteriner de kafeste duruyorlar değil mi?
Benim oğlan çok özgür yetişti ya. Veteriner o yüzden düşünemiyorum.
Malesef canım o yuzden bende 1 kere bıraktım çok guvendğim halde ama kafeste oldugu için pskilojileri bozuldu.

Bence evınde bırak dediğim gibi bir sürü mama , su , kum bırak ve kıracağı seylerı kaldır girmemesi gereken yerlerı kilitle.. 1 hafta benımkıler kaldı bişey olmadı .. Geldiğimde hala mamaları ve suları vardı :))

Aslında ben almak çok ısterım ama inan benımkıler döver senın kedıyı anlaşamıyorlar
başka kedılerle bi arkadaşımkini almıştım. Kediyi mahvettiler başka bi odaya kapattığım halde kapının onunde durup durmadan miyavladır 2 gun burnumdan geldi yanı

İstersen pet otel araştıralım mı ?
İstediğin zaman resım falan gönderen yerler varmış ?

Farmer girl

H E Canım benim düşünmen yeter.
Eşimi ede yalnız bırakmaya ikna edemedim. Web camlari ayarlayıp gideriz desem de elektrik falan kesilirse deliririm diyor adam.
Miyav kedi pansiyon var duymuşsundur. Diğerlerine nazaran onlar otel gibi değil odalarında bakıyorlarmış ve başka bir kedi almıyorlarmış aynı anda. Onu araştırıyoruz şimdi. Sana zahmet güvenebileceğimiz bir alternatif daha bulursan paylaşırsan sevinirim.

tamam canım bı araştırma yapıcam internetten sana haber verırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…