Kendime kızıyorum...

Şaka gibi gerçekten, ne tuhaf hayatlar var , ilk görüşmede hemen bişeyler yaşanıyor falan, adam almış hevesini tabi daha peşine düşmez...
Herkesin deger yargılarına olaylara ve ilişkilerine bakış açısına saygı duyuyorum o ayrı da heves işiyse mesele bende aldım hevesimi. Ikinciye heves bile edemeyecegim duzeydeydi. Teşekkürler

Derdim kendim ettim kendim buldum gibi bisey... o kadar kötü hissediyorum ki buraya yazarak belki bi nebze rahatlarım diye burdayim..
Ayni ortamda bulundugum biri vardı. Aslında aramizda bi etkileşim var gibiydi ama ben pek oralı olmuyordum. Sebebi yaşantısı cok alkol ve laylaylom olmasıydı. Cok ciddiye almiyordum diyelim. Ama hep bi gun beraber biseyler içelim görüşelim diye konuşuyorduk. Bi gün bana mesaj atti bana gel hadi sözün vardı vakit gecirelim dedi. Hic icimden gelmedi atlattim. Bikac gun sonra yine aradi. Yine atlattim. Bikac gün sonra yine aradi artik tamam geliyorum dedim. Bu detaylari özellikle anlatiyorum ki gercekten bi hevesim yoktu anlasilsin diye. Gittim hos sohbet muhabbet bikac saat gecti ve tahmin edersiniz ki aramizda biseyler yasandi. O gün öylece bitti bi problem yoktu. Sonraki günlerde basladi benim anlayamadigim mevzu. Benim icin o gun yaşandı bitti. Devami gibi bi beklentim aklimdan bile gecmedi. Dedigim gibi yapi olarak zaten anlasabilecegim birisi degil diye düşünüyorum zaten. Bu beyefendi ogunden sonra adeta bana aşırı derecede resmi hatta ben yokmuşum gibi davranmalar. Mecburi durumlarda bile iletisimden kacinmaya varacak kadar degisik bi tutum sergilemeye basladi. Bu davranışları beni asiri derecede sinirlendiriyor. Bi yandan da bu kadar düşünüyor olmam da benim canımı sıkıyor. Kendime yediremiyorum arkadaslar. Israr eden kendisi. Ben onu ne aradim ne sordum. Ne öncesinde ne de sonrasinda. Ona herhangi bi imada falanda bulunmadim bulunmam da. Bana bu sekilde nasil davranabiliyor diye kendi kendimi yiyorum.
Nasil bu durumu aşabilirim..
İstediğini elde etmiş gibi davranıyor öküz

Hiç hevesli değilken bir şeyler yaşamışsınız. Hevesli olsanız ilk buluşmada nikah kıyacaktınız herhalde.
Karşılıklı, olmayan hevesler alınmış. Siz de umursamayın on

Sizin de dediğiniz gibi, karşılıklı olarak beklentisiz olarak yaşanmış ve bitmiş. Hevesimi aldim bitti olarak bakın artık.
Bu tarz erkeklerin klasigidir, o hevesi alana kadar ilgi alaka özen ihtimam göstermek ve sonrasında hiç yokmuşsunuz gibi davranmak.
Burada eleştiren arkadaşlara gösterdiğiniz o umursamaz tavrı icsellestirdiginiz an siniriniz falan kalmamış olacak.

Off neden herkes görüşmenize taktı anlamadım. Evlenmeye gitmemişsiniz başta haliniz yokmuş görüşmemişsiniz, haliniz olmuş siz de hevesinizi almışsınız dönmüşsünüz hevesinize sağlık. O salağın yaptığı da aman benden beklentiye girmesin yüz vermeyim modunda da içten içe bekliyordur şimdi biz neyiz demenizi. Öyle alıştırmışlardır bu salağı. Siz de yok sayın hatta o kadar yok sayın ki varlığından şüphe etsin. Bak o zaman nasıl egosu yerlerde kezban beyin.

X