Helcin10 ' la Sohbet Topiği

H E H E Canım benim düşünmen yeter.
Eşimi ede yalnız bırakmaya ikna edemedim. Web camlari ayarlayıp gideriz desem de elektrik falan kesilirse deliririm diyor adam.
Miyav kedi pansiyon var duymuşsundur. Diğerlerine nazaran onlar otel gibi değil odalarında bakıyorlarmış ve başka bir kedi almıyorlarmış aynı anda. Onu araştırıyoruz şimdi. Sana zahmet güvenebileceğimiz bir alternatif daha bulursan paylaşırsan sevinirim.
Canım sen avrupa yakasına mı gelıceksın ona göre bakayım ?

H E H E ya aslında konusu açılmışken aklında olsun. Biz sürekli bu stresteyiz. Oğumuzdan vazgeçemiyoruz ama bi yandan da işimiz home office olsa da hayatımız başka şehirlerde akıyor. Sürekli eğitim seminer toplantılara gitmemiz gerekiyor. Sahiplendirmek istiyoruz ve sonra boncuksuz olmaz diyoruz vazgeçiyoruz. Yine bıçak kemiğe dayanıyor iş sıkıntısı tekrar sahiplendirelim diyoruz ilan veriyoruz ve biri arayınca ben ağlama krizlerine giriyorum evladıma kim nasıl bakacak? Denek olarak mı kullanacak? Şımarıklığına dayanamayıp sokağa mı atacak? deli sorularla krize giriyorum ölene kadar benimle diyorum vazgeçiyorum.
Ama etrafında senin gibi sahip çıkacak güvenilir birileri olursa kedi sahiplenmek isteyen aklında olsun.
Bebeğim o benim parmak emerek uyuyor daha nazlı şımarık kuzum

H E H E ben sana yazarken eşim bahsettiğim pansiyonla anlaşmış canım.
Sen zahmet etme. Çok teşekkür ederim yardımların için.
Aile gibi sıcak gelmiş eşime.
İnşallah memnun kalırız.

H E H E ya aslında konusu açılmışken aklında olsun. Biz sürekli bu stresteyiz. Oğumuzdan vazgeçemiyoruz ama bi yandan da işimiz home office olsa da hayatımız başka şehirlerde akıyor. Sürekli eğitim seminer toplantılara gitmemiz gerekiyor. Sahiplendirmek istiyoruz ve sonra boncuksuz olmaz diyoruz vazgeçiyoruz. Yine bıçak kemiğe dayanıyor iş sıkıntısı tekrar sahiplendirelim diyoruz ilan veriyoruz ve biri arayınca ben ağlama krizlerine giriyorum evladıma kim nasıl bakacak? Denek olarak mı kullanacak? Şımarıklığına dayanamayıp sokağa mı atacak? deli sorularla krize giriyorum ölene kadar benimle diyorum vazgeçiyorum.
Ama etrafında senin gibi sahip çıkacak güvenilir birileri olursa kedi sahiplenmek isteyen aklında olsun.
Bebeğim o benim parmak emerek uyuyor daha nazlı şımarık kuzum
:KK42::KK42: Sahiplendrme yaaa kıyamam o size çok alışmıştır.. İstanbula geldiğinizde otelde falan kalamazmısınız acaba ? Kediyi otele bırakırsın ve işine gidersin ?
Bir yöntem bulunur ya vazgeçme nolursun ondan :KK42:

H E H E ben sana yazarken eşim bahsettiğim pansiyonla anlaşmış canım.
Sen zahmet etme. Çok teşekkür ederim yardımların için.
Aile gibi sıcak gelmiş eşime.
İnşallah memnun kalırız.
Memnun kalırsanız banada bilgi ver olur mu ?
Yazın tatıle giderken benımde ihtiyacım olucak..

H E H E
İnan bende hiç istemiyorum canım. Bilmiyorsundur benim bebeğim olmadı. 10 yıllık evliyim. Boncuk benim evladım oldu gece eşimle ikimizin arasında uyuyor. Sabaha kadar aşk yaşıyoruz. Hayatım o benim mutluluğum ama bizim sabah işe git akşam eve gel bir hayatımız olmadı. Bazen yurt dışı bazen yurt içi 1 aydan fazla başka şehirlerde kalmamız gerekiyor.
İstanbul da çok otel aradım. Maalesef evcil hayvan kabul eden Beylikdüzü ibis otel de kaldık bi defa geldiğimizde. Ve her gün Beylikdüzü'nden Aksaray'a geldik gittik orada otel ayarlanabilecekken biz masrafımızı kendimiz karşıladık.
Neyse şimdilik bir çözüm bulduk inşallah memnun kalırız mutlaka yazarım canım merak etme.

Loch Ness Canavari Loch Ness Canavari
IMG_20160201_220135.jpg

Dumanim uyuyo :KK70:
2015-12-31 22.25.12.jpg

Buda kizim babasi
severken :KK70:
IMG_20160113_203616.jpg

Kucukluk ve smdiki hali :KK70:
IMG_20160216_230025740.jpg
Bunu yeni cektim suan kavga ediyolar :KK70:

Allah im ne tatlilar icim gitti.
Ya sen niye benim komsum degilsin?
Benim bebeleri sana verirdim kedilere ben bakardim:KK70:
Yok yokk ben bebek almayayım :)) Ama komşum olsaydın keşke .. Şimdiki komşum kedileri sevmıyo evıme gelınce bınbırturlu hallere giriyo .s
Küstü sanırım bana geçen geldiğinde kedılerı odaya kapat dedı kapatmadım :KK70:

Yok yokk ben bebek almayayım :)) Ama komşum olsaydın keşke .. Şimdiki komşum kedileri sevmıyo evıme gelınce bınbırturlu hallere giriyo .s
Küstü sanırım bana geçen geldiğinde kedılerı odaya kapat dedı kapatmadım :KK70:
O ne oyle deli mi ne?
Ben sevmem kedi sevmeyenleri. Kedi sevmeyen iyi bir insan hic gormedim nedense. Bende kedi bulamayinca esimin isyerine gidip kopek seviyorum napiyim :)

O ne oyle deli mi ne?
Ben sevmem kedi sevmeyenleri. Kedi sevmeyen iyi bir insan hic gormedim nedense. Bende kedi bulamayinca esimin isyerine gidip kopek seviyorum napiyim :)
Ayy onlarada bayılırım :))
Butun canlıları sevıyorumda ınsanlardan pek haz almıyorum .. Helekı şu hayvanalara eziyet edenlerden !

Bugun cok sıkıcı yaa. Burdan devam ediyormusunuz siz, bak gormedim yine.

Allah allah, kimsenin konusasi yok mu :KK70: neden gelmiyorlar. Ay basimda bi agirlik var, sikintidan patladim bugun
Özelden konusuyoruz işte bazılarıyla :))
Hayırdır nedenn ? Uykusuz falan mı kaldın ?

Özelden konusuyoruz işte bazılarıyla :))
Hayırdır nedenn ? Uykusuz falan mı kaldın ?
Evet ya, dun gece 3 de uyudum. Sabah sekizde kalktim. Sarhos gibiyim. Bende bu aralar hep ozelden konusur oldum. Bdv daki konular cok sikici bu aralar. Kiz ekşınlı konu gorursen, beni de etiketle tamam mi :KK53::KK66:

Evet ya, dun gece 3 de uyudum. Sabah sekizde kalktim. Sarhos gibiyim. Bende bu aralar hep ozelden konusur oldum. Bdv daki konular cok sikici bu aralar. Kiz ekşınlı konu gorursen, beni de etiketle tamam mi :KK53::KK66:
Bdv de fazla yokum ya bu aralar :)) Patron izinde ya alengirli konulara girmiyorum :))
Dünde biri ismim hakkında atıp tuttu :))
Yok izmirde elçin diye bır tanıdıgı varmış kaşar mış falan :KK70:
Belkıde benım sevmeyenım çoktu arkdasında bırı daha gelmiş benımde elçin diye bir tanıdıgım var izmirde nefret edıyorum ondan dıye :KK70: Kimbilir naptım .. :KK70:

Bdv de fazla yokum ya bu aralar :)) Patron izinde ya alengirli konulara girmiyorum :))
Dünde biri ismim hakkında atıp tuttu :))
Yok izmirde elçin diye bır tanıdıgı varmış kaşar mış falan :KK70:
Belkıde benım sevmeyenım çoktu arkdasında bırı daha gelmiş benımde elçin diye bir tanıdıgım var izmirde nefret edıyorum ondan dıye :KK70: Kimbilir naptım .. :KK70:
Kiz benimde eski calistigim yerde bi kiz vardi elcin di adi. Cok kibirliydi, istiyordu ki, herkes kendisini pohpohlasin. Bende pek hazetmezdim. Izmirde elcin cok galiba

X