Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Çoğu insan fakire fukara yardım etmeyı tercih ediyor. Bende hayvanlara Bnce ikiside aynı ikiside muhtac..
Rabbim hepsine yardım etsin.

Elçin köpeğe çok üzüldüm ya
Sizi sevindireyım o zaammaaann ..
Yan dükkanımız paletçi ben köpekle oturuyodum sevıyodum. Köpekte boyum kadar abartısız yanı.
Geldi yanıma nolmuş buna dedi.. Bilmiyorum kı doğum yapmış heralde dedim. Bakabilcen mi dedi .. Elimden geldiğince biliyosunuz benı dedim. Bilmez miyim deyip güldü :))
Yardım edersenız hayır demem dedim . Adam paletçi olduğu için dükkanında köpek kulubesı var . Getirdi ikimizin dükkanının ortasına a koydu. Bu köpek artık benım dedi . Tabı ben sevıncten delirdim şaka mı yapıyosun dedım . Saçmalama dedi yavrularına bakmaya çıktılar :)) 1 Can daha geldi hayatıma Adını Toraman koyduk

Ay süper çok sevindim. Sokaktaki hayvanların hepsini evime toplamak istiyorum çok acizler ya

Çok sevap balım ne güzel yapıyorsun:)

Ay süper çok sevindim. Sokaktaki hayvanların hepsini evime toplamak istiyorum çok acizler ya

Çok sevap balım ne güzel yapıyorsun:)
Bendee hepsini almak ıstıyorum geçen sene yapmıştım ama eşim bu sene izin vermediiiiii
Bende dışarda kedi kulubesı falan yaptım işten eve gelirken yarım saat falan ilgilenıyorum onlarlaaa
1 tane kör olucak kedı vardı onun gözünü kurtardım çok şükür :)
Dün gördüm haşna fişne yapıyo başka kedilerleee

Çok sevindim H E
Allah razı olsun komşudan da senden de. Allah sayılarınızı çoğaltsın.
Toraman mı oldu taze anne şimdi ? :)

Şuan uyuyo eşşekk :) İnşallah hemencik toparlarr
İnşallah
Eski iş yerimde beyaz kızım vardı benim de boyum kadar deyince o geldi aklıma. Bi koşardı ben kapıdan çıkınca. Ön patileri kaldırır boynuma dolar sarılırdık aynı boyda olurduk.
Bembeyaz muhteşem tüyleri vardı. Yemekhanenin ordaki çöpe bir dalardı heryeri salça olmuş pembe pembe. Hep öyle kalacak sanırsın. Yarım saat geçmezdi ki pamuk gibi bembeyaz geri gelirdi.

Benım toramanımda beyaz oda öyle olcak inşşallahh elçin annesı ona bakcak o bebişlerineee

İyi baya açılmış gözü maaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…