Helcin10 ' la Sohbet Topiği

muhasebe işi mi :eek:
Yes :KK43: Allahtan sabahtan başladıydım herkesi aradım .
Öğleden sonrada bankalarla uğraşırım :))
çalışma var mı :))
Now Now Now :) Çalışma yok sadece çalışmalara başladığımızdaki isteğim bu yönde :))
2-3 sene sonra inşallah başlarız :)) Hem kedilerimde büyümüş olur :))
Siz ne zaman düşünüyonuz?
Hayırlı Cumalar :KK37:
Hayırlı Cumalar canımm

Yes :KK43: Allahtan sabahtan başladıydım herkesi aradım .
Öğleden sonrada bankalarla uğraşırım :))

Now Now Now :) Çalışma yok sadece çalışmalara başladığımızdaki isteğim bu yönde :))
2-3 sene sonra inşallah başlarız :)) Hem kedilerimde büyümüş olur :))
Siz ne zaman düşünüyonuz?

Hayırlı Cumalar canımm
var daha vakti hayırlısı diyelim :))

Gün geçmesin ki Helçin yıne ağlamasın :KK43:

Dükkanımıza yıne bir köpek geldi. Tabı hemen patron Helçin koş müşterin geldi diye :KK43:
Allahım görmez olsaydım kocaman bir köepk kanlar içinde memeler sarkmış belli ki yenı doğum yapmış :KK43: kaburgalar sayılıyo karnı resmen yapışmış birbirine :KK42:
Hemen sütle ekmek aldırdım verdim hayvancağıza bitirdikten sonra bana bi bakışı var :KK42::KK42:
Allahım yardımcıları olsun. Okadar yetıme fakıre yardım ettim şu hayvanlardı bakışı almadım. Daha da yetınmıyolar.
:KK42:

Gün geçmesin ki Helçin yıne ağlamasın :KK43:

Dükkanımıza yıne bir köpek geldi. Tabı hemen patron Helçin koş müşterin geldi diye :KK43:
Allahım görmez olsaydım kocaman bir köepk kanlar içinde memeler sarkmış belli ki yenı doğum yapmış :KK43: kaburgalar sayılıyo karnı resmen yapışmış birbirine :KK42:
Hemen sütle ekmek aldırdım verdim hayvancağıza bitirdikten sonra bana bi bakışı var :KK42::KK42:
Allahım yardımcıları olsun. Okadar yetıme fakıre yardım ettim şu hayvanlardı bakışı almadım. Daha da yetınmıyolar.
:KK42:
Oyy yavrum benim. Gözümde canlandı resmen. Allah yardımcıları olsun. Burda içim sızladı. :KK61:

Çok haklısın. Keşke herkes değil her hane bir yardıma fakir fukara ile bir de 4 ayaklı dosta sahip çıksa.
Ben açıkcası fakire fukuraya yardım etmıyorum artık çok art nıyet gördüm. Bütün yardımlarım hayvanlara.

Mutlaka yaşadığın kötü şeyler olmuşta bu kararı vermişsindir ama yine de herkesi gözden çıkarmamak lazım.
İnsanoğlu gerçekten nankör ama ben o kadar iyi diyetli dürüst kaliteli insanlarla karşılaştım ki. O arada çıkan art niyetlilere takılmamaya çalışıyorum.
Hayatımda bugün geldiğim noktada da onların payının büyük olduğuna inanıyorum.

X