Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Ben bugun 137 dakıka eliptik sürdüm
1481 kalorı yaktırıor bukadar dakkada ayrıca plank 10dakkası 108 kalori ip atlama yarım saati 300 kalori falan edıo 32 tanede mekik çekiom 3000de adım attım
Günlük 240 250 kalori alıom bunun %85 i protein %13 karbonhidrat %2si yağ
Sen yapamam dersen bırazdaha hafif tutabılırsın
Oyuzden 1 haftada 5 6 kılo verıorum canım sporum çok ağır yemeğim az

Canım yanlış bakmısım 137 dakka eliptik 1851 kalori yakıormus ben sok suan

Işte o yüzden bi gün yığılıp kalican çok normal değil bu

Işte o yüzden bi gün yığılıp kalican çok normal değil bu
Valla canım haklsn aslnda ama vıcut yorgunluga alısdı artık zorlanmıorum sadece terlıorum
Yemek konusunda da haklsn ama bısure daha bole olucak sonra yavas yavaş arttırıcam alıstıra alıstıra inşallah

Boy 1.60 yas 30 limonlu su icerek bi hafta da 2 kilo vermiştim sporla/karatay diyetiyle ama biraktim ve geri kilo aliyorum
Canım diyete vicut alışmış eger bıanda bırakırsan alırsın yavaş yavas bırakmalısın ogunlerıne ufak saglıklı eklemeler yaparak ve abur cubura dönüş yapma veya tatlılara haftada 1 gun falan yesen yıne almazsn sporuda bırakma azda olsa yap

Moral ve motive destegin icin cok tesekkur ediyorum... karataya ve spora devam insallah

Sabah 3 bardak ılık su 1i limonlu
Kahvaltı 1 küçük haşlanmış yumurta 1 parca peynır 1 çeri domates yeşil çay Yarım nektari

Akşam 1 parça peynır 3 çeri domates yarım nektari
Gece yogurt kürü
Su 3.4ltr
Spor
138 dakka eliptik bisiklet
10dakka plank
500 ip atlama
1saat ev işi
3500 adım
32 adet mekik

2 öğün mu besleniyorsun canım

Sporu hergun ayni saatte mi yapiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…