Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Masallah ne güzel helal olsun.. boyle motive olmadiniza etken ne oldu
Saol canım benim ♡ kendi kendıme oldum baktım yasıtlarım çıtı pıtı ben kılolu yaşım daha 21 olucak öyle karar aldım diyete
Sporu hergun ayni saatte mi yapiyorsunuz
Aynen canım sabah ac karnına ip ve plank sabah kahvaltısından sonra bisiklet 55dakka akşam yemeğinden sonrada 83 dakka biniyorum

Gunaydinlarrrr.... sabah ac karnina su icildi miii (kahvaltıdan yarim saat once). Ben ictim 0.5 pet şişelerden bitane.. karatay diyetine gore de kahvaltimi ettim aksami bekliyorum herkese kolay gelsin :)

Gunaydinlarrrr.... sabah ac karnina su icildi miii (kahvaltıdan yarim saat once). Ben ictim 0.5 pet şişelerden bitane.. karatay diyetine gore de kahvaltimi ettim aksami bekliyorum herkese kolay gelsin :)
Günaydın afıet olsun canım bn spor yapıcam kahvaltı daha var öğlen yapıorum ben 11 12 gibi :KK70:

slm kızlar sabah hiçbişey yemedim öğlen yarım kıymalı pide yedim akşama semizotu yapıcam regl oldum azönce heryerim kırık gibi ağrıyor
Afiet olsun cnmda pide yerıne sağlıklı bısıler yesen daha ii olurdu
Regl öyle ya insanı yoruor
Bende yemek yedım sımdı tekrar spor aksam paylasıcam menu ve sporu

Eklentiler

• IMG_20180827_101842.jpg
    IMG_20180827_101842.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20180827_101811.jpg
    IMG_20180827_101811.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 71
Sabah 3 bardak ılık su 1i limonlu
Kahvaltı 1 omlet 1çeei domates biraz penır
Yeşil çay
Ara 1 maden suyu
Akşam haşlanmış tavuk 1 kasık yogurt 1 çeri domates
Spor
141 dakka eliptik bisiklet
10 dakka plank
500 ip atlama
32 adet mekik
2500 adım

merhaba kızlar.dün davetsiz misafirim vardı.menüm berbattı.bugün erkenden pazar alışverişimi yaptım şimdi pişiyor yemeğim.bamya yapıyorum.iyi gidiyorum şükür.tartılmadım ama en azından dün hariç menüm iyi gibi yani.12 gün sonra eşim geliyor:halay:akşam yürüyüş yapıcam. yalnız kızlar wc sıkıntım var:işsiz:stresli olduğum zamanlar wc sıkıntısı çekiyorum:KK12:

Gunaydın cnm yok ya netten bakıorum ole 100 ustu kılo veren çoğu insan benim gibi zayıflamış spor yapmayanlar bile :KK70: çok anormal deıl aslnda 70 80lerden baslamadım sncta :KK70:
eşimin askerliği bitsin ilk iş eliptik aldırıcam:KK70: hep senin yüzünden:KK70: çok pis gaza geldim:KK70:

bunu b
bir an önce toparlan:KK66: benim hem düğün var hem eşim izne geliyor :KK36: düğün gün belli değil bu hafta belli olucak ama ay sonu büyük ihtimalle.acayip hırs yaptım
ende çok istiyorum ama olmuyor cnm ya tailden çok yorgun döndüm eve geldim sürekli i,şi koşturmaca işe küçük oğlumla geliyorum onla hiçbişey yapamıyorum

X