Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Süper gitmis ozaman cnm tebrikler :)

2sınıde sevmıyorum ama denıyıcem içmeyi en büyük artı 10 senedir çayı kahveyi şekersiz içiyorum

Aynen bende 1 senedir sekersiz iciyorm ve smdi sekerli serbet gbi geliyor icemiyorm nasil iciyormusum diyorm

Domates corbasi ben cok yaparm :) cok da severm icine kasarla cok güzel oluyor ama diätti uygunmu bilemedm :))

Bunu deniycem cok güzel olucagina eminim sana afiyet olsn cnm yapmissin suanda sanirm :)

Evet bende asla sekerli ıcemem ıceceklerı alısınca ole oluo :)
Benim tarif diyete çok uygun onu dene lezzetli :)
Evet yaptım yedım hatta hepsini yıyemedım yarısını yedım karnım doydu baya doyurucu patlıcan ama kesinlikle yaglı kağıt üstünde az suyla veya 1 kasık yağ ile yap yoksa yapışıo :) teşekkürler cnm beraber olsun

Eline sağlık canım çok güzel tarifler sağol :)

Ya bana noluyor ben iyice saldım bugün çok fenaydi
4 tane lahmacun , 2 tane de Mersin'e özgü bir tatlı adı kerebiç. İrmik ve cevizle yapılıyor, üstünde kreması var. Sabah da börek yemiştim. İyice sıvadım

Günsydin kizlar bugun hic uyuyamadik ya üst komsumuz saat 4 de camasir makinesni calisdirdi o ses hep ayni beynimizi tirmaladi yukari vurdm falan anlamadi nerdeyse cikicaktm söylemeye esim zor tuttu gün icinde söyle dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…