Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kahvaltı bitti :)
Omlet yapdım 1 yumurta 1 çeri domates bir parça peynir pul bıber karabıber çok lezzetli oldu yanında yeşil çay :) yağ ve tuz eklemedım hepsi toplam 100kalori deneyen olursa yazsın şimdiden afıet olsun yapacaklara :)
Şekle takılmayın becerıksızlıgımden oldu :KK70:

Eklentiler

• IMG-20180804-WA0001-1-1-1.jpg
    IMG-20180804-WA0001-1-1-1.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 34
A
Kahvaltı bitti :)
Omlet yapdım 1 yumurta 1 çeri domates bir parça peynir pul bıber karabıber çok lezzetli oldu yanında yeşil çay :) yağ ve tuz eklemedım hepsi toplam 100kalori deneyen olursa yazsın şimdiden afıet olsun yapacaklara :)
Şekle takılmayın becerıksızlıgımden oldu :KK70:
Afiyet olsun canım

Kızlar bende yarından itibaren menu paylaşacam inşallah. Öbür gün de spora başlıyorum. 2. Raunt başlasın artık. Eşim baya değişik gördü beni 8 kilo baya baya fark ettirmis demek.kıyafetler yakıştı mutlu oldum.Elhamdülillah emegimin karşılığını almış oldum. İnşallah diğer gelişine 65 altına düşmüş olmayı umut ediyorum.
Çok eski bi mesaj ama
Tebrik ederim canim
Nasıl güzel değerlendirmişsin :KK9:
Bi daha ne zaman geliyor esin

Eki Görüntüle 2163918

Fotom dun aksamdan. Tam evden cikarken kardesim popon ve bacaklarin iyice sismis deyince foto cektirdim. Bazen aynada kendime bakinca normal kilodaymisim gibi gelse de fotolarda gercekler ortaya cikiyor. 1 ay sonra bu fotoyla karsilastirma yapicam. Siz de cekin kizlar, motive acisindan iyi olur.
Fıstık gibisinnn
Sakın kilo alma
Mikemmel:cool:

Slm kızlar sabah erken yola cikicaz hazırlık bitti sayılır ama bende bittim ağrı kesici ile ayaktayım bide ablam yanımızdaydı gecede onu havaalinana bırakıp gelecek bi saat gidiş bi saat dönüş:)
Fırsat buldukça yazmaya calisirim kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi

X