Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Ayy super hedefe cok az kalmis :spor: zaman ne cabuk geciyor cok guzel verdin valla

Biraz yagsiz sut ekleyerek filtre ya da cozunebilir kahve icebilirsin, kilo vermeyi olumlu etkiler metabolizma acisindan. Sade kahvenin kalorisi yok zaten, 2-3 kaloridir.

Yok canim ekleme ben en gec iki hafta icinde tatile gidicem yine, dondugumde eklersin
Evet kalorisinden deilde sevmedıgımden içmiordum ama yarın denıcem :)
Buarada aksam corba yicem domates çorbası fakat diyet usülü yapıcam
15tane çeri domates su ve sarımsakla tuz ve yağ koymadan kalorisi cok dusuk 65 kalori sadece :) ve cok buyul 1kase çıkıyor

Kızlar topikten çok alakasız bişey sorucaktım bir kaç aydır kullandığlm şampuan saçıma çok kötü geliyor gittikçede kötü oluyır değişmek istiyom tavsiye edebileceğiniz veya memnun olduğunuz şampuan hangisi acaba

Kızlar topikten çok alakasız bişey sorucaktım bir kaç aydır kullandığlm şampuan saçıma çok kötü geliyor gittikçede kötü oluyır değişmek istiyom tavsiye edebileceğiniz veya memnun olduğunuz şampuan hangisi acaba
Ben elidor kullanıyorum ve yine elidorun saç bakım kremini memnunum

Kızlar yeni bir corba tarifi buldum biraz degistirdim diyete uygun cok az kalorili doyurucu bir çorba deneyenlere smdıden afıet olsun :)
15 adet çeri domates püre halinde
Su
Sarımsak
İsteyenler içine çok az yağ ve tuz ekleyebılır ben koymuyorum
Kalorisi 60 65 civarı
1 büyük kase çıkıyor içinden rahatlıkla doyurur
Yanında bol yesıllıklı salata ile harika bir akşam ogunu :)
Bol lif kaynağı ve yağ yaktırıcı

Kızlar yeni bir corba tarifi buldum biraz degistirdim diyete uygun cok az kalorili doyurucu bir çorba deneyenlere smdıden afıet olsun :)
15 adet çeri domates püre halinde
Su
Sarımsak
İsteyenler içine çok az yağ ve tuz ekleyebılır ben koymuyorum
Kalorisi 60 65 civarı
1 büyük kase çıkıyor içinden rahatlıkla doyurur
Yanında bol yesıllıklı salata ile harika bir akşam ogunu :)
Bol lif kaynağı ve yağ yaktırıcı
:rapci:

kızlar bugün benim doğumgünüm 40.yaş maşallah :))
iş yerinde arkadaşlar pasta almışlar çok küçük bi dilim yedim mecburen ama başka bişey yemedim bi saat bu sıcakta yürüyüşe çıktım onu eriteyim diye şimdi madensuyu içiyorum

doğum günün kutlu olsun canım

Bugün sabah kahvaltısı yapmadım yıyemedım
2salatalık ufak boy ve yeşil çay ıcdım
Az oncede 1 orta boy kase cacık yedım
Akşamda yatmadan once
3 kasık yogurt yarım lımon karıştırarak pul bıberle yıcem bugün toplam aldığım kalori 154 olucak 3 gundur böyle gidiyor :/
Suda 8 bardak içtim 4 bardak daha içicem yatana kadar ve spor yapıcam tabıkı 8 gıbı

bu sağlıklı bir diyet değil böyle gidersen hasta olursun kilo verecem diye sağlığından olma

öğlen yarım kase çorba bir dilim ekmek yarım domates yarım salata küçük kase cacık ama çok küçük kasede idi şimdi üzüm salkımı var çok büyük olmamakla beraber normal bir salkım ebatı ve hurmam masamda hala aksama aç olmam lazımmm yarın mantı günü Allahımm sen yardım et :temizlik:

Ayy super hedefe cok az kalmis :spor: zaman ne cabuk geciyor cok guzel verdin valla

Biraz yagsiz sut ekleyerek filtre ya da cozunebilir kahve icebilirsin, kilo vermeyi olumlu etkiler metabolizma acisindan. Sade kahvenin kalorisi yok zaten, 2-3 kaloridir.

Yok canim ekleme ben en gec iki hafta icinde tatile gidicem yine, dondugumde eklersin
Aynen ya rüya gibi:) ama hala psikolojik olarak kendimi kilolu görüyorum biliyomusun. Aynaya bakıp dahaa dahaa diyorum

Evet kızlar sıze 1 tarifim daha var
Büyük boy 1 adet patlıcan
Sarımsak
Domates
Yoğurt
Yapılışı:
Patlıcanı ince dilim kesip fırın tepsısıne diziyoruz yarım saat kadar pişirip kontrol ediyoruz yumuşamış ise üstüne sos olarak
1 domatesi rendeleyıp içine sarımsak karabiber ve pul biber eklıyoruz sonrasında patlıcanların uzerıne dokuyoruz bi 5 6 dkka kadar daha pişirip tabaga alıyoruz üzerine 1 kasık yogurt koyup afiyetle yiyoruz :)
İsteyen pişirirken 1 kasık yağ ve tuz ekleyebılır ben bi miktar su ile pişiriyorum ve tuz kullanmıyorum kalorisi 90 deneyenlere afiyet olsun :)

X