Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Diyetteyiz ama seni yine de yerim.
Valla götürmeye çalışıyorum ya. Yemek düzenimi kökten değiştirdim. İstikrarlı olmaya çalışıyorum. Bu arada nickiniz müthiş ya.
Ye tabisi tavıklı salata
Allah kolaylık versin canım düzeni değiştirince de yanında bişeyler taımak gerekebiliyor
Teşekkürler biraz motive etti beni

Ye tabisi tavıklı salata
Allah kolaylık versin canım düzeni değiştirince de yanında bişeyler taımak gerekebiliyor
Teşekkürler biraz motive etti beni
Sağ ol yavrum Allah sana da kolaylık versin. Kesinlikle düzen değişiyor ki yemek benim için çok önemli bir şeydi. Duygusal açlığa doğru gidiyordum , hızlı yiyorum zaten baktım babamla aynı porsiyonu daha hızlı yiyorum artık dur dedim yani. Motive önemli çok önemli ya.

Amin cnm
Ben de kaloriyle karbonhidrat sayıyorum.belli değer olsun deyince çok strese giriyordum ama biraz esnettim rahatladım kuşum
Sen nasıl bi düzene geçtin şimdi

Amin cnm
Ben de kaloriyle karbonhidrat sayıyorum.belli değer olsun deyince çok strese giriyordum ama biraz esnettim rahatladım kuşum
Sen nasıl bi düzene geçtin şimdi
Kuşum kalori hesabı beni çok yoruyor. O yüzden onu yapmıyorum. Rafine şekeri , ekmek , aşırı yağlı gıdaları kestim hemen hemen. Cips için deli olan biriydim mesela. Zaten çok çok bir kilom yoktu 55 kiloydum ama bana çok geliyordu kısa olduğum için. O yüzden sporla ve boğazdan kısma ile 15 kilo vermiş bulundum. Şimdi onu koruyorum. Yeme düzenim değişince tekrardan da kilo almıyorum. Böyle devam ederim umarım.

Wow
Aferin kız sana helal
Düzenini kurmuşun darısı bana
İnşallah hiç sıkılmadan devam edersin

Wow
Aferin kız sana helal
Düzenini kurmuşun darısı bana
İnşallah hiç sıkılmadan devam edersin
Çok sağ ol bebeğim. Aynen öyle baştan düzeni değiştirdim tekrar almamak için. Dilerim sen de sana en iyi hissettiren kiloya en yakın zamanda inersin. Ama inan oluyor en sonunda istikrar ve inat olduğu sürece.

Harikasın bebek yaa
Çok teşekkür ederim
Yavaş da olsa inilir dii miiii
O senin harikalığın kız. Kesinlikle iniliyor bebeğim. Yürüyüşle hareketlerle destekliyorsan hele çok daha hızlı oluyor. İlk başlarda hani niye olmuyor diyordum zamanla yansıyor tartıya kesinlikle. Ama dediğim gibi istikrar istikrar istikrar.

Dün dondurmayı biraz kaçırdım ve 400 gramı geri aldım bi deprotein bar yedim arada suplement alayım ya lazım olunca protein azgeldi gözüme dün
Ama yola devam
İkeadayız pastalarına bayılıyorum ama yemeyip sağlıklı ara öğün tüketirsem bugünü kurtardık demektir
Ev dekorlarını geziyorum yürüyüş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…