Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

evvet cnm :super: ünlülerin de çoğu öyle,ya hiç mi bulgur pilavı yemez, sıradan bi çorba içmezsiniz :KK70:
bundan şüpheleniyordum ben de ama çalıştığım yerdeki diyetisyenin evine konuk olup annesiyle yediklerini görünce emin oldum hahaha :KK70:

Bende Ankara da Etimesgut Devlet Hastanesi'ne diyetisyen e gittim bilgilerimi car car konuşuyor um 😂kadın bana ne dese bende tiroid filan var ondan kilom 🤣

Tabi yıl 2011 filan daha ilk diyetisyen deneyimim 😁ideal de 65 demişti bide 1600 calori vermişti 😂

kandırıkçılar 😂
En iyi yol, bildiğimiz yol, kızlar tam gaz devam👍🏼💪🏼

Veee menüm geliyorr-900 kalori
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
Kahvaltı 2 dilim çiyalı ekmek,tahin,fıstık ezmesi,muz,çilek ,1 parça bitter çoklıt, tarçın,sade kahve
Öğlen 1 koca tabak beyaz makarna :kk77:(4 dilim ekmek kadar) ,az zeytinyağında kabak sote, acı biber,karabiber, kimyon,zerdeçal
Ara dukan birası
Akşam hindistancevizi sütü,çiya,bezelye proteini bızzt
2 lt su
10.000 adım, 4 mil leslie(2 milinde ellerimde 500 ml su şişeleriyle)

Veee menüm geliyorr-900 kalori
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
Kahvaltı 2 dilim çiyalı ekmek,tahin,fıstık ezmesi,muz,çilek ,1 parça bitter çoklıt, tarçın,sade kahve
Öğlen 1 koca tabak beyaz makarna :kk77:(4 dilim ekmek kadar) ,az zeytinyağında kabak sote, acı biber,karabiber, kimyon,zerdeçal
Ara dukan birası
Akşam hindistancevizi sütü,çiya,bezelye proteini bızzt
2 lt su
10.000 adım, 4 mil leslie(2 milinde ellerimde 500 ml su şişeleriyle)
Bende böyle yaparım canım aynı menü olmasa da 1000 kalori almağı düşünüyorum🙄

yaz bakalım neler yedin? öyle çok kaçırdım demekle kurtulamazsın:KK48:
canım selam, gruba bakmak istemedim de tatsızlık çıkmasın diye, herkesin alınganlığı üstünde sanki :)
valla efenim sayayım, tavuk şiş,bulgur pilavı pidesi, ezmesi köz sebzeleri, patates kızartması ve sonra nutella dolgulu donut :ıslık:
ama karataya başladım 1 dilim ekmek ekleyerek burdan bi arkadaşla :) sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor?

canım selam, gruba bakmak istemedim de tatsızlık çıkmasın diye, herkesin alınganlığı üstünde sanki :)
valla efenim sayayım, tavuk şiş,bulgur pilavı pidesi, ezmesi köz sebzeleri, patates kızartması ve sonra nutella dolgulu donut :ıslık:
ama karataya başladım 1 dilim ekmek ekleyerek burdan bi arkadaşla :) sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor?
offf süper valla afiyetler olsun, hele o son darbeyi yaptığın donut :KK200:
karatay nasıl valla bilmiyorum bakarım internetten.
iş-ev arası, diyet devam, değişik bir şey yok Diyet Salata Diyet Salata im :)

X