Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

neyse birkaç çakıl çikolata attım şimdi ağzıma, tatlandırıcılı içecek tükettim 2 de yer fıstığı
İyi geldi
şimdi fümeli salata ve yoğurt yicem
yemekten sonra da türk kahvesi çakarım büyük boy yağ yakıcı içeyim bari gece sakat durum olmasın

yedim bişeyler 😂 neyse kaloriyi aşmadım bu da bişeydir
valla kötü olmuştum ya
Aslında kaloriyi aşmadım derken o aldığımız kalori içeriği de önemli biliyor musun aman kaloriyi aşmadım nasılsa derken o kalori içerisinde pasta veya baklava varsa işte istediğin kadar kaloriyi aşma değişen bir şey yok yediğimiz içerik önemli spor hocası temiz beslenme diyor buna

Unlu mamülleri izlerken dişimi sıktım hafif titredim filan böyle bağımlı gibi 🤯 neyse birkaç sn sürdü
Benim de canım nasıl hamur işi şeyler istiyor anlatamam mutfağa giresim var neyse ki pazardan bolca elma aldım 😂bugün izin günüm ilan ediyorum dondurma ile kapatıyorum günü yarın maydanoz dereotugiller var😂😂😂

Aslında kaloriyi aşmadım derken o aldığımız kalori içeriği de önemli biliyor musun aman kaloriyi aşmadım nasılsa derken o kalori içerisinde pasta veya baklava varsa işte istediğin kadar kaloriyi aşma değişen bir şey yok yediğimiz içerik önemli spor hocası temiz beslenme diyor buna
temiz olamıyor ya kuzum
yapmaya çalşıcam :KK66:

İyi akşamlar

Bugünkü menüm
Kalori 1319 😔 (ne güzel 1000 di ama şehriyeli tereyağlı pirinç pilavı yaptım eşime öyle bir koktu ki dayanamadım)
Karbonhidrat 137
Sabah 1 paket etiform buğday patlağı, 2 üçgen peynir,2 kaşık acuka
Öğle 1 paket etiform hırmalı incirli bisküvi
Akşam 6 minik köfte,yeşil salata,1 tabak pilav

Su 3 lt oldu
Spor yapmadım.

İyi akşamlar

Bugünkü menüm
Kalori 1319 😔 (ne güzel 1000 di ama şehriyeli tereyağlı pirinç pilavı yaptım eşime öyle bir koktu ki dayanamadım)
Karbonhidrat 137
Sabah 1 paket etiform buğday patlağı, 2 üçgen peynir,2 kaşık acuka
Öğle 1 paket etiform hırmalı incirli bisküvi
Akşam 6 minik köfte,yeşil salata,1 tabak pilav

Su 3 lt oldu
Spor yapmadım.
canım afiyet olsun 😍
3 öğün yapmak ne güzel bişey yaa özeniyorum

Akşam akşam sinirim bozuldu airfryer a attım köfteleri çalışmadı bozuldu. Sonra tavaya aldım e yağsız tabi o sinirle yanlış tavaya almışım yapıştı delirdim yani.
Kargomu başkasına teslim etmişler telefon trafiği bilmem ne 😡

X