HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ayın 6sı son ovülasyon testimi yaptım ve pik gördüm 5i ve 7si sabahı 2 kere değerlendirdik ama benim dün gece çok ağrım oldu sanki yumurta dün çatlamış gibiydi ama değerlendiremedik.. bu akşamda olur mu bilemiyorum. Yinede tutma ihtimali var mı sizce ?

Canım gidip erken testi alarak öğrenebilirsin istersen güzel bir markanın erken testini al zaten varsa onda çıkar Bu arada daha önce kan testinde negatif çıkıp idrarda pozitif olup hamile olan çok insan duydum okudum duydum okudum
Birazdan test alıcam bakalım ne olucak hani arka arkaya barız silik cizgiye hani silik bile diyemem net siliklerden bakalım hayırlısı allahtan evde tasıyıcam içmde şüphe kalmasın ona göre davranıyım diye aslında bukadar testde yapmamın sebebi

Kızlar ovulasyon testinde peak görmeyip çatlaması olduğunu düşünen var mı ? 9 gündür yapıyorum ilk kez bu ay aşırı silik gördüm (bu ay klomen başladım) hep %15 veya %20’lerde hatta dün yaptım %15 çıktı. Sabah kalktım karnımın altı ağrıyor, birde akıntım başlamış birde dün belimin aşırı sağı ağrıyordu, bugünde aşırı bir bel ağrım var ama doktor soldaki yumurtan iyi, sağdakiler polikistik görünümde dedi. Anlamadım daha ovulasyon testi yapmadım 13de yapacağım ne düşünüyorsunuz ? @halolita @sifa1986 Freshmommy Freshmommy sdaak sdaak Coocoo Coocoo
ya bazı saatlerde hormon seviyesi değişiyor , en en belirgin peak kabul edilebilir diye düşünüyorum , benim peakten sandım mesela ertesi sabah test yaptım silik çıktı , çatladı sandım ,o akşam bir daha yaptım asıl peak oydu , saate göre değişir siliklik :/

Birazdan test alıcam bakalım ne olucak hani arka arkaya barız silik cizgiye hani silik bile diyemem net siliklerden bakalım hayırlısı allahtan evde tasıyıcam içmde şüphe kalmasın ona göre davranıyım diye aslında bukadar testde yapmamın sebebi
O testler silik değil bence de. Hemen çıkıyor dmı canm

ya bazı saatlerde hormon seviyesi değişiyor , en en belirgin peak kabul edilebilir diye düşünüyorum , benim peakten sandım mesela ertesi sabah test yaptım silik çıktı , çatladı sandım ,o akşam bir daha yaptım asıl peak oydu , saate göre değişir siliklik :/
Her gün aynı saatte yapıyorum, şaşmaz yani. Bugün %34e yükselmiş, muhtemelen bugün yarın çatlar zaten döngümün 14. günü bugün diğer ay tam 20. günü çatlamıştı

Kızlar ayın 6sı son ovülasyon testimi yaptım ve pik gördüm 5i ve 7si sabahı 2 kere değerlendirdik ama benim dün gece çok ağrım oldu sanki yumurta dün çatlamış gibiydi ama değerlendiremedik.. bu akşamda olur mu bilemiyorum. Yinede tutma ihtimali var mı sizce ?
Hiç belli olmaz tutabilir tabiki de🌸

Her gün aynı saatte yapıyorum, şaşmaz yani. Bugün %34e yükselmiş, muhtemelen bugün yarın çatlar zaten döngümün 14. günü bugün diğer ay tam 20. günü çatlamıştı
evet sen devam et sabırla çatlayacak inşallah sonuçlarıda güzel olsunnn :)

Kızlar benim dün sabah test negatif çıktı ama akşama doğru mide bulantısı ve akşam kasığımdan bacağıma doğru vuran ağrı yaşadım sonrasında kalp atışı gibi pıt pıt yaptı ve geçti. Bu sabah da ısı düşüşü yaşadım sizce belirti olabilir mi? Yarın tekrar test yapıcam meraktan ölmek üzereyim. 😂
Bugün yumurtlama sonrası 10.gün dün 9du.
14 ü bekleyin derim ben

Kızlar ustekiler sabah alttakini şimdi yaptım bu bozuk testler hepmi bana denk gelir

Eklentiler

• IMG_1677.jpeg
    IMG_1677.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 71
Turuncu şekilde lekelenme yaşadım o da ben silince geldi 🥹 adetim kahverengi akıntıyla başlar bu seferki bi değişik oldu. Ben elendim sanırım

X