HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Buraları takip etme bu kadar erkenden bence. Çünkü gereksiz stres yaşarsın. Dediğin gibi daha çok yeni evlisin. Düşünmezsen olur inşallah. Ben iki senedir olmuyor diye buraya bakıyorum tecrübe görmek için ama bakmamak bazen daha iyi gibi geliyor. Bir problem yoksa stres de yapmazsan olur Allahın izniyle

Kızlar doktorum yazdı yazdıklarını direk yazıyorum sizde bi yorumlayın bakalım
-Merhaba Sedacım değer 966,89 harika
- İkiz?
-Erken daha
-Cumartesi Öğleden önce görüşelim.
2. Kan değerinde iki katından fazla artarsa düşünülebilir

- İkiz?
-Erken daha
ayyy ikizi siz mi yazdini o mi yazdi? Ay cok heyecanli sizce 3 yumurta vardi di mi vallahi olur mu olur

- İkiz?
-Erken daha
2 kat artış olduğunda cumartesi 5000 küsür olacak, ikizse daha da yüksek olur S submarina canım senin beta hcg değerin kaçtı ikizlerin keselerini gördüğünde?

Kızlaar ecutos cookiep beezuus duskapani @halolita henüz regl olmadım ama sabahtan beri kahverengi akıntı geliyor yarına sökülürüm sizin haberlerinizi takip ediyor olacağım
Satımız aynı olacak gibi canım ben de Çarşamba bekliyorum hafiften adet belirtileri var. Benim de çok takip etme isteğim kalmadı her ay bat beklemek çok yorucu gerçekten. Zaten yumurtlama zamanı eşimle aynı yerde de olamayabilirz bu ay. Sessiz takılacağım sanırım biraz. Düşünmemeye çalışacağım becerebilirsem:)

Kizlar benim ablam İslami astroloji yildizlara bakıyor kimyasal gecirdigimi kimseye dememistim.haritada bir bebek görünüyor ama o sorunlu dedi.hatta aralığa kadar hamile kalırsam yine sorunlu olur dedi kürtaj olduğumu da söylemeden demişti. Lilith mi ne varmış sübyan gibi düşün dedi o senin çocuk evinde deditabi gaybi Allah bilir ama kötü oldum

Hamilelik görünüyor ama sıkıntılı görünüyor dedi Aralık ayından sonra gayet rahatsın dedi.

Amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin, niye bu kadar taktım bende bilmiyorum inan

O nasıl oluyor nasıl bakıyor ben ilk defa duydum
Yaaa Cok değişik bakıyor.iki dusugumde bildi ben demeden. hamilelik istediğimi bile dillendirmemistim.Eylul 2025 de Satürn senjn annelik evinde doyasıya yasayacaksin dedi fal değil bu doğum haritana ve bugünkü haritana göre bakıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…