HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tüylerim diken diken oldu.. Kimyasal gebeliğin üstünden ne kadar zaman geçti canım, acele etme zaten bırak bedenin kendine gelsin. Çünkü sıkıntılı durumların hemen ardından yaşanan gebeliklerde gerçekten sıkıntılar da tekrarlanıyor. Tevekkül hali ne de güzel, tam teslim olmak ve akışına bırakmak. Biz bazen istiyoruz ama istediğimiz şeyin hayır mı şer mi olduğunu bilmeden istiyoruz. Bu yüzden işte tevekkül ve sabır en kıymetli hazine. (bunları söyleyen ben adete 6 gün kala erken gebelik testi yapmışımdır )

Kızlar regl 4 gün var bir şey görüyor musunuz ona göre agrı kesici kullanıcam adet sancım olmadıgı için yaptım doğal yolla gebe kalamıyorum

Gaybi Allah bilir Instagram'da biride el ilmi diye bakıyor şu kadar çocuğun olacak sezaryan olacak vs kaderi yalnizca dua değiştirir

Canim kanamam yeni bitti.Dun değerlendirdim ve sanırım 2 güne yumurtlamam olacak gibi agrilarimdan hissediyorum.Ya tabi gaybi rabbim bilir hayırlar istiyordum rabbimden.kurtaj olmadan önce hamile oldugumu daha demeden sen hamilemisin dedi.tabi saklamadjm söyledim.sonra uzulmiyeyim diye arkamdan ablama düşük veya engelli olabilir demis. Yüksek ihtimal doğmayacak bir bebek demiş.simdide ben demeden sende hamilelik haberi var ama 1 hafta önce bu evdeymis bu haber dedi yine bir önceki gibi dedi.test yapsana adetin gectimi dedi.tabi söyledim yine kimyasal olduğumu.Araliga kadar kalırsan ihtimaller dahilinde yine.bir düşük olabilir dedi .Aralık tan sonra çocuk evij com rahatlayacak dedi.

Kızlar iyi akşamlar merhaba herkese adetimden 6 gün önce pembe kahve akıntım başladı beyaz sıvıyla geliyor bugün adetimin 1. Günü test yaptım bu şekilde çıktı gören veya anlayan var mı ? 6 gündür de ara ara lekelenmem oluyor sürekli değil arada

Eklentiler

• IMG_5877.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_5880.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_5881.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_5882.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 53
Tamam yaparıö ama ancak yarın çünkü bu saatte pek sağlıklı olmaz çok sıvı aldım
Su hiç etkilemiyor canım hamıleysen ben yapıyorum arada cunku manyaklık dun suyu ıcıp 5 dk sonra yaptım hatta baya içyim direk bak sabah atayım fotosunu controlden bıle koyu cıktı

Bakar mısınızzz canımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…