HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay sen şimdi yazınca farkettim ben neden ağustos ayını saymadım, yoksaaaaaa

Bende şuan sadece sağ kasığımda gün içinde ara sıra olan batma var başkada bir şey yok. Yumurtlama günümden beri devam ediyor
Benim de meme uçlarım hassas, sızlama yok ama böyle hissettiriyor kendini ama çok hafif. Bir de aşırı gazım varr

Gerçekten öyle, artık tek çizgi görmemek için test yapmak istemiyorım bugüne kadar dayandım almadım en son yine aldım ve negatif
Zor bir süreç. İnsan sabredemiyor. Ben test almıyorum hiç. Ya kan veriyorum ya da zaten hemen regl oluyorum. Siz ne zamandır istiyorsunuz

Ohhh büyüsün yumurtalar bi gün boş bi gün dolu yapmayı unutma nar ananas avakado ye protein al
Yiyorum canım avakado hergun 1 tane. Bal ari sutu propolis alıyorum.birde doktorun verdiği vitamin dün akşam değerlendirme oldu.ananas dün baktım bulamadım bugünde unuttum iyiki aklıma getirdin

Zor bir süreç. İnsan sabredemiyor. Ben test almıyorum hiç. Ya kan veriyorum ya da zaten hemen regl oluyorum. Siz ne zamandır istiyorsunuz
Ben yeni evliyim 5 ayıma girdim ama hiç evlenmeden önce böyke istekli olacağımı düşünmüyordum her aydır acaba mı aha hamleyim demekten artık birazcık yoruldum tabi ki de daha çok etken önümde zamanda var biliyorum ama ben yaşım geçmeden o tadı almak istiyorum, aslında bu ay da çok umutluydum hatta 2 gün önce iki üç damla kahve renkte damlalarda gördüm ama bugün test negatif çıktı anlamadım

Yiyorum canım avakado hergun 1 tane. Bal ari sutu propolis alıyorum.birde doktorun verdiği vitamin dün akşam değerlendirme oldu.ananas dün baktım bulamadım bugünde unuttum iyiki aklıma getirdin
Çörekotu yağı hapı da içsenize, eşim de ben de ondan içtik. Zaten her şeye faydalı ama özellikle erkeklerde sperm kalitesi + miktarı için faydalıymış. Bize bu da fayda etmiş olabilir
Zadevital’in çörekotu yapı kapsülünü kullandık

Ben bal çörek otu karışımı verdim eşime keçiboynuzu özü her zaman kullanır zaten.sirke bizde eksik olmaz zaten.

Kızlar ben dayanamadım.az önce farklı markayla erken gebelik testi yaptım.3 gün önce yaptigimda ki gibi silik çizgi cikti ama bunda hemen cikti. 3 gün önce silik cizgiyi 20 dk sonds görmüştüm ama koyulasma yok.yarin adet günüm kafam karistii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…