HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Valla içime doğdu bi 😍🌸 ay ama mart nisana da okeyiz bu arada her türlü bahar bebesi olsun 😂😂
Evettt eğer bu ay hamile olursam, tahmini doğum 12 Mart gösteriyor. Kızımında 12 Ağustostu bu bir işaretmi acaba demedim değil. Ya da BELİRTİ mi demedim değil yani dedim de siz çaktırmayın artık.🫠🙈
sdaak sdaak ayy çooook ama çoook tebrik ederimmm çok sevindim başka pozitif haberler de gördüm sanki :KK200: Candy7777 Candy7777 halolita halolita kızlar maşallah çok çok mutlu oldum sağlıkla büyüsün inşallah sağlıkla kavuşun :KK200: 🥰🥰🥰
ay Allah söyletti herhaldeee ben hamile değilim canım ama yine de teşekkür ederimm ❤️
YAa bende Bahar çocuğu olmasını çok istiyordum bebeğim dusmeseydi Mayıs doğumlu olacaktı.simdi Mart Nisan Mayıs baharlar bizimdir😘😘😘
Evet herşey güzel olacakkk 🙈❤️❤️❤️

Canımm yumurtlama zamanını anlıyorsan eğer zaten gerek yok stres vs de yapıyorsa boşver akışına bırak o minnoş seni bulacakkk 😍❤️
Ya bebişim bende eşimde çok şehir dışına çıkıyoruz öyle olunca denk geldi gelmedi diye stres yapıyorum, dediğin gibi akışına bırakıcam bakalım 😍 hepimizi bulsun minnoşlarımızzz 🥹🤩🌸

Ya bebişim bende eşimde çok şehir dışına çıkıyoruz öyle olunca denk geldi gelmedi diye stres yapıyorum, dediğin gibi akışına bırakıcam bakalım 😍 hepimizi bulsun minnoşlarımızzz 🥹🤩🌸
Evet haklısın canım az çok biliyorsundur tarihleri zaten 2 günde bir ilişki olduğunda tutuyor diyolar umarımm hepimizi bulurrr😍😍

Kızlaar ecutos ecutos cookiep cookiep beezuus beezuus duskapani duskapani halolita halolita henüz regl olmadım ama sabahtan beri kahverengi akıntı geliyor yarına sökülürüm sizin haberlerinizi takip ediyor olacağım 😍
Canim insallah💕💕 insallah seninki de guzelce devam etsin, bu ay da yapicak misin ovulasyon?

benim dunden gelen akintim daha devam etmedi dunde kaldi, bugun sariya dondu biraz ama o da bitti. Kan tahlilim de hala e nabiza dusmedi, gece yarisinda bakicam insallah

Sizce kanda cikar mi yerlesme kanamasiysa eger o, 12.gun bugun yumurtlamadan sonra.

Canim insallah💕💕 insallah seninki de guzelce devam etsin, bu ay da yapicak misin ovulasyon?

benim dunden gelen akintim daha devam etmedi dunde kaldi, bugun sariya dondu biraz ama o da bitti. Kan tahlilim de hala e nabiza dusmedi, gece yarisinda bakicam insallah

Sizce kanda cikar mi yerlesme kanamasiysa eger o, 12.gun bugun yumurtlamadan sonra.
Bu ay ovülasyon yapmayacağım 🤗 akıntı tam olarak nasıl pembe mi kahverengi mi? Bence 12. Günse kanda çıkar 😍 merakla bekliyorum sonucunu

Bu ay ovülasyon yapmayacağım 🤗 akıntı tam olarak nasıl pembe mi kahverengi mi? Bence 12. Günse kanda çıkar 😍 merakla bekliyorum sonucunu
dun pembemsi kahvemsi gordum sonra da pedde azicik acik pembe gordum canim, simdi de sarimsi gibi geliyor arada. Ay valla ben de merak ediyorum insallah iyi haber gelir💕🙏 hemen yazicam burayaa her an e nabiza bakiyorum ciksin diye daha gelmedi

dun pembemsi kahvemsi gordum sonra da pedde azicik acik pembe gordum canim, simdi de sarimsi gibi geliyor arada. Ay valla ben de merak ediyorum insallah iyi haber gelir💕🙏 hemen yazicam burayaa her an e nabiza bakiyorum ciksin diye daha gelmedi
Ay gebelik belirtisi olarak duruyor çok net 🤩inşallah sonuç güzel gelir ya heyecanla bekliyorum sonucunu🍀

X