HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çok silik bir çizgi görüyorum. Acaba bir doktora mı gitseniz.

Çok silik bir çizgi görüyorum. Acaba bir doktora mı gitseniz.
Bugün 1. Günü reglimin daha olmadım 6 gün önceden lekelenmem gelmeye başladı ne için gidicem lekelenme için mi ama gözüküyor dimi başti iki çizgi var sanırım ilişkinin üstünden 10 11 gün geçti

Yumurtlama tarihinizi biliyor musunuz? Evet 6 gündür lekelenme varsa bilemedim ben hiç yaşamadım ama yerleşme kanaması denilen şey bir iki kere olup kesilen bir şey diye okudum burda. Evet silik çizgi gördüm ben inşallah vardır ki bence var

İşaretlediğim yerde görüyorum çizgiyi

Eklentiler

• IMG_6069.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 96
Ara ara geliyordu öyle sümüksü jelimsi karışık bir şekilde bende pkos var yumurtlama tarihimi bilmiyoruminşallah vardır

Kızlar biraz saçma olacak ama bugün kahve falı kapatmıştım eğlencesine,şu görüntüye bakar mısınızz, sanki çocuk var elinde de kuş var gibiii (belirtiyi kahve falında aramam şakamığğ)

Eklentiler

• B0062CBE-D512-456C-90C0-75476822E050.jpeg
    192,7 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar 2 gündür diş etlerim Kanıyor aniden başladı dikkat de ederim herşeye ama hamilelik belirtisi olabilirmiş. Yarın tatil finish çok yoruldum zaten o kadar hopladım zıpladım kı yanı varsa da tutunurrsa bravo eve gittiğimde umarım testler gelmiş olabilir yapacağım ılk ıdrar olmasa da

gunaydin kizlar, e nabiz hata veriyor devamli hala kan sonucuma bakamadim bugun doktora gittigimde ona soylicem en kotu o baksin sistemden diye

bu arada az once pede baktigimda gece yine acik kahvemsi lekelenme geldigini gordum, sizce bir gun ara olup tekrar azicik lekelenme yapmasi normal midir yerlesme ise? 3 gun suruyo bazen diyolardi ama yine de bi korktum ilk kez basima geliyo bu yerlesme kanamasi diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…