HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaaa sevindirik oldum işin gırgırındayım biraz canım ya bazı gebeliklerde hiç belirti olmuyor kii
Evet ya bi arkadaşım vardı bat da 3 günlük az bi regl görmüştü diğer ay da bir hafta gecikti ve bana söylediği "kesin hamile değilim belirtim yok" du. Yoğun ısrarımla test yaptı ve şok 2 aylık gebeymiş biz de elimiz kaşınsa belirti diycez

Aaa vallahi şokkk öyle olmak isterdim yaa cidden testte olmayan çizgileri oldu gibi görüyoruz resmen

Temmuz ya da Eylül ya da Ekim falan neyse işte hamile kalırsam da ben yine gelirimmmmm
Tabi kiii hem her ayın ayrı bir tecrübesi olacak ama daha erken olması için manifestliyoruz; isteyen herkes, bu gruptaki tüm gönlü güzel kızlarım haziran ve temmuz en geç ağustos ayında hamilelik haberi alsın, sağlıkla bebeklerine kavuşsun, bebeklerimize kavuşalım 2025’in ilkbahar bebişleri gelecek

20 haziranda yumurtlayan var mı? Benimle beraber belirti aramak isterse ben burdayım forever
Anammmmm benim daha nece günlerim var belirtilere.oyyy sil baştan ve sıfır enerji şimdi uyucan neredeyse ağır çekim gibiyim iki gundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…