HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Belirtileriniz nelerdi, benim de tarihlerim sizinle aynı.
10 Haziran da yumurtama yakaladım belirtilerden artı kafayı yiyeceğim 3 gün var adetime bugün test yaptım sabah negatif ve cpk moralim bozuldube

Belirtileriniz nelerdi, benim de tarihlerim sizinle aynı.
10 Haziran da yumurtama yakaladım belirtilerden artı kafayı yiyeceğim 3 gün var adetime bugün test yaptım sabah negatif ve cpk moralim bozuldu
Merhaba. Ben regl oldum bugün üçüncü günüm. Çok belirtim yoktu göğüs hassasiyetim yaklaşık 30 gündür vardı. O yüzden acaba gebe miyim diye düşünmedim. Belirti kovalamak insanı yıpratıyor. Ben belirti kovalamıyorum artık.

Kız daha dur uyku belirtisi için erken kalk kendine gel akıntın devam etti mi
Kız yok belirti değil enerji yok ondan uyku daha kanamam yeni bitti 😂😂😂😂 hafif hafif şeffaf birşey geliyor bende ama çok az yoğun degil.ay güldürdün beni.

Merhaba. Ben regl oldum bugün üçüncü günüm. Çok belirtim yoktu göğüs hassasiyetim yaklaşık 30 gündür vardı. O yüzden acaba gebe miyim diye düşünmedim. Belirti kovalamak insanı yıpratıyor. Ben belirti kovalamıyorum artık.
Gerçekten öyle, artık tek çizgi görmemek için test yapmak istemiyorım bugüne kadar dayandım almadım en son yine aldım ve negatif

Kızlar alt karında 15 20 dakika arayla giren ani kramplar belirti olabilir mi ? Dün bunu çok yoğun yaşadım öyle ki kilitledi o kramplar resmen beni , ve gaz varmış gibi bir his ishal iştahsızlık .üşütmemi gebelik mi bilemedim adete bir hafta var

Kızlar alt karında 15 20 dakika arayla giren ani kramplar belirti olabilir mi ? Dün bunu çok yoğun yaşadım öyle ki kilitledi o kramplar resmen beni , ve gaz varmış gibi bir his ishal iştahsızlık .üşütmemi gebelik mi bilemedim adete bir hafta var
Valla aynen de öyle oluyor

Tabi kiii hem her ayın ayrı bir tecrübesi olacak 😍😍 ama daha erken olması için manifestliyoruz; isteyen herkes, bu gruptaki tüm gönlü güzel kızlarım haziran ve temmuz en geç ağustos ayında hamilelik haberi alsın, sağlıkla bebeklerine kavuşsun, bebeklerimize kavuşalım 🍀🤞🏼🙏🏼 2025’in ilkbahar bebişleri gelecek 💐💖
İnşallah cnm Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bende temmuz gibi tüp bebek tedavisi ne başlayacağım tutarsa bende bahar annesi olacağım

Kızlar bu ara kanama için doktora gitmeliyim acaba bugun hale açık kahverengi geliyor dünden beri az az ama huzursuz oldum😣

X