HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kizlar yerlesme kanamasi gibi bir kanama geldikten sonra akintisi sariya donen oldu mu, bugun birazcik sarimsi bi akinti gordum gunluk pedde, baglantisi var misir bilmem ama soruyim dedim daha once yasayan var mi?

Ay canım belirtileriniz çok uyuyor bence yerleşme ben öyle hissediyorum sen hamişsinnn😍😍

Belirti aramak çok güzel gelsenize❣️ ahhahsja😅 ovülasyon testi yapmadın mı canım sen belki o zamandan bilebilirdin

Canım ya üzüldüm ama belli olmaz artabilir belki hemen öyle düşünme

Maşallah bence gayet iyi 🧿
Ovulasyon testi marka ne önerirsiniz birde nasıl kullanılıyor birisi anlatabilirmi

Ovulasyon testi marka ne önerirsiniz birde nasıl kullanılıyor birisi anlatabilirmi
İnnovita öneririm idrarı temiz bir kaba yapın ve 5-7 saniye Max yazısuna kadar batırın sonra düz bi zemine bırakım sonucu bekleyin günün ilk idrarırını kullanmayın testi yapmadan iki saat ince sıvı alımını kesin 🥰

kittenlyy kittenlyy Regel bitiminden sonra başladım bu ay yapmaya ilk defa bende. İlk idrar değil de ondan sonraki idrarla yapılıyor çizgiler koyulaştıkça yumurtlama dönemi yaklaşmış demektir. Koyduğum fotoğraftaki gibi olunca test yumurtlama gerçekleşiyor oluyor. Daha sonra test yaptığında silikleşmeye başlarsa çatladığı anlamına geliyor 🥰 bende bu ay buradaki kızlardan öğrendim ❤️

Eklentiler

• IMG_6005.jpeg
    IMG_6005.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 13
Şimdi silikmi senin testler. 20 siyse silinmesi lazım dmi. Kaç tane alsma yeter ovulasyon testi bu ay olmazsa bdahaki ay onunla denicem
Evet en son 21 inde yaptım böyleydi. Valla bende 40 tane vardı ama ben bu ay çoook yaptım için çok da fazla kalmadı geriye😅

Eklentiler

• IMG_6037.jpeg
    IMG_6037.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 17
X