HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu 6.denememizdi olmadı yine canım. Benim de çocuk isteğim kaçtı kapatasım var bu defteri Birsürü de belirtim vardı Sen test yaptıralı baya oldu ama tekrar bir yap bence belki vardır bebiş

Ay canım belirtileriniz çok uyuyor bence yerleşme ben öyle hissediyorum sen hamişsinnn
Belirti aramak çok güzel gelsenize ahhahsja ovülasyon testi yapmadın mı canım sen belki o zamandan bilebilirdin
Canım ya üzüldüm ama belli olmaz artabilir belki hemen öyle düşünme
HCG 966,89kızlar sizce nasıl bana fazla gibi geldi
Maşallah bence gayet iyi

Kuzum senin sonucun çıktı mı

kızlar psikolojik mi bilmiyorum ama bir kaç gündür içimde sürekli baygınlık hissi , ağlama hissi , sırt ağrısı, kasık ağrısı tek taraflı , baş ağrısı , yorgunluk , kesin psikoloji kendimi hasta ettim

ovülasyonun 9-10. günleri

Bunların hepsi olması gereken belirtiler ben dun esimle dısarı çıkacaktık giyinmesini beklerken uyumuşum lesıntısız iki saat oda kaldırmamıs tasınma bayram derken yoruldum yarın iş var falan diye

Bunların hepsi olması gereken belirtiler ben dun esimle dısarı çıkacaktık giyinmesini beklerken uyumuşum lesıntısız iki saat oda kaldırmamıs tasınma bayram derken yoruldum yarın iş var falan diye
işteyim , yemek yemek istemiyor canım midemi iğrenç hissediyorum , bide beni en çok şuan bayılacakmışım gibi ama bi bayılmadım hjshshs bayılsam rahatlayacakmışım gibi hissediyorum işte rezil rüsva hissediyorum ..........

batada 5-6 gün var test mest yapmadım o kadar enerjim yok , halim yok hiçbir şeye

Ay canimmm insallah ya insallah haberdar edicem eger kanda cikarsa bugun berdigim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…