HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım tabi ki Dr'un önerdiği hepsinden önemli ama zaten 200 mikrogram hiçbir şey değil. Eğer gebelik yoksa depoları doldurmak açısından zararı da olmaz. Ama işin içine miligram giriyorsa tehlikeli olur, ona dikkat etmek lazım. Ben hatta folbiolü ilk bir hafta kullandım, özelde doktora sordum kullanmalı mıyım diye "kullanabilirsin" dediği anda o doktoru bıraktım. Çünkü gebelikte bazı vitaminler bile (demir gibi) zararlı olabilir. Kullanmak zorunda olanların da dr kontrolünde olması gerekir.

Kızlar innovatia şerit ovulasyon testi sipariş ettim, adete bir hafta var. Kullansam doğru sonuç verir mi? Aranızda bu şekilde gebelik öğrenen var mı?

Kızlar innovatia şerit ovulasyon testi sipariş ettim, adete bir hafta var. Kullansam doğru sonuç verir mi? Aranızda bu şekilde gebelik öğrenen var mı?
Kuzum erken gebelik testi alsan daha sağlıklı. Ovulasyon her zaman gebelik testi göstermez. Öğrenenler var ama herkes için sağlıklı bir tercih değil

Kızlar bu çizgi gözle çok çok hayali görünüyor. Ama flash patlatınca çok rahat ortaya çıkıyor. Rengiyle oynayınca da çok daha belirgin hale geliyor.
Ayyyy var var var görüyorumm bence artık iğne etkisi değildir bu ya öyle olsa ve gebelik olmasa silinir giderdi bence hamilesin canım

Kızlar folik asit kullanıyor musunuz kullanmaya başladıysanız hangi marka ne almalıyım bana önerir misiniz.gerci henüz kan testi yaptirmadim erken ama coktan başlamam lazimdi zaten
Ben hipotiroid yüzünden 6 ayda bir endokrinoloğa gidiyorum ama genel her değerime bakıyor. 2 yıl önce gebelik düşünmüyorken bile doktor bana newlife’ın b12 folic acid olan vitaminini vermişti depolarım dolsun diye. Ben gebelik olana kadar hep onu kullandım. Dümdüz sadece içinde 400 mg folik asit ve biotin var. Şimdilik onu alıp kullanabilirsin canım.
Ben gebelik düşünmeye başlayınca ona ek omega 3, magnezyum, çörekotu yağı takviyeleri aldım. Gebelik olunca da direkt elenatal 2’ye geçtim.

Doğrudur. Adet tarihinden max 7 gün önce bırakmak gerekiyor ki adet gelsin. Ama arkadaş uzun kullanmis bu yüzden gecikme olacaktır.
7 gün önce falan bırakmadım ben adet gecikmesi oldıgu zaman doktorum 10 gün geçilmeden sonra test yapar ve Duphaston başlardı paket biter 3 gün sonra döngü başlardı bu ay da çatlatma dan sonra kullandım doktorum yine aynı olur eğer gebelik olmazsa 3 gün dongun başlar dedi ama sız farklı sekılde kullanıyorsunuz sanırım ben hiç döngüden 7 gün önce Duphaston bırakan duymadım

Ben bugün itibariyle sil baştan başlıyorum kizlar.Enerji sıfır bebek istegi%100 çok zıt çizgiler deyim

Merhaba cnm o dediğin resmen bende oldu 13. Güne kadar pozitif çıktı iğne etksiiymis 14. Gün gece adet oldum

Merhaba canım vücudunu bir nevi tanımış oldun çabalamaya devam :) hacamat sülük vs bişeyler yaptırdın mı hiç
Yok cnm 2 kere aşılamam oldu yaş faktörü olduğu için doktor acil tüp Bebek dedi. Temmuz ortası yumurta toplama işlemi yapılacak kısmetse Ağustos ayında da kısmet se transfer yapılır sanırım

Kafayı yiceeem kızlar bişey gören var mı normalde yumurtlamadan 15-16 gün sonra adet olurum 6sı pik 7si çatlama oldu ama hala adet olmadım testim böyle

Eklentiler

• IMG_2682.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_2683.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 47
Bende adet günümde aynı böyle yok gibi bir çizgi görmüştüm kanda negatif çıkmıştı ama geç dollenmeymis sonradan kanda artış oldu.3 4 gün sonra kan testi verin bence

Yok cnm 2 kere aşılamam oldu yaş faktörü olduğu için doktor acil tüp Bebek dedi. Temmuz ortası yumurta toplama işlemi yapılacak kısmetse Ağustos ayında da kısmet se transfer yapılır sanırım
Alternatif tıp uygulayan doktorlarda var bazıları direk aşılama tüp bebek diyor ama senin yaş faktörü olunca zaman kaybı olmaması içindir

Rabim gönlünüze gore versin.saglilli beslenme egzersiz rahat bir psikoloji tüm bunlar birleşince yaş faktörü de önemli değil .planladığınız süre içerisinde bunları yoluma koyarsanız insallah olacaktır
Alternatif tıp uygulayan doktorlarda var bazıları direk aşılama tüp bebek diyor ama senin yaş faktörü olunca zaman kaybı olmaması içindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…