HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Herkese merhabalar arkadaşlar bizde 6 aydır evliyiz eşimle bebek istiyoruz nasipse. çok düzenli regl olurum hep en son 8 haziranda regl oldum 4 gün falan sürdü. 5 temmuz olmam gereken regl tarihi. Daha 12 gün var. Kan testinde hamilelik reglden kaç gün önce çıkar ? 1 hafta önce falan mı acaba
İlişkiden 12 gün sonra çıkar muhtemelen canım. Rabbim nasip etsin inşallah.

Kızlar bişey sorsam ayıp olur mu ben şimdi bir haftadiiır kabızlıl yasıyorum tam kabız gibi de değil her zamankinden daha az ve zor lavaboya gidiyorum birde bazen inanılöaz kasıklarımda agrı oluyor lavaboya çıkınca neden olur bu doktorunun yazdıgı bi makaleden bi kesitte asagıda bırakıyltum bu mu sizce bu acının sebebi gebelik gecmişine olanlar yardım siz yasadınız mı
Canım kızımda cok afedersin gazsız 1 sn m gecmıyodu bence hamılesın 🙊😍 benm de 3 gündür çok fazla var ya

Ovulasyon gününüzü biliyor musunuz Duphaston gebelik yoksa döngüyü baslatır çünkü eğer varsa da daha sağlikli tutunmaya yardımcı olur
Adetin 16 günü başlayıp günde 3 tane kullanıp 7 günde bitiyor. Sonra adeti bekliyorsun. 5 6 gün sonra anca adet oluyordum. Siz uzun kullanmissiniz o yüzden tutuyor. Adet oluncada hemen gelmiyor kırmızı önce kahverengi leke şeklinde oluyor.

Kızlar bu çizgi gözle çok çok hayali görünüyor. Ama flash patlatınca çok rahat ortaya çıkıyor. Rengiyle oynayınca da çok daha belirgin hale geliyor.

Eklentiler

• IMG_20240623_061537.jpg
    IMG_20240623_061537.jpg
    132,7 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20240623_060334.jpg
    IMG_20240623_060334.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 66
Evet csnim gorunuyor ayrıca gölge degil pembe duruyor. Bat ne zamandi
Canım ben geçen ay kimyasal geçirdim normalde döngüm 33 günde bir olurdu. Ama geçen ay 23 güne düştü. 10 gün erken geldi. Doktorda değişebilir dedi. Bilmiyorum yani bat ne zaman 😂 ama Çarşamba bekliyorum. Çatlatma iğnesi oldum 11. Günü bugün

Canım ben geçen ay kimyasal geçirdim normalde döngüm 33 günde bir olurdu. Ama geçen ay 23 güne düştü. 10 gün erken geldi. Doktorda değişebilir dedi. Bilmiyorum yani bat ne zaman 😂 ama Çarşamba bekliyorum. Çatlatma iğnesi oldum 11. Günü bugün
Bende 11 de gördüm silik çizgiyi.bat 2 gün sonra beklicem daha test yapmicam regl olmazsam artık doktora giderim tahlil için 😊

Adetin 16 günü başlayıp günde 3 tane kullanıp 7 günde bitiyor. Sonra adeti bekliyorsun. 5 6 gün sonra anca adet oluyordum. Siz uzun kullanmissiniz o yüzden tutuyor. Adet oluncada hemen gelmiyor kırmızı önce kahverengi leke şeklinde oluyor.
Ben söktürücü olarak da çok kullandım max4. Gün sabahı gelirdi ilaç bitti mi

Kızlar acil bi bakarmısımız ya 12 haz regl olmuştum 17 bitiş. Bugun 23 haz az önce kanama tekrar başladı ne alaka bu ya daha yumurtlama zamanım bile gelmedi

Kızlar folik asit kullanıyor musunuz kullanmaya başladıysanız hangi marka ne almalıyım bana önerir misiniz.gerci henüz kan testi yaptirmadim erken ama coktan başlamam lazimdi zaten
Canım folik asiti gebelik öncesinde de başlayabilirsin aslında, hatta gebelikten 3 ay öncesi depoların dolmasına yardımcı oluyor. Hangi marka kullandığın çok farketmiyor aslında genelde hepsinde b6, b12, iyot ve en önemlisi folat (folik asit) oluyor. Hatta doğrudan folat içerenleri almanın da daha iyi olduğunu öğrendim araştırmalarım sonucunda. Burda en önemli nokta folik asitin max 400 mikrogram olması, çünkü fazlası çok tehlikeli, otizme kapı araladığını biliyorum. Bilhassa bu devletin verdiği folbiol 5 miligram düşün yani. Ben ilk gebeliğimde bilmeden kullanmak gibi bir gaflette bulundum bende alerji yaptı, ödem oluşturdu ki bebeğe etkisini düşünemiyorum bile. Piyasada çok fazla folik asit var ama Dr sana iyi olanlardan birini önerir zaten, ama ola ki folbiol verdi sakın yanaşma.

Canım folik asiti gebelik öncesinde de başlayabilirsin aslında, hatta gebelikten 3 ay öncesi depoların dolmasına yardımcı oluyor. Hangi marka kullandığın çok farketmiyor aslında genelde hepsinde b6, b12, iyot ve en önemlisi folat (folik asit) oluyor. Hatta doğrudan folat içerenleri almanın da daha iyi olduğunu öğrendim araştırmalarım sonucunda. Burda en önemli nokta folik asitin max 400 mikrogram olması, çünkü fazlası çok tehlikeli, otizme kapı araladığını biliyorum. Bilhassa bu devletin verdiği folbiol 5 miligram düşün yani. Ben ilk gebeliğimde bilmeden kullanmak gibi bir gaflette bulundum bende alerji yaptı, ödem oluşturdu ki bebeğe etkisini düşünemiyorum bile. Piyasada çok fazla folik asit var ama Dr sana iyi olanlardan birini önerir zaten, ama ola ki folbiol verdi sakın yanaşma.
Şimdi siz diyince baktim. Ben direk folikasit değilde folikasit içeren vitaminler alıyordum. İnovitol içiyorum içinde 200 , birde inofolic kullanıyorum onda da 400 mikrogram var. Birini bıraksam iyi olacak gibi ama doktor da uyarmadı hiç. Kullanabilirsin dedi

Bende solgarın folik asitine gebelikten 2 ay once basladım. 1. Hafta once regenesis max e basladım takviye olarka henuz doktora gorunmedim ama agrım sancım ve uyusmalarım çoktu o yuzden oncekı gebeliğimde de en iyi takviyemdi diyerek basladım .folikle ikisini 3-4 gün kadar kullandım unutmusum dün tekrar baktım regenesiste de 400 mg folik var cok gelecek diye solgarı bıraktım simdi sadece multivitaminden alıyorum🤲🏻 ama düşünenlere solgarı gözü kapalı tavsiye ederim

X