HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

O zaman erken gebelik testi yap bence kesin olsun geç döllenme de olabilir
Bende emin olamıyorum 6sında pik gördüm acaba sonrasında başka bir yumurtlama daha mı oldu . Ovülasyon testide yaptım oda böyle ama çok fazla su içtim öncesinde

Eklentiler

• image.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba kızlar gebelik öncesi folik asit dışında takviye ne alabiliriz acaba koenzim Q10 gibi takviyeler yumurta kalitesini artırıyor deniliyor doğruluk payı var mı acaba

Ben doktora gitmeden önce bir gebenin günlüğünden aldığım inovitol u kullanıyordum. Gün içinde de balık yağı kullanıyordum. Sonra yumurta takibi için doktora gittim. İnovitol u kullan dedi. Pcos lu olduğum için şeker ihtiyacımı kesmesi için matofin verdi. Bir de inofolic verdi. Ekstra olarakta değerim düşük olduğu için d vitamini alıyorum
Merhaba kızlar gebelik öncesi folik asit dışında takviye ne alabiliriz acaba koenzim Q10 gibi takviyeler yumurta kalitesini artırıyor deniliyor doğruluk payı var mı acaba

Adet oldum normal bitti 6 gün sorma bdaha kanama oldu nasıl bebek olabilir ya mumkunmu. Düşük kanamasıysa şuan düşük mü yapıyorum demek oluyor noluyor
Aynısını düşündüm imkansız dedim, 3 senedir evliyim hiç ara kanama yaşamamıştım. Hatta öncesinde doktora gittim doktor bile muayene etti düzensiz adet sayalım dedi anlamadı
Beta bile istemedi yani
Sonra kanamam devam edince ben test yaptım öyle öğrendim. Üstüne görme denilen bir şey gibi durum oldu galiba.
O yüzden sizde test yapın emin olun kanama devam ediyorsa da mutlaka doktora gidin :)
Her kanama benim ki gibi olmaz mesela ben kistten şüphelendim ama kistim vs yoktu muayenede rahim tertemiz dedi doktor :)

Beni güncelller misiniz? Sat 22 Haziran bat 17 Temmuz. Ben iğnenin 12. gününde regl oldum bu ay. Femara ve oitrelle adet tarihlerini talan ediyor ya

Gerçekten çok ilginç bi bakayım yarın ya ozaman hiç böyle düşünmemiştim ama neden kanama olur arada onuda çözemedim. Sıcak jakuziye girmiştim o yaparmı dicem me alaka

Kızlar cumartesi 6+0 olacağım kalp atışı duyulurmu acaba varmı daha erken tada 6 hafta başında duyan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…