HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar folik asit kullanıyor musunuz kullanmaya başladıysanız hangi marka ne almalıyım bana önerir misiniz.gerci henüz kan testi yaptirmadim erken ama coktan başlamam lazimdi zaten

Kızlar folik asit kullanıyor musunuz kullanmaya başladıysanız hangi marka ne almalıyım bana önerir misiniz.gerci henüz kan testi yaptirmadim erken ama coktan başlamam lazimdi zaten
Doktorunuza danısmadam baslamayın bence ben Polysitol kullanıykrum ocean

Ben multivitamin olarak kullanıyorum Ocean Mummy. Sadece folik asit bildiğim bir marka yok. 400 mikrogram olması önemli.

Doktorunuza danısmadam baslamayın bence ben Polysitol kullanıykrum ocean
Şu an bir doktorum bile yok tamam zaten reglim geçsin kesinleşsin.artik dönünce bakicam doktor işlerine.ama gebelik planlamaya başlayınca da içiliyor diye biliyorum

ben multivitamin kullaniyorum folik asit icin kizlar, icinde bisuru sey var ama en cok folik asit var. oyle kullanilabilir.

bu arada kizlar ben de cok kabizlik yasiyorum ve kremsi losyon kivaminda beyaz akintim var kac gundur. Kabizlik da gercekten duskapani gibi hayatimda ilk kez boyle yasiyorum. Cok zorladi beni. Ama cok mu erken sizce 10.gunu bugun pik gormemin ustunden. Erken mi?

Ya ben kendimi boşlukta gibi hissediyorum kizlar mal mal duvara bakıyorum canım sıkılıyor.bu saate kadar uzaktan bağlantı çalıştım ama yok zamanım dolmuyor sanki.anlatabildim mi bilmiyorum hissettiğimi.

Şu an bir doktorum bile yok tamam zaten reglim geçsin kesinleşsin.artik dönünce bakicam doktor işlerine.ama gebelik planlamaya başlayınca da içiliyor diye biliyorum
Evet ama doktorunuz eksik vitaminleri biz yada eksik bir durumunuz varsa ona göre yönlendirip tek takviye yle hem folik asit hemde eksik olduğunuz noktaşarı geçiriyor

Merhaba arkadaşlar ben antibiyotik kullandığım için adet gecikmesi yaşadım ve bebek düşündüğümüz için Mayıs 3 de duphaston verdi doktor 3 kutu. Ben 1. kutusunu kullandım 4. Gün adet oldum ve diğer kutuyu adet 16. Gün içmemi söyledi bebek tutunması için kullandım ve 9 haziran da ilacım bitti ama hala adet olmadım. 16snda olmam lazımdı yine olmadım bugun test yaptım negatif cıktı sizce geç döllenme olabilir mi ?

Ovulasyon gününüzü biliyor musunuz Duphaston gebelik yoksa döngüyü baslatır çünkü eğer varsa da daha sağlikli tutunmaya yardımcı olur

Ovulasyon gününüzü biliyor musunuz Duphaston gebelik yoksa döngüyü baslatır çünkü eğer varsa da daha sağlikli tutunmaya yardımcı olur
Uygulamaya göre 31 mayıs ama işte 1 ay gecikmem oldu diye tam olarak bilemiyorum. Normal de 30 günde bir adet olurum her ayın 16. gününde

İlk hamileliğimde inanılmaz yaşadım hatta ilaç kullandım resmen ağlıyordum artık o kadar kayısılar sular hiç bana mısın demedi yürüyüş önermişti bol bol doktorum biraz faydası oldu ama zor günlerdi bir de ilk hamilelik tabi tecrübesizlik sanki ıkınınca çocuk düşücek korkusundan mahvolmuştum

En güvenilir sonuç veren inovita tebrikler hamilesinşz

Yaaa teşekkür ederim cevabınız için

Herkese merhabalar arkadaşlar bizde 6 aydır evliyiz eşimle bebek istiyoruz nasipse. çok düzenli regl olurum hep en son 8 haziranda regl oldum 4 gün falan sürdü. 5 temmuz olmam gereken regl tarihi. Daha 12 gün var. Kan testinde hamilelik reglden kaç gün önce çıkar ? 1 hafta önce falan mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…