HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Belkide bilmemek en güzeli bilince sanki onu cagiriyoruz. Ben kürtaj olduğumda ya boş gebelikse ya dış gebelikse diye diye başıma kondurdum onu.bunda da sevinememistim ya yine aynı olurda ya kimyasal ise diye yine çağırdım negatifi.bazen aman ne bilim ne ara oldu farkinda değilim diyebilecek kadar gelişine yaşamak istiyorum.
Aynısını düşündüm biliyor musun canım. Bende sürekli yine kimyasalsa falan diye düşündüm durdum sevinmedim bile. Bende bu ay salıcam doktora gidicem ama eskisi gibi stres yapıp erkenden teste başlamıycam. En az beş gün gecikme olmadanda test falan yok inşallah

Canım Candy7777 Candy7777 gecmiş olsun oncelikle sen kan vermiş miydin hatırlayamadım.ama eğer cok kez kimyasal gecmısın olduysa yumurtalar kalıtesız olabılır. Ben bu ay adet sonrası bal çörekotu tarcın karısımı ile macun yapıp 1 hafta kullandım esime de kullandırdım🤲🏻kaliteyi arttırıyor o sorun bende de vardı sanırım ilk gebeliğimde de bunu yapmıstım.bunda da sonuca elhamdulillah🤲🏻 adet bitimi basla dene bence ne kaybedersin ❤️
Kalbimdekileri okudun resmen. Bende bu ay o kürü yapmayı düşünüyordum onunla sonuç alan çok kişi var gerçekten. Galiba bu bir işaret o kürü yapmam için çünkü bugün çok düşündüm yapsam mı yapmasam mı diye. Sende böyle söyleyince yapıcam karar verdim. Sağol canımtavsiyen için. İnşallah benimde sonucum seninki gibi olur🙏

sdaak sdaak pazartesiye iple çekiyoruz o zaman😍
Az önce eve girdim sıcaktam test almayı unuttum birazdan çıkıp alacagımama dediğim gibi yaparsam eşime belli ederim kesin ben geçen de yerleşme kanaması diye düşmdüğümüz o kanamayı da gelecek o yüzden önceden gelen belirti dedim iyice umudunu yitirdi kıyamam olsun yine alorız iğne yine yaparız diyor sen üzülme bak iğneyle ilk kez de olsa yumurta geliştigini gördük falan diyor 🤣🤣

Az önce eve girdim sıcaktam test almayı unuttum birazdan çıkıp alacagımama dediğim gibi yaparsam eşime belli ederim kesin ben geçen de yerleşme kanaması diye düşmdüğümüz o kanamayı da gelecek o yüzden önceden gelen belirti dedim iyice umudunu yitirdi kıyamam olsun yine alorız iğne yine yaparız diyor sen üzülme bak iğneyle ilk kez de olsa yumurta geliştigini gördük falan diyor 🤣🤣
Ay için gidiyordur🥰 bu sabırların karşılığı gelecek ınanıyorum bdaha leken oldu mu canm

Canım kizlar şimdi geldim doktordan.rahim temiz dedi sağda 3 yumurta solda 3 yumurta var dedi henüz çatlama vs buyuklukte değil dedi. Büyüklüklerini sordum söylemedi. Soylemicem senin bilmen gerekmiyor dedi🙈🙈🙈 sağlıklı cinsel hayatı olanın bunu bilmesine gerek yok dedi.ha önceden hamile kalmasan bunlari bilmek isteyebilirsin doktorundan da isteyebilirsin dedi.bunlari bilmek seni strese sokuyor ve stres butun hormonlari etkiliyor dedi.Testleri bırakıyorsun haftada 3 maks.4 ilişkiye giriyorsun bir şekilde denk geliyor dedi.sal kendini biraz dedi Eylüle kadar akışına bırak olmadimi birsuru tedavi var onları yaparım de kendine dedi.testmis patlama çatlama stresten ne kaliteli yumurta nede dollense bile tutunmuyor o stresle dedi.Herseyi bilmeyin dedi🙈🙈🙈🙈vitamin verdi yumurta kalitesi icin eşim ve bana.Anlicaniz yedim azarı geldim😂😂😂doktorumu seviyorum😂😂😂rahim adet olmaya hazırlanıyor dedi birde muhtemelen kalinlasmaya istinaden dedi🤔

Canım kizlar şimdi geldim doktordan.rahim temiz dedi sağda 3 yumurta solda 3 yumurta var dedi henüz çatlama vs buyuklukte değil dedi. Büyüklüklerini sordum söylemedi. Soylemicem senin bilmen gerekmiyor dedi🙈🙈🙈 sağlıklı cinsel hayatı olanın bunu bilmesine gerek yok dedi.ha önceden hamile kalmasan bunlari bilmek isteyebilirsin doktorundan da isteyebilirsin dedi.bunlari bilmek seni strese sokuyor ve stres butun hormonlari etkiliyor dedi.Testleri bırakıyorsun haftada 3 maks.4 ilişkiye giriyorsun bir şekilde denk geliyor dedi.sal kendini biraz dedi Eylüle kadar akışına bırak olmadimi birsuru tedavi var onları yaparım de kendine dedi.testmis patlama çatlama stresten ne kaliteli yumurta nede dollense bile tutunmuyor o stresle dedi.Herseyi bilmeyin dedi🙈🙈🙈🙈vitamin verdi yumurta kalitesi icin eşim ve bana.Anlicaniz yedim azarı geldim😂😂😂doktorumu seviyorum😂😂😂rahim adet olmaya hazırlanıyor dedi birde muhtemelen kalinlasmaya istinaden dedi🤔
O zaman senin olan kanaman kimyasalın sonlanması şimdi bi temiz regl ve sonra o yumurtalar büyüyecek çok doğru söylemiş ben hep neyden umudu kestirsem basıma o zaman geldi doktorum buda olmazsa tüp bebek demişti iğneleri ilk bir hafta vuruldum doz arttırarak 0 gelişme oldu çok heveslıydım doktor hadi iğne bitsin diye bi beş gün daha verince boşa canımı yakıyorum diye diye vurdum 3 yumurta oldu sende benim gibisin galiba bence gün asırı ilişki ve düzenli beslenme yap sadece 🥰😍

Bi de kaset test yapayım dedim 5/10 dk arası görüntüsü, hakkınızı helal edin başınızı şişiriyorum :KK43:

Eklentiler

• IMG_8351.jpeg
    IMG_8351.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 47
  • IMG_8350.jpeg
    IMG_8350.jpeg
    667,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_8349.jpeg
    IMG_8349.jpeg
    451,6 KB · Görüntüleme: 45
O zaman senin olan kanaman kimyasalın sonlanması şimdi bi temiz regl ve sonra o yumurtalar büyüyecek çok doğru söylemiş ben hep neyden umudu kestirsem basıma o zaman geldi doktorum buda olmazsa tüp bebek demişti iğneleri ilk bir hafta vuruldum doz arttırarak 0 gelişme oldu çok heveslıydım doktor hadi iğne bitsin diye bi beş gün daha verince boşa canımı yakıyorum diye diye vurdum 3 yumurta oldu sende benim gibisin galiba bence gün asırı ilişki ve düzenli beslenme yap sadece 🥰😍
Ben şimdi adet olmadan yumurtlayamicam mi acep 🤔🤔🤔

Ayy valla meraktan catlicam senin sonucuna.Helal olsun valla sabrına hayran kaldım. Tam benim doktoruma yakışan bir gebesin😂😂😂 bugün yürüyen merdivenlerde karşıladım kendisini 😂😂😂
Bişey diyeyim aramızda kalsın ben asırı sabırsız asırı tez canlısı hatta ailemin eşimin tabiri ile kontrol manyağı biriyim ama çok korkuyorum ya negatif görürsem diye çünkü benim yumurtalarım hiç gelişmezdi illaç bile şimdi böyle kendimi çok yaklasmıs hissediyorum bu hıssımde yanılırsam vok büyük yıkılırım

Ya bide asistanı değişmiş kız beni ilk görüyor.bugunun motivasyonunu da aldım geldim zaten. Ekrandan bilgilere baktı bana sizin 40 yaşında olduğunuza kimse inandıramaz dedi.😂😂😂 İnan canım inan dedim😂😂😂 Maşallah de dedim.sonra kafamı kaldiramiyorum yastiktan.Doktorumda rahminde 40 göstermiyor dedi al buda benden olsun dedi😂😂😂😂 Canlarım dedim selamlaya selamlaya çıktım odadan.Yada bana gaz verdiler kafası dağılsın diye😂😂

Bişey diyeyim aramızda kalsın ben asırı sabırsız asırı tez canlısı hatta ailemin eşimin tabiri ile kontrol manyağı biriyim ama çok korkuyorum ya negatif görürsem diye çünkü benim yumurtalarım hiç gelişmezdi illaç bile şimdi böyle kendimi çok yaklasmıs hissediyorum bu hıssımde yanılırsam vok büyük yıkılırım
Ayy kuzum benim rabbim umudumuzu boşa cikarmasin inşallah dualarım seninle sizinle😘😘😘

X