HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben bırakın testi su içmeye vktım yok kaynımın nişanı var bınada Sanki dugun havası sımdıden yoruldum zor uyandım 11de göguslerm agrıyor cokk mıdem bı garıp uykum var yer aksam 9da nişan merasmı de yandım yaaa ben bitik haldeymmm kızlar

Normal regl olduğumda hiççç ağrım olmaz karnım bile ağrımaz ama böyle kimyasal olduğunda ağrıdan kıvranıyorum sanki sol yumurtalığımdan bir şey koparılıyormuş gibi oluyor. Sıcak su torbasınıda deniyim ben belki faydası olur
Canım benim çok üzüldüm İnşallah bir sonrakinde sımsıkı tutunur birkaç kere kimyasal yaşayanlarda kromozom araştırması falan yapılıyormuş acaba bunun bir sınırı var mı yani neye göre ne zaman yapıyorlar çünkü benim de malum kızımdan önce ve geçen ay oldu merak ediyorum açıkçası ben de

Kızlar kalbim duracak bi bakar mısınız
Geciktim 1/2 gün , bu sabah prediktör yaptım
5 dakika da böyle oldu lütfen yorumlayın.. bi filtreli bi filtresiz atıyorum .
38 yaşımdayım ve hiç bebeğim yok:KK43:(
Canım bu prodoctor glb predictor mu ben pencereyi gördüm sakn yanls anlama beni beyaz pencere oyuzden saglı soglu koyuluk var 🥺 tekrarlasana

Canım bu prodoctor glb predictor mu ben pencereyi gördüm sakn yanls anlama beni beyaz pencere oyuzden saglı soglu koyuluk var 🥺 tekrarlasana
Durunca böyle olmuş şimdi baktımda

Eklentiler

• IMG_8318.jpeg
    IMG_8318.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 54
X