HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar koşun yarım saat önce yaptım test tek çizgi cikti önemsemedim yattim.esime dedim ki adet geciktiriciyi içmem lazım banyodaki yeni test mi dedi evet dedim sanki 2.cizgi gördüm ama eskisi sandim dedi gittim bir baktım silik çizgi.bata 3 var,5 varken yaptığım akşama kadar durdu 2. Çizgi hiç belirmedi
Bu erken gebelikte kuruma çizgisi hiç olmuyor kaldı ki seninki pembe gibi🥲Allahın mucizesi bence❤️

Ben hayıt sirkesi içtim canım yaptirdigim kadın hamile kaldigin an bırak demişti bana.icilir sonuçta adet donemide rahim hamilelik için hazırlanıyor.
Sabah içtim ama korkarak içtim 🫣 pazartesi günü ne kadar olmazsa test yapacağım halaa gelen giden yok inşallah vesile olur 🥰

Bu erken gebelikte kuruma çizgisi hiç olmuyor kaldı ki seninki pembe gibi🥲Allahın mucizesi bence❤️
ahh öyle mi diyorsun 🫠 benim çok fazla bu konularda bilgim yok. Bu 3. Gebeligim olacak Allah izin verirse diğer ikisinde de çok fazla test yapmadim olduysa oldu olmadıysa bekledim ama çok şükür rabbim erken nasip etti beklemem gerekmedi.rabbim bekleyen herkesi sevindirsin 🤍

Ahhh canım gözden kaçırdım herhalde ben göremedim.Gecmis olsun canimmm🥹🥹bizde sağlıklı gebelikler elde edicez inşallah gecicek bu günler bozma moralini tamam mı😘😘😘😘
İnşallah güzel günler gelecek canım bende inanıyorum🙏 yok canım bozmuyorum iyiyim şu ağrıda geçse daha iyi olucam🥹

İnşallah güzel günler gelecek canım bende inanıyorum🙏 yok canım bozmuyorum iyiyim şu ağrıda geçse daha iyi olucam🥹
Evet bikac gün şiddetli ağrı yapıyor kuzum.ben dayanamayıp ağrı kesici almıştım.bugun 8.gunum yine başladı kasık ve bel ağrım şimdi doktordayim bekliyorum bakalım ne dicek. Hepimiz bu günleri atlaticaz.🤲🤲🤲

Canım benim çok üzüldüm İnşallah bir sonrakinde sımsıkı tutunur birkaç kere kimyasal yaşayanlarda kromozom araştırması falan yapılıyormuş acaba bunun bir sınırı var mı yani neye göre ne zaman yapıyorlar çünkü benim de malum kızımdan önce ve geçen ay oldu merak ediyorum açıkçası ben de
Kuzum bende iki gündür araştırıyorum ama yok bir şey bulamadım pıhtılaşma falan deniyor ama bende pıhtılaşma yok. Kimyasal önlenemez diyor bide. Bakalım hayırlısı inşallah

Evet bikac gün şiddetli ağrı yapıyor kuzum.ben dayanamayıp ağrı kesici almıştım.bugun 8.gunum yine başladı kasık ve bel ağrım şimdi doktordayim bekliyorum bakalım ne dicek. Hepimiz bu günleri atlaticaz.🤲🤲🤲
Bende dayanamazsam alırım ağrı kesici. Yumurtlama yakın ozaman senin kasık ağrıların başladıysa. Bende yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum bakalım bizi neler bekliyor🙏 haber canım çıkınca

Kuzum bende iki gündür araştırıyorum ama yok bir şey bulamadım pıhtılaşma falan deniyor ama bende pıhtılaşma yok. Kimyasal önlenemez diyor bide. Bakalım hayırlısı inşallah
Belkide bilmemek en güzeli bilince sanki onu cagiriyoruz. Ben kürtaj olduğumda ya boş gebelikse ya dış gebelikse diye diye başıma kondurdum onu.bunda da sevinememistim ya yine aynı olurda ya kimyasal ise diye yine çağırdım negatifi.bazen aman ne bilim ne ara oldu farkinda değilim diyebilecek kadar gelişine yaşamak istiyorum.

Canım Candy7777 Candy7777 gecmiş olsun oncelikle sen kan vermiş miydin hatırlayamadım.ama eğer cok kez kimyasal gecmısın olduysa yumurtalar kalıtesız olabılır. Ben bu ay adet sonrası bal çörekotu tarcın karısımı ile macun yapıp 1 hafta kullandım esime de kullandırdım🤲🏻kaliteyi arttırıyor o sorun bende de vardı sanırım ilk gebeliğimde de bunu yapmıstım.bunda da sonuca elhamdulillah🤲🏻 adet bitimi basla dene bence ne kaybedersin ❤️

X