HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Az önce eve girdim sıcaktam test almayı unuttum birazdan çıkıp alacagımama dediğim gibi yaparsam eşime belli ederim kesin ben geçen de yerleşme kanaması diye düşmdüğümüz o kanamayı da gelecek o yüzden önceden gelen belirti dedim iyice umudunu yitirdi kıyamam olsun yine alorız iğne yine yaparız diyor sen üzülme bak iğneyle ilk kez de olsa yumurta geliştigini gördük falan diyor 🤣🤣
Canım 2 günün kaldı zaten bence 2 gün sonra yap için rahat etsin, dediğin gibi negatif görürsen canın sıkılacak olsa bile belki kötü etkileneceksin. Son 2 gün hadi bakalım 🤗

Aynısını düşündüm biliyor musun canım. Bende sürekli yine kimyasalsa falan diye düşündüm durdum sevinmedim bile. Bende bu ay salıcam doktora gidicem ama eskisi gibi stres yapıp erkenden teste başlamıycam. En az beş gün gecikme olmadanda test falan yok inşallah
Canım doktor bugün dedi herşeyi bilme herşeyi araştırma akışına bırakın hayatı biraz

Bana da doktorum hep diyor ama nafile. Ama artık araştırmıycam Cahillik mutluluk 😅
Aynen kuzum mesela ben şimdi arastirabilirim dimi rahim adete hazirlaniyor ama öncesi yumurtlama olacak mı acaba diye ama arastirmicam.Kocayla keyf için birliktelik olucak.adamda az istenildigini hissetsin.gecen diyordu Kendimi kobay gibi hissediyorum işin bitince suratıma bakmiyom😂😂😂

Aynen kuzum mesela ben şimdi arastirabilirim dimi rahim adete hazirlaniyor ama öncesi yumurtlama olacak mı acaba diye ama arastirmicam.Kocayla keyf için birliktelik olucak.adamda az istenildigini hissetsin.gecen diyordu Kendimi kobay gibi hissediyorum işin bitince suratıma bakmiyom😂😂😂
Bak bu konuda hiç kendime haksızlık edemem hiç görev gibi yapmadım

Canım kizlar şimdi geldim doktordan.rahim temiz dedi sağda 3 yumurta solda 3 yumurta var dedi henüz çatlama vs buyuklukte değil dedi. Büyüklüklerini sordum söylemedi. Soylemicem senin bilmen gerekmiyor dedi🙈🙈🙈 sağlıklı cinsel hayatı olanın bunu bilmesine gerek yok dedi.ha önceden hamile kalmasan bunlari bilmek isteyebilirsin doktorundan da isteyebilirsin dedi.bunlari bilmek seni strese sokuyor ve stres butun hormonlari etkiliyor dedi.Testleri bırakıyorsun haftada 3 maks.4 ilişkiye giriyorsun bir şekilde denk geliyor dedi.sal kendini biraz dedi Eylüle kadar akışına bırak olmadimi birsuru tedavi var onları yaparım de kendine dedi.testmis patlama çatlama stresten ne kaliteli yumurta nede dollense bile tutunmuyor o stresle dedi.Herseyi bilmeyin dedi🙈🙈🙈🙈vitamin verdi yumurta kalitesi icin eşim ve bana.Anlicaniz yedim azarı geldim😂😂😂doktorumu seviyorum😂😂😂rahim adet olmaya hazırlanıyor dedi birde muhtemelen kalinlasmaya istinaden dedi🤔
Valla bende tam bu doktorun kafasındayım 😂😂

Hahaha okonuda haklılar ya. Bide bazen mecburiyetten olduğu zaman çabuk bitirmeye çalış diyorum adama ya😅garibim sen nasıl istersen diyor😅
Yaaa boşverin ya araştırmayalım kocamızı sevelim bak nasıl kendiliğinden geliyor ❤️

Hahaha okonuda haklılar ya. Bide bazen mecburiyetten olduğu zaman çabuk bitirmeye çalış diyorum adama ya😅garibim sen nasıl istersen diyor😅
Yaaa boşverin ya araştırmayalım kocamızı sevelim bak nasıl kendiliğinden geliyor ❤️
Aynen walla ya kaba isemekten idrar damlatmaktan gün kovalamaktan midem bulandı artık.haftada 3 kere mis gibi değerlendir gerisi Allah'ın takdiri. Doktorum çok komik eskiler ard arda dogurdular ovu testimi biliyorlardı Adamların kadınların tek aktivitesi cinsellikti 2 güne bir yapiyorlardi tutuyordu.ertesi günde belirti aramiyorlardi tarlada çalışıyorlardı akıllarına bile gelmezdi.hcg testimi vardı 2 aya anca anliyorlardi hamile olduklarını.Sizde yapin ve unutun işinize bakın dedi bana.🤣🤣🤣

Kızlar selammm ben geldim 24 saat sonra hajajsjs 😅😅 hemen kısa bi bilgilendirme yapayım. Dün gerçekten beynim çok yorulmuştu biraz dinlendim eşime yemek ısmarlattım arkadaşımla bir kahve içtim. Ve kendime geldim❤️ herşey de netleşti artık bence.

Dün peak oldu yumurtlama testim. Çok fazla akıntım vardı uzayan yumurta akı şeklinde şeffaf. Sonra değerlendirdik. Geceye doğruda çok şiddetli sağ tarafımda kaşık ağrısı oldu neredeyse ağlayacaktım. Resmen böbreğime vurdu bir ara. Sabah kalktığımda daha da hafiflemişti. Bugün tekrar yumurtlama testi yaptım akşama doğru artık silikleşmişti. Şimdi bu haftayı sakin sakin değerlendiricem cinnet geçirmeden umarım 😅 benim döngüm zaten uzundu. sdaak sdaak canım uygulamaya göre 5 Temmuz bat. Bunu güncelleyebilirsin.

9 unda yüksek olan yumurtlama testim yumurtlama değildi bence kesin. Zaten uygulama da 17 Haziran gösteriyordu sadece tek pişmanlığım 19 unda yani bir gün önce ilişki olsaydı diye üzüldüm ama yapacak bişey yok en azından öğrenmiş oldum🙈 bu aydan pek bir ümidim yok ama Allah büyük belki olur. Bir daha ki aya daha dikkatli olucam testler konusunda.

Kesin olan 20 Haziran peak ve çatlama bat 5 Temmuz 🥰

Freshmommy Freshmommy sifa1986 sifa1986 @duskapani M mysterious7 @Evelynn @elektroforez @beezuus @ecutos @bebekolog7 @Dileekkg @semocann @cookiep
@semocann
Hoşgeldin canım hakkında hayırlısı olsun inşallah, kısa zamanda herşey istediğin gibi olsun 🙏🏻☺️

Kuzum ben 27 Mayıs 28 ve 29 da pik gordum.meshur havuçla 29 la catlattik😍😍😍 akşam daha detaylı yazacağım şimdi isyerimdeyim gelen giden durmuyor adepte olamıyorum.butun detayları yazacagim
kızlar ovülasyon takip yapıyorum da bugün böyle gördüm LH , yani gebelik için bugünü mü yoksa yarını mı değerlendiriyoruz ?

Eklentiler

• IMG_0624.jpeg
    IMG_0624.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 22
Aynen walla ya kaba isemekten idrar damlatmaktan gün kovalamaktan midem bulandı artık.haftada 3 kere mis gibi değerlendir gerisi Allah'ın takdiri. Doktorum çok komik eskiler ard arda dogurdular ovu testimi biliyorlardı Adamların kadınların tek aktivitesi cinsellikti 2 güne bir yapiyorlardi tutuyordu.ertesi günde belirti aramiyorlardi tarlada çalışıyorlardı akıllarına bile gelmezdi.hcg testimi vardı 2 aya anca anliyorlardi hamile olduklarını.Sizde yapin ve unutun işinize bakın dedi bana.🤣🤣🤣
Çok doğru söylemiş canım ama pcoslar tabii ki de bence yapmalı ovülasyon testi

X