HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sirkenin kokusuna bile tahammülüm yok ya kokusu keskin mi ve direkt kaşıkla mı içtiniz suya ekleyerek mi acaba 🤔
Canım ben sirkeyi sevdiğim için sek bile içerim ewet bir elma sirkesi gibi değil ben suya kattım içtim bazen 3 sirkeyi birlestirdim içtim benim için meyve suyu gibi birşey içme kolaylığı anlamında.bazen tansiyonum düşük oldugu için tuz bile katıp icmisligim var yani🤣🤣🤣 turşu gibi birşey olucam yakında🤣🤣

Canım ben sirkeyi sevdiğim için sek bile içerim ewet bir elma sirkesi gibi değil ben suya kattım içtim bazen 3 sirkeyi birlestirdim içtim benim için meyve suyu gibi birşey içme kolaylığı anlamında.bazen tansiyonum düşük oldugu için tuz bile katıp icmisligim var yani🤣🤣🤣 turşu gibi birşey olucam yakında🤣🤣
😂😂 E şifa olsun bari çok şanslısınız aslında ne de güzel su gibi içmişsiniz. Bağışıklığınız tavan yapmıştır 🤗😁

😂😂 E şifa olsun bari çok şanslısınız aslında ne de güzel su gibi içmişsiniz. Bağışıklığınız tavan yapmıştır 🤗😁
Yok yaaaaa işte orda hala eksiklik var galiba.gribal filan değil ama halsizlik çok yaşıyorum onun için birşey bulmam lazım🤣 sirke ficisina düşsem belki🤣

Siz nasıl kullandınız Ben sabah akşam 1 fincan içtim 😁 adetinize kac gun var 😃
Çayı içinde acı bal ile karıştırın falan deniyordu ama ben içiyorum çayı acı gelmedi şekeri çok seven biriyim korkarak ilk yudumu aldim Ama içilebilir 🤣
Bende sadece akşamları 1 fincan içtim 4-5 gün kadar benim bat a çok var daha 15-16 gün kadar. Sizin gibi bana da acı ve içilmesi çok zor dediler ama hiç acı gelmedi bana baya şaşırdım. Acaba başka birşey mi içiyorum diye araştırdım da 😂😂

sifa1986 sifa1986 şuan hala kanaman geliyor hormonların da karışık bence canım. Neden yumurtlama testi yaptın onu anlayamadım kusura bakma kafam karışık benim de

sifa1986 sifa1986 şuan hala kanaman geliyor hormonların da karışık bence canım. Neden yumurtlama testi yaptın onu anlayamadım kusura bakma kafam karışık benim de
Ben dün kanama bitti zanettim kuzum dün sabahtan bugün akşam 5 e kadar hiç gelmedi.hatta ben abdest filan aldım yani.tsm dışarı çıkacakken sana anlattım ya kanama geldi benden.ama pihtisiz sulu açık kirmizi.dun akşam gelmeyince yapmaya baslim dedim.hani günü kacirmim diye.

X