HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ne iğnesi? Ben erken gebelik testi yaptım.ama trk çizgi görünce koydum banyoya daha bakmadım yarım saat sonra esim soyledi görmüş. 2. Gebeligimde de bata 3 kala ya da 4 emin değilim erken gebelikte çıkmıştı 🥰
Çok çok yeni de olabilir tabi.

Ne iğnesi? Ben erken gebelik testi yaptım.ama trk çizgi görünce koydum banyoya daha bakmadım yarım saat sonra esim soyledi görmüş. 2. Gebeligimde de bata 3 kala ya da 4 emin değilim erken gebelikte çıkmıştı 🥰
5. Dk dan sonra dikkate almayın diyorlar testleri

Kuşum hoşgeldin ♥️
Temmuz uğurlu gelsin güzel haberlerini alıcaz inşallah
İnsanın kendini tutması çok zor biliyorum ama bu defa o kadar erken test yapmamaya çalış gerçekten çok yıpratıcı psikolojik olarak.
Ben regl 1 gün gecikene kadar tuttum kendimi bi şekilde test almıyordum yaparım diye. Bi akşam heyheylerim geldi kocama dedim limon getir ona işicem limon testi yapim 🤣 insan o kadar deliriyo ama kendini durdurmak en iyisi gerçekten.
İnşallahh canımm❤️ çok haklısınn tutmam lazım kendimi yoksa eziyete dönüşüyor 🫠

Günaydın kızlar, bugün test yapmadım 😄 Kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum ama hayırlısı bakalım🙈

Yok artık 😮‍💨 vallahi ben samsunluyum sicak algim burda değişti yaylada yasiyormusuz biz.burdakiler nasıl yaşıyor diyordum adana ya şu an daha hayret ediyorum
Samsun güzeldir yayla gerçekten🥰 Mecbur kalınca alışıyoruz. Ben okul tatil olduğu gibi memleketime geliyorum 1 Eylül’e kadar gitmiyorum. O yüzden daha az bir süre maruz kalıyorum neyse ki😇 Bu yıl tayin istedik aslında ama çıkmadı 5 yıldır yeter dedim ama yetmemiş demek😅

Ben hala iğne etkisi olabilir diyerek bekliyorum 😂 Dün attığım teste göre daha mı silik sence?
Ben iğne etkisi olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsaydı kasette de çizgi olurdu ama o negatifdi. Bundaki çizgi baya belli kuzum yarında yap bakalım inşallah senin olmuştur🙏🥰

Yani kaç dk icinde cikti bilmiyorum eşim benden 20 dk sonra girdi banyoya.bir de aynı testten 2 gün once yaptim akşama kadar durdu herhangi birsey cikmadi bombostu.yarin tekrarlayalım en iyisi
Evet tekrarlayın

Pamlok Pamlok halolita halolita D Dileekkg duskapani duskapani kizlar yumurtlama icin piki gordukten sonra illa tam 14 gun sonra regl olunmuyor, 14ten baslayip 18.gune kadar yolu var kizlar, ben gecen ay oyle olmustum mesela 16.gunu regl olmustum gecikebiliyor ileri tarihe atabiliyor. Ama iki kez yumurtlayinca hangisini saymali bence ikinci yumurtlamadan sonra 14 gun saymali diye dusunuyorum. Zaten demistim size yurtdisi icerik ureticilerinden bi doktor sey demisti reglinizin gecikiyor olma sebebi yumurtlamanizi gec olmaniz diye. Yani yumurtlamaya gore hesaplamak lazim.

X