HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar iyi geceler bi sorum olcak normalde yumurtlama döneminde hep sağ kasığım ve sağ bacağım ağrır sol tarafımda çok ağrı hissetmem ilk defa solkasık ve sol bacak ağrısı yaşıyorum. Bunun bi açıklaması varmı yoksa normalmi ? İlk defa sol ağrı yaşadığım için dikkatimi çekti sormak istedim

Kızlar bu arada ben bugün kan verdim ve değerim 2371 çıktı 🥹 inşallah bu sefer sağlıkla artar ve sağlıkla ilerler, hala geçen seferki gibi olacak diye çok korkuyorum.

Hepinize dua ediyorum inşallah sizin de güzel haberlerinizi alalım 🙏🏼🙏🏼 ben bu gruba çok alıştım çok bağlandım, inşallah birlikte gebelik takibimizi de yapar deneyimlerimizi paylaşırız ❤️
Ayyy canım 😍 nasıl sevindim 🥹 sağlıkla ilerlesin inşallah 😍 dualarım seninle ve bebeğinle 🫶🏻🥹
Ben de ateş ölçmeyi bırakacağım stres sebebi oldu bende🙈 Ovulasyonu da elimdekiler bitene kadar yaparım yeter. Gerçi yumurtlama öncesi stres olmuyorum sonrasında beklemek çok stresli. O arada kafamı dağıtacak bir şeyler yapmam lazım ama odaklanamıyorum.🤷🏼‍♀️
Bende bu ay ovü testini bırakacağım zaten bir kaç tane kalmıştı elimde 😅 sürekli hesap yapıyorum şu gün yumurtladım şu gün yerleşse şu gün idrara geçer vs diye 🫠 öf yeteeeğr😅
Benimde bat 21iydi yumurtlamaya göre bugün ne gelen var ne giden. Hiç ağrım sızım da yok denize girdim hopladım zıpladım hatta. Ovu testine göre 7si yumurtlamaydı bu testler yanıltır mı ki kızlar 14 gün sonra regl olmak gerekmiyor muydu (normalde günü gününe hatta saati saatine olurum hiç gecikmezdi) halolita halolita beezuus beezuus Freshmommy Freshmommy D Dileekkg sdaak sdaak

Son düzenleme:
Ayyy canım 😍 nasıl sevindim 🥹 sağlıkla ilerlesin inşallah 😍 dualarım seninle ve bebeğinle 🫶🏻🥹

Bende bu ay ovü testini bırakacağım zaten bir kaç tane kalmıştı elimde 😅 sürekli hesap yapıyorum şu gün yumurtladım şu gün yerleşse şu gün idrara geçer vs diye 🫠 öf yeteeeğr😅
Benimde bat 21iydi yumurtlamaya göre bugün ne gelen var ne giden. Hiç ağrım sızım da yok denize girdim hopladım zıpladım hatta. Ovu testine göre 7si yumurtlamaydı bu testler yanıltır mı ki kızlar 14 gün sonra regl olmak gerekmiyor muydu (normalde günü gününe hatta saati saatine olurum hiç gecikmezdi) halolita halolita beezuus beezuus Freshmommy Freshmommy D Dileekkg
Ayyy canım benim teşekkür ederimmm❤️🥰 sen bi daha bi test yapsan mı acaba? 😍 early predictor yap hatta lütfen lütfen lütfen 🍀

Benimde bat 21iydi yumurtlamaya göre bugün ne gelen var ne giden. Hiç ağrım sızım da yok denize girdim hopladım zıpladım hatta. Ovu testine göre 7si yumurtlamaydı bu testler yanıltır mı ki kızlar 14 gün sonra regl olmak gerekmiyor muydu (normalde günü gününe hatta saati saatine olurum hiç gecikmezdi) halolita halolita beezuus beezuus Freshmommy Freshmommy D Dileekkg sdaak sdaak
Canım evet yarın da olmazsan bı test daha mı yapsannnnn🥰

Kızlar böyle sezaryen yerımin hıc agrıdıgını bilmem ama bugun ılgınc bıseklde hem belım hem dıkıslerimn oldugu kısımda içte agrı var hayrolsum sanlı orası yanıyor 5.5 yıl önce oldu sezaryenım gram agrımadı ya ozmaandır

Ayyy canım benim teşekkür ederimmm❤️🥰 sen bi daha bi test yapsan mı acaba? 😍 early predictor yap hatta lütfen lütfen lütfen 🍀
Bebişim biliyosun bana test yap de otur ve bekle 😅 ama yarın yurtdışına iş seyahatine gidiyorum nasıl olsa regl olucam diye de test almadım 24ü gelicem artık geldikten sonra regl olmamış olursam yaparım 🫠 ama umudum yok çünkü battan 2 gün önce 0.1 çıktı kan sonucum yani buradan da yükselmesi biraz şov bence 🤣

Bebişim biliyosun bana test yap de otur ve bekle 😅 ama yarın yurtdışına iş seyahatine gidiyorum nasıl olsa regl olucam diye de test almadım 24ü gelicem artık geldikten sonra regl olmamış olursam yaparım 🫠 ama umudum yok çünkü battan 2 gün önce 0.1 çıktı kan sonucum yani buradan da yükselmesi biraz şov bence 🤣
Ya çok alemsin güldürdün beni ahdjfk😂😂😂😂 uf doğru beta hcg baktırmıştın unuttum onu. O zaman keyfine bak seyahatte her ne kadar iş olsa da yurtdışında olmak iyi gelecektir 😍 dönüşte regl olmamışsan belki bir sürpriz patlatırsın 🍀🤩

Ay bende bunu çok merak ediyorum illa 14 gün mü geçmesi lazım ? Öncesi veya sonrası bir regli söz konusu olabilir mi ? 14 gün geçmesi gerekiyor demişti gruptakiler öyle hatırlıyorum. Eğer öyleyse benim 25inde olmam lazım. Normalde reglim 21-22 hazirandı ama 20. günde olmuştu yumurtlama

Ay bende bunu çok merak ediyorum illa 14 gün mü geçmesi lazım ? Öncesi veya sonrası bir regli söz konusu olabilir mi ? 14 gün geçmesi gerekiyor demişti gruptakiler öyle hatırlıyorum. Eğer öyleyse benim 25inde olmam lazım. Normalde reglim 21-22 hazirandı ama 20. günde olmuştu yumurtlama
Doktorlar da o şekilde söylüyor ama mesela ikinci yumurtlama olursa da hangisinin üzerine 14 sayacağız? Zaten benim yumurtlamaya göre bugün regl olmam gerekiyordu yarın 15. Gün olmuş olacak 🤔 kafamda deli sorular 😅

Kızlar selammm ben geldim 24 saat sonra hajajsjs 😅😅 hemen kısa bi bilgilendirme yapayım. Dün gerçekten beynim çok yorulmuştu biraz dinlendim eşime yemek ısmarlattım arkadaşımla bir kahve içtim. Ve kendime geldim❤️ herşey de netleşti artık bence.

Dün peak oldu yumurtlama testim. Çok fazla akıntım vardı uzayan yumurta akı şeklinde şeffaf. Sonra değerlendirdik. Geceye doğruda çok şiddetli sağ tarafımda kaşık ağrısı oldu neredeyse ağlayacaktım. Resmen böbreğime vurdu bir ara. Sabah kalktığımda daha da hafiflemişti. Bugün tekrar yumurtlama testi yaptım akşama doğru artık silikleşmişti. Şimdi bu haftayı sakin sakin değerlendiricem cinnet geçirmeden umarım 😅 benim döngüm zaten uzundu. sdaak sdaak canım uygulamaya göre 5 Temmuz bat. Bunu güncelleyebilirsin.

9 unda yüksek olan yumurtlama testim yumurtlama değildi bence kesin. Zaten uygulama da 17 Haziran gösteriyordu sadece tek pişmanlığım 19 unda yani bir gün önce ilişki olsaydı diye üzüldüm ama yapacak bişey yok en azından öğrenmiş oldum🙈 bu aydan pek bir ümidim yok ama Allah büyük belki olur. Bir daha ki aya daha dikkatli olucam testler konusunda.

Kesin olan 20 Haziran peak ve çatlama bat 5 Temmuz 🥰

Freshmommy Freshmommy @sifa1986 @duskapani @mysterious7 @Evelynn @elektroforez beezuus beezuus ecutos ecutos @bebekolog7 D Dileekkg @semocann @cookiep
@semocann
Ya işte benimde başıma bu geldi ya bende 7 Haziran zannetmiştim 7-8-9 şeklinde değerlendirdik sonradan bir baktım ki ağrılarım var 11 haziranda peak oldu ve artık halim kalmamıştı değerlendirmeye kdlslslsl Biraz sakin olsak çözeceğiz aslında bu meseleyi

Kızlar bu arada ben bugün kan verdim ve değerim 2371 çıktı 🥹 inşallah bu sefer sağlıkla artar ve sağlıkla ilerler, hala geçen seferki gibi olacak diye çok korkuyorum.

Hepinize dua ediyorum inşallah sizin de güzel haberlerinizi alalım 🙏🏼🙏🏼 ben bu gruba çok alıştım çok bağlandım, inşallah birlikte gebelik takibimizi de yapar deneyimlerimizi paylaşırız ❤️
Ah canım nasıl sevindiiiim, sağlıkla ilerlesin inşallah 😍💕

Doktorlar da o şekilde söylüyor ama mesela ikinci yumurtlama olursa da hangisinin üzerine 14 sayacağız? Zaten benim yumurtlamaya göre bugün regl olmam gerekiyordu yarın 15. Gün olmuş olacak 🤔 kafamda deli sorular 😅
Bence ikincinin üzerine 14 sayacağız ama net bilmiyorum tabi. Ay bi kaç gün geçsin olmazsan test yaparsın 😍

Ya çok alemsin güldürdün beni ahdjfk😂😂😂😂 uf doğru beta hcg baktırmıştın unuttum onu. O zaman keyfine bak seyahatte her ne kadar iş olsa da yurtdışında olmak iyi gelecektir 😍 dönüşte regl olmamışsan belki bir sürpriz patlatırsın 🍀🤩
Çocuk düşünmeye başlayınca regl gecikmesi otomatik yükleniyor galiba 🤣 neyse amaaan

Canımm inşallah çok sevindim sağlıkla ilerleyecek merak etme kötü şeyleri düşünme hiççç❤️❤️❤️

Oyy kuzum bırak gitsin akışına ya cidden bunaltıyor insanı 🥰
halolita halolita canımmm bence sen 2.ye yumurtaladııın 😻😻 ilki de pikti baya baya 🥰 ay hadi bir ikiz 😮😍
Kız demeyin öyle şeyler yaa hahshshshs hunim nerdeee🙈🫠
Kızlar böyle sezaryen yerımin hıc agrıdıgını bilmem ama bugun ılgınc bıseklde hem belım hem dıkıslerimn oldugu kısımda içte agrı var hayrolsum sanlı orası yanıyor 5.5 yıl önce oldu sezaryenım gram agrımadı ya ozmaandır
Bişey dicem o bende de var 3 gündür resmen benim de yanıyor şaka gibi hiç ama hiç olmazdı kar da kışta falan hiç yaşamadım böyle bişey
Ya işte benimde başıma bu geldi ya bende 7 Haziran zannetmiştim 7-8-9 şeklinde değerlendirdik sonradan bir baktım ki ağrılarım var 11 haziranda peak oldu ve artık halim kalmamıştı değerlendirmeye kdlslslsl Biraz sakin olsak çözeceğiz aslında bu meseleyi
Ahhahahha sorma ben bi de onun stresine de girdim dün yine mi ya dedim kendi kendime ahhahah😅😅

halolita halolita ben göremedim hamilelik testlerindeki silik çizgiyi ya sizin ovulasyon sonrası kaçıncı gün oldu acaba
Ay benim o kadar karışık ki 9 unda bi çift çizgi oldu ama ondan hala emin değilim. Bir de 20 yani dün peak gördüm ondan çok eminim canım bence hamile değilim zaten dünden beri tekrar değerlendirmeye başladık daha var yani

X