HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben dün kanama bitti zanettim kuzum dün sabahtan bugün akşam 5 e kadar hiç gelmedi.hatta ben abdest filan aldım yani.tsm dışarı çıkacakken sana anlattım ya kanama geldi benden.ama pihtisiz sulu açık kirmizi.dun akşam gelmeyince yapmaya baslim dedim.hani günü kacirmim diye.
Tamam şimdi anladım canım yap bakalım testi devam et sen eğer öyleyse evet koyulaşmış sabah belki de peak e uyanabilirsin

Şifa olsun size en kısa sürede kolaylıkla ve sağlıkla bir evladınız olsun 🙏🏼🙏🏼 sürecinizi okumuştum ümitsizliğe kapılmayın bence olacak olan çok yakındır 😍
İnsallah canim Rabbim hayırlısını kolaylıkla versin.arattirmadan bekletmeden sağlıkla sihhatle hepimize nasip etsin inşallah🤲🤲🤲

Size güzel bir dolunay resmiyle iyi geceler diliyorum canım kizlar🥰🥰🥰 hepimize iyi gelsin inşallah😘😘😘😘

Eklentiler

• IMG_20240621_230900.jpg
    IMG_20240621_230900.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240621_230849.jpg
    IMG_20240621_230849.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar selammm ben geldim 24 saat sonra hajajsjs 😅😅 hemen kısa bi bilgilendirme yapayım. Dün gerçekten beynim çok yorulmuştu biraz dinlendim eşime yemek ısmarlattım arkadaşımla bir kahve içtim. Ve kendime geldim❤️ herşey de netleşti artık bence.

Dün peak oldu yumurtlama testim. Çok fazla akıntım vardı uzayan yumurta akı şeklinde şeffaf. Sonra değerlendirdik. Geceye doğruda çok şiddetli sağ tarafımda kaşık ağrısı oldu neredeyse ağlayacaktım. Resmen böbreğime vurdu bir ara. Sabah kalktığımda daha da hafiflemişti. Bugün tekrar yumurtlama testi yaptım akşama doğru artık silikleşmişti. Şimdi bu haftayı sakin sakin değerlendiricem cinnet geçirmeden umarım 😅 benim döngüm zaten uzundu. sdaak sdaak canım uygulamaya göre 5 Temmuz bat. Bunu güncelleyebilirsin.

9 unda yüksek olan yumurtlama testim yumurtlama değildi bence kesin. Zaten uygulama da 17 Haziran gösteriyordu sadece tek pişmanlığım 19 unda yani bir gün önce ilişki olsaydı diye üzüldüm ama yapacak bişey yok en azından öğrenmiş oldum🙈 bu aydan pek bir ümidim yok ama Allah büyük belki olur. Bir daha ki aya daha dikkatli olucam testler konusunda.

Kesin olan 20 Haziran peak ve çatlama bat 5 Temmuz 🥰

@kartanesi8892 sifa1986 sifa1986 @duskapani @mysterious7 Evelynn Evelynn @elektroforez @beezuus @ecutos @bebekolog7 @Dileekkg @semocann @cookiep
@semocann
Kuşum hoşgeldin ♥️
Temmuz uğurlu gelsin güzel haberlerini alıcaz inşallah
İnsanın kendini tutması çok zor biliyorum ama bu defa o kadar erken test yapmamaya çalış gerçekten çok yıpratıcı psikolojik olarak.
Ben regl 1 gün gecikene kadar tuttum kendimi bi şekilde test almıyordum yaparım diye. Bi akşam heyheylerim geldi kocama dedim limon getir ona işicem limon testi yapim 🤣 insan o kadar deliriyo ama kendini durdurmak en iyisi gerçekten.

Kizlar koşun yarım saat önce yaptım test tek çizgi cikti önemsemedim yattim.esime dedim ki adet geciktiriciyi içmem lazım banyodaki yeni test mi dedi evet dedim sanki 2.cizgi gördüm ama eskisi sandim dedi gittim bir baktım silik çizgi.bata 3 var,5 varken yaptığım akşama kadar durdu 2. Çizgi hiç belirmedi

Eklentiler

• 1000101334.jpg
    1000101334.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bu sabah tekrar yaptımm. 10. Gündeyim. 4 gün sonra ak mı kara mı çıkacak 😂

Eklentiler

• IMG_20240622_073026.jpg
    IMG_20240622_073026.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240622_073015.jpg
    IMG_20240622_073015.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 43
Kizlar koşun yarım saat önce yaptım test tek çizgi cikti önemsemedim yattim.esime dedim ki adet geciktiriciyi içmem lazım banyodaki yeni test mi dedi evet dedim sanki 2.cizgi gördüm ama eskisi sandim dedi gittim bir baktım silik çizgi.bata 3 var,5 varken yaptığım akşama kadar durdu 2. Çizgi hiç belirmedi
Kuzum kuruma gibi duruyor. Tekrarla istersen😔

Bende bu sabah yaptim 10. Günüm benimde yumurtlamadan sonra 😍 ayni silik çizgi cikti
Kuzum ben iğnenin etkisini takip ediyorum 12. Günden sonra geçiyor diyorlar. 2 gün sonra bakalım aynı mı olacak silikleşecek mi . Ama senin böyleyse varrrr demek kik🙈♥️

Kuzum ben iğnenin etkisini takip ediyorum 12. Günden sonra geçiyor diyorlar. 2 gün sonra bakalım aynı mı olacak silikleşecek mi . Ama senin böyleyse varrrr demek kik🙈♥️
Ne iğnesi? Ben erken gebelik testi yaptım.ama trk çizgi görünce koydum banyoya daha bakmadım yarım saat sonra esim soyledi görmüş. 2. Gebeligimde de bata 3 kala ya da 4 emin değilim erken gebelikte çıkmıştı 🥰

Ne iğnesi? Ben erken gebelik testi yaptım.ama trk çizgi görünce koydum banyoya daha bakmadım yarım saat sonra esim soyledi görmüş. 2. Gebeligimde de bata 3 kala ya da 4 emin değilim erken gebelikte çıkmıştı 🥰
Çatlatma iğnesi canım. Senin yukarıdaki çizgin benim testlerimde çıkan kuruma gibi onlara benzettim. İnşallah gerçek çizgidir ❣️

Ay benim o kadar karışık ki 9 unda bi çift çizgi oldu ama ondan hala emin değilim. Bir de 20 yani dün peak gördüm ondan çok eminim canım bence hamile değilim zaten dünden beri tekrar değerlendirmeye başladık daha var yani
9 u sanki adetinin hemen arkasıydı zaten. Bende takipteyim burdan🥰. Bikaç günede benim yumurtlama zamanım bakalım inşallah bu ay kalırız

X