HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Arkadaşlar geçen ay adet 3.gunu hormon testi yapıldı degerlerim çok yüksek çıktı Bende HAYIT OTU na başladım dün regl günümdü hala olmadım HAYIT otu gecikme yapar mı 🙄

Ay evet öyle yapalım 🫠 seninde haberini sabırsızlıkla bekliyorum 😍😍
Ay benim ümidim hiç kalmadı, aslında bu sabah 5 sene önceki testlere baktım son reglim 12 haziranmış 20 haziranda aşırı mide bulantısı kusmayla hastaneye gitmiştim beta yine koca bir sıfır yani çıkmamış ama 25 gün sonra 15 temmuzda gitmişim hamileymişim. O yüzden bir yanım hala minicik ümitli ama şu 8. Günde yapılan test umudumu da bitirdi. Birde okudum aslında sabah biraz 8-9. günde yumurta daha yeni tüplere yerleşebiliyormuş ve ondan sonra beta artıyor birazda ondan ümitlendim ama bilmiyorum bende de herhangi bir regli ağrısı veya belirtisi yok şuanda

Oyy kuzum bırak gitsin akışına ya cidden bunaltıyor insanı 🥰

Kız demeyin öyle şeyler yaa hahshshshs hunim nerdeee🙈🫠

Bişey dicem o bende de var 3 gündür resmen benim de yanıyor şaka gibi hiç ama hiç olmazdı kar da kışta falan hiç yaşamadım böyle bişey

Ahhahahha sorma ben bi de onun stresine de girdim dün yine mi ya dedim kendi kendime ahhahah😅😅
Aslında ben çoğu günü değerlendirdim regliden itibaren, eşimin yüzüne bakamıyorum şuanda bıkkınlık geldi kdldlslsl Yani bu ay tutmazsa çıldıracağım en son 😂🤦🏻‍♀️

Canım kizlar attım kendimi sokaklara birsuru şey kaçırdım eminim.ama kafa baya boşaldı dinginlestim valla bugün 3 saat denize bakarak finali yaptım.yarindan itibaren rutin hayatıma dönüş yapiyorum.Hangi sayfadan başlasam okumaya .siz yazmayın o sırada ki yetişeyim🤣🤣🤣

Bugün kartanesi nr attım isi ölçümünü ben pazar gününden beri yapıyorum.36.4 de sabit gitti.bu sabah yaptım ilk 35.9 çıktı yanlismi ölçtü acaba dedim tekrar yaptım 36 çıktı.bende de entresan şeyler oluyor ama du bakalım.niye düştü ısım anlamadım.

Bugün kartanesi nr attım isi ölçümünü ben pazar gününden beri yapıyorum.36.4 de sabit gitti.bu sabah yaptım ilk 35.9 çıktı yanlismi ölçtü acaba dedim tekrar yaptım 36 çıktı.bende de entresan şeyler oluyor ama du bakalım.niye düştü ısım anlamadım.
Canım bak eklediğim resime eğer yumurtlama dan sonra bir iki gün düserse sebebi yazıyor

Eklentiler

• 1000029599.jpg
    1000029599.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 46
Arkadaşlar geçen ay adet 3.gunu hormon testi yapıldı degerlerim çok yüksek çıktı Bende HAYIT OTU na başladım dün regl günümdü hala olmadım HAYIT otu gecikme yapar mı 🙄
Kullanan arkadaşların yorumlarını okudum birkaç grupta geçikme yaptığı oluyormuş hayıtın. Gebelik testi yaptınız mı peki belki de gebeliktendir gecikmeniz😍

Kizlar 20 yazan dün yazısız olan 5 dak önce.kanama ara ara dewam ediyor.

Eklentiler

• 17190057873488620300504723366816.jpg
    17190057873488620300504723366816.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 49
Aslında ben çoğu günü değerlendirdim regliden itibaren, eşimin yüzüne bakamıyorum şuanda bıkkınlık geldi kdldlslsl Yani bu ay tutmazsa çıldıracağım en son 😂🤦🏻‍♀️
Ben 15 inden sonra ara vermiştim valla aşırı ağrım oldu zaten. Herkes de bi çıldırma modu var zaten 😅😅

Kullanan arkadaşların yorumlarını okudum birkaç grupta geçikme yaptığı oluyormuş hayıtın. Gebelik testi yaptınız mı peki belki de gebeliktendir gecikmeniz😍
Henüz yapmadim pazartesi günü ne kadar bekleyeyim diye düşünüyorum Ama bu kadar erken etki edermi ki... birde çok güzel rüya gördüm incir de bebekmis iyice umutlandırdı 🤣

Canım bak eklediğim resime eğer yumurtlama dan sonra bir iki gün düserse sebebi yazıyor
Canım benim vücut şaşırdı bence çünkü sil baştan adet sancısı gibi ağrım başladı akşam üzeri belim ağrıyor.kasiklarimda ağrı var.yarin kontrole gidicem orada belli olur az çok ne durumda olduğum.bu Isı işinde bazen kafam karışıyor.henuz acemilik kismindayim.kafada oturunca daha düzenli olacak inşallah.

Henüz yapmadim pazartesi günü ne kadar bekleyeyim diye düşünüyorum Ama bu kadar erken etki edermi ki... birde çok güzel rüya gördüm incir de bebekmis iyice umutlandırdı 🤣
Hormonsal sıkıntısı olup gebe kalan çok kişi var. Neden siz de bunlardan biri olamayasınız ki.Umarım rüyanız habercidir ve bebeğiniz sizinledir.🌹

Hormonsal sıkıntısı olup gebe kalan çok kişi var. Neden siz de bunlardan biri olamayasınız ki.Umarım rüyanız habercidir ve bebeğiniz sizinledir.🌹
İnşallah canm Allah isteyen herkese versin aktardı 3 ay kullanmam gerekiyor demişti Henüz 20 gün oldu ama insan umut ediyor İnşallah vesile olur HAYIT OTU ile hamile kalan çok fazla yorum okudum fakat gecikme yapıyor mu bilmiyorum

İnşallah canm Allah isteyen herkese versin aktardı 3 ay kullanmam gerekiyor demişti Henüz 20 gün oldu ama insan umut ediyor İnşallah vesile olur HAYIT OTU ile hamile kalan çok fazla yorum okudum fakat gecikme yapıyor mu bilmiyorum
Bende bu ay kullandım ama az miktarda. Diğer kullananlar gibi gecikme yapar mı göreceğiz. Gecikme olursa da gebelikten olsun 😍

X