HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet ben değerlendireyim ne olur ne olmaz ya valla sağol kuzum

Ona da korkuyorum ki kan vermeye gidemem evde annemleri birakıp cumartesi öğlen gidecekler o saatte de eşim evde cumartesi pazar mecbur pazartesiye kalacak
Bekle bekle canım bak ben kafayı yiceğimmm bu kadar sabrettin biraz daha sabret

Ona da korkuyorum ki kan vermeye gidemem evde annemleri birakıp cumartesi öğlen gidecekler o saatte de eşim evde cumartesi pazar mecbur pazartesiye kalacak
Daha garanti olur pazartesi hem direkt early predictor alsan hatta keşke azıcık daha sabret kuzum güzel haber alıcaz inşallah senden

Evet canım ikisi başka marka. Sabahki bide pahalı kaliteli diye versi eczane bu çizgi çıkan ucuz testti. İnşallah ikinci test doğrudur sabah çok üzülmüştüm
Ben dünkü teste göre bile daha koyu buldum çizgiyi, bence hamilesin canım

Clear blue yaptım canım. Mavili ince çizgi çıktı bak beyaz olan kırptım çözünürlükten dolayı. Digital olanı çıkarır mı dersin ya düşük bile olsa

Bu kadar yüksek çıktığında testler de çıkması gerekmezmi ki he söylemeyi unuttum en önemlisi uzayan çok çok yoğun akıntım var bildiğin yumurta akı
Canım kızlara katılıyorum ben olsam değerlendirirdim ne olur ne olmaz diye ovulasyon testi yapmaya devam et bakalım eğer silikleşirse yumurtlamadır. Yumurta akı da dediğin için sanki yumurtlama gibi geldi. Gebelik testine baktım ama anlayamadım o fotoğrafı

Şu dimi canım

Eklentiler

• IMG_6012.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 41
Değerlendiricem canım şimdi test almaya gidiyorum dijitalden ecutos un önerdiği eğer onda da bişey çıkmazsa değerlendiririm valla bende o testleri anlamıyorum bak yine koyuyorum bunu şimdi çektim testi yapalı bir saat oldu ilk yaptığım da da bu çizgi belli belirsizdi şimdi daha koyulaşmış. Yeni çektiğimi koyuyorum. Ama bu test tam bir şeref yoksunu olduğu için buna inanmıyorummm

Eklentiler

• IMG_6013.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…