HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim 1 Saat önce yaptığım test doruk gösteriyor. Ben ikinciye mi yumurtluyorum anlamadım. Gebelik testi de gölge çıkarmıştı hatırlarsanız. Erken gebelik testi yaptım artık böyle görünce gidip aldım dayanamadım. O da çok silik ince çıkardı ama ona hiç güvenmiyorum. Şuan yumurtluyorsam zaten ondan da çıkarmış olabilir. Vallahi böyle baş ağrıtmaktan da hiç hoşlanmıyorum ama bana bişey söyleyin 😞😞
Ben çizgiyi gördüm çok silikte olsa bence hamilesin😍

Ne baş ağrıtması canım bende her gelişmeyi buraya yazıyorum sağolsun kızlar bıkmadan yorumluyorlar.

Canım bence sen yumurtlamıyorsun büyük ihtimal gebesin zaten gebelerde pik oluyor. Senin daha erken diye biliyorum gebelik testinde çok silik çıkması normal doğruyu söylemek gerekirse testlere bende güvenmiyorum bunu bugün deneyimledim. Sen şimdilik ovulasyon testiyle takipte kal bakalım yumurtlama mı yoksa gebelik mi. Testini atsana bakalım

Kuzucum çok erken yumurtladın belki 2. De olabilir, belirtilerde hem hamileliğe hem yumurtlamaya uyuyor 😬 hiç bilemedim ki nasıl ayırt edilir 😔 Türkiye'de olsan kan verin çözerdin 🤷 ama yumurtlama olsa gebelik testi silik çıkarmazdı diye bir çıkarımda bulunabilirim ancak. Bir kaç gün daha ovü testi tekrarla bakalım silinirse yumurtlamaymış deriz
Evet canım haklısın yumurtlama olmasaydı silik çıkmazdı bence de. Değerlendirsem mi kiii acaba ya varsa da 🤔🤔

Ne baş ağrıtması canım bende her gelişmeyi buraya yazıyorum sağolsun kızlar bıkmadan yorumluyorlar.

Canım bence sen yumurtlamıyorsun büyük ihtimal gebesin zaten gebelerde pik oluyor. Senin daha erken diye biliyorum gebelik testinde çok silik çıkması normal doğruyu söylemek gerekirse testlere bende güvenmiyorum bunu bugün deneyimledim. Sen şimdilik ovulasyon testiyle takipte kal bakalım yumurtlama mı yoksa gebelik mi. Testini atsana bakalım
Kuzucum attım testimlerimi etiketlediğim gönderi de var. Ya ne bileyim sürekli böyle yapınca da kendim de bunaldım zaten herkesi de sıkmak istemiyorum 😒😒 yani 25-26 gibi olmam lazım regl. Çok yoğun akıntım var uzayan yumurta akı gibi. Bir de o kafamı karıştırdı benim. Bu gece değerlendirsem mi diye de düşündüm bi an of bilmiyorum 😞

Çok üzüldüm, Allah sabır versin 🥺 İnşallahh bu gebeliğin sağlıkla ilerler 🤲🏻🤲🏻
Gebe kaldığınız da iğne yapılmamış mıydı?

Bu test gayet nett 😍😍başka bi test alsanız teyit mi etseniz acaba
Teşekkür ederim. Hayır canım iğne yapılmadı kendi çatladı üç tane yumurta vardı iki tanesi döllenmişti bir de duphaston kullanmıştım o ay

Evet hemen çıktı. Akşama doğru yaparım su falan içtim şimdi

Olabilir. Bunu hemen çektim, bundan 2 dk sonra netleşti aslında yakın arkadaşlarıma haber vermekten buraya yazamadım😅bata 2 gün falan var. Sonraki fotoyu da atayım
Ay baya çizgi görünüyor, hamilesin canım 😍 sağlıkla ilerlesin inşallah 🍀🍀

Kızlaarrr ben kafayı yiyicem bunu şimdi yaptım ikinci idrarla. Sabah yaptığım hatalıdır inşallahEki Görüntüle 3442223
Yaa canım çokk sevindiim. Sabahki yanlıştır o zaman başka marka sanırım ikisi. Ay gözlerim doldu inşallah sağlıkla ilerlesin🙏🙏 Bu testte çok belli çıkmış😍😍

Ay bütün bilgiler birbirine girdi kuzum.canim testlerimi hatirliyorsundur benim belki hep silik cikti ve benjm adet günü e 2 gün varken silik çıktı senjlin daha çok bildiğim kadarıyla bozma moralini.du bakalım kuzum inşallah beklediğimiz gibidir🤲🤲🤲
Gerçekten kafam çorba oldu ne güzel hcg artış bekliyordum bu ne şimdi ovülasyon 🤔🤔

Kuzucum attım testimlerimi etiketlediğim gönderi de var. Ya ne bileyim sürekli böyle yapınca da kendim de bunaldım zaten herkesi de sıkmak istemiyorum 😒😒 yani 25-26 gibi olmam lazım regl. Çok yoğun akıntım var uzayan yumurta akı gibi. Bir de o kafamı karıştırdı benim. Bu gece değerlendirsem mi diye de düşündüm bi an of bilmiyorum 😞
Gördüm şimdi canım. Eee daha var senin adete. Sıkılmayız yaz sen istediğini. Akıntın beyaz mı şeffaf mı? Benimde akıntım çok uzayan beyaz. İçin rahat edicekse değerlendir bu geceyi eğer gerçekten yumurtalama ise kaçırmamış olursun

Canimmm bu ovu testleri adete yakın pik çıkarırsa gebelik haberini alan cok oldu.offfff beklemek çok kötü biliyorum kan testi verebilsen keşke yaaaaa.ama bence var yaaaa inşallah rabbim yaniltmasin.🧿🧿🧿🧿🧿
Evet canım öyleymiş ama ben hiç o ihtimali düşünemiyorum ya acaba değerlendirsem mi moduna girdim resmen. Ya diğeri tutmadıysa modundayım çok da akıntım var bir ton belirtim de var vallahi çıldırıcam

Gördüm şimdi canım. Eee daha var senin adete. Sıkılmayız yaz sen istediğini. Akıntın beyaz mı şeffaf mı? Benimde akıntım çok uzayan beyaz. İçin rahat edicekse değerlendir bu geceyi eğer gerçekten yumurtalama ise kaçırmamış olursun
Beyaz şeffaf arası bir şey kuzu

Regline 4 gün kalmış varsa çıkar diyeceğim ama bu testler de çok sıkıntı kan mı versen acaba
Ona da korkuyorum ki kan vermeye gidemem evde annemleri birakıp cumartesi öğlen gidecekler o saatte de eşim evde cumartesi pazar mecbur pazartesiye kalacak

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim 1 Saat önce yaptığım test doruk gösteriyor. Ben ikinciye mi yumurtluyorum anlamadım. Gebelik testi de gölge çıkarmıştı hatırlarsanız. Erken gebelik testi yaptım artık böyle görünce gidip aldım dayanamadım. O da çok silik ince çıkardı ama ona hiç güvenmiyorum. Şuan yumurtluyorsam zaten ondan da çıkarmış olabilir. Vallahi böyle baş ağrıtmaktan da hiç hoşlanmıyorum ama bana bişey söyleyin 😞😞
Ay bence hamilesin ama ben olsam ne olur ne olmaz yine de bugünü bi değerlendirirdim 🤭 bu kadar peak gördün madem eğer hamileliktense (ki bence öyle) zaten mutlu haber, gebelik değilse de en azından yumurtlama görmüş olduğun için bebiş olma şansı olur 🍀

Yaa canım çokk sevindiim. Sabahki yanlıştır o zaman başka marka sanırım ikisi. Ay gözlerim doldu inşallah sağlıkla ilerlesin🙏🙏 Bu testte çok belli çıkmış😍😍
Evet canım ikisi başka marka. Sabahki bide pahalı kaliteli diye versi eczane bu çizgi çıkan ucuz testti. İnşallah ikinci test doğrudur sabah çok üzülmüştüm

X