HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim 1 Saat önce yaptığım test doruk gösteriyor. Ben ikinciye mi yumurtluyorum anlamadım. Gebelik testi de gölge çıkarmıştı hatırlarsanız. Erken gebelik testi yaptım artık böyle görünce gidip aldım dayanamadım. O da çok silik ince çıkardı ama ona hiç güvenmiyorum. Şuan yumurtluyorsam zaten ondan da çıkarmış olabilir. Vallahi böyle baş ağrıtmaktan da hiç hoşlanmıyorum ama bana bişey söyleyin 😞😞
Kan veremiyor olman ne kadar sinir bozucu ya. Bence sen hamilesin ama yine de aklında kalmaması için değerlendir🌸 Ovülasyon yapmaya devam edersin pik gibi sürerse oradan belli olur zaten yumurtlama olup olmadığı.

Değerlendiricem canım şimdi test almaya gidiyorum dijitalden ecutos ecutos un önerdiği eğer onda da bişey çıkmazsa değerlendiririm valla bende o testleri anlamıyorum bak yine koyuyorum bunu şimdi çektim testi yapalı bir saat oldu ilk yaptığım da da bu çizgi belli belirsizdi şimdi daha koyulaşmış. Yeni çektiğimi koyuyorum. Ama bu test tam bir şeref yoksunu olduğu için buna inanmıyorummm😒😒
Evet şimdi gördüm canım ince çizgi var. İnşallah gebelikten dolayı ovulasyon öyle çıkmıştır🙏🙏 Diğer testi merak ettim inşallah pozitif çıkar🙏🙏🙏

Kan veremiyor olman ne kadar sinir bozucu ya. Bence sen hamilesin ama yine de aklında kalmaması için değerlendir🌸 Ovülasyon yapmaya devam edersin pik gibi sürerse oradan belli olur zaten yumurtlama olup olmadığı.
Evet gerçekten çok sinir bozucu canım. Öyle yapacağım bir yumurtlama Max kaç gün sürer ki

Canm inşallah koyulaşma olur .
Çok mutlu oldum seni burda gördüğüme şubat annelerinden aramızdan erken ayrılmıştın
Bende 26 haftalıkken kaybettim oğlumu inşallah tekrardan rabbim bize anne olmayı nasip eder 🙏🙏
Çok teşekkür ederim canım plansızdı benim.
Allahım sana hayırla nasip etsin inşallah 🙏

Teşekkür ederim. Hayır canım iğne yapılmadı kendi çatladı üç tane yumurta vardı iki tanesi döllenmişti bir de duphaston kullanmıştım o ay

Evet hemen çıktı. Akşama doğru yaparım su falan içtim şimdi
Yok çatlama iğnesini değil uyuşmazlık var dediniz ya gebe kaldıktan sonra iğne yapıldı mı?

Gözünüz aydın inşallah sağlıkla ilerler 😍

Değerlendiricem canım şimdi test almaya gidiyorum dijitalden ecutos ecutos un önerdiği eğer onda da bişey çıkmazsa değerlendiririm valla bende o testleri anlamıyorum bak yine koyuyorum bunu şimdi çektim testi yapalı bir saat oldu ilk yaptığım da da bu çizgi belli belirsizdi şimdi daha koyulaşmış. Yeni çektiğimi koyuyorum. Ama bu test tam bir şeref yoksunu olduğu için buna inanmıyorummm😒😒
bunda çizgi bellii yaaa gayeet

Yok çatlama iğnesini değil uyuşmazlık var dediniz ya gebe kaldıktan sonra iğne yapıldı mı?

Gözünüz aydın inşallah sağlıkla ilerler 😍
Hııı yalnış anladım. İlk dozu 28 haftada vurdurmamı söyledi doktorum ikinci dozda doğumdan sonra olacaktı. Ben 28 haftada erken doğum yapınca direk doğumdan sonra yaptılar canım. İnşallah ya

bi de parmaktan kan ile beta HCG tespiti diye bir test görmüştüm , kan veremiyorsan belki denemek isterseni burada biraz o test pahalıca ama orada var mıdır , ne kadardır bir bak istersen haftalarca kan vermeyi beklemektense belkii daha iyi oluur halolita halolita

Birde şöyle düşünüyorum Lh testinde bu kadar net çıkaracak bir hcg hormonu varsa digitalde de çıkarır bence artık ya iyi mi ki o test yine aynı şeref yoksunu marka çünkü güvenemiyorummm 😅😅 ecutos ecutos
😂😂 ya ben de bata 2 kala lh testi yaptığımda peakti gerçekten, o yüzden hamileliktendir diye düşünüyorum ama hcg silik çıkıyordu. Bence hamilesin yaa o şeref yoksunu testte de daha belli olmuş bak ilk paylaştığına göre 🤣

Kızlar sağolun insan bazen çıkmaza giriyor panik yapıyor gerçekten iyi ki varsınız şimdi aldım testi yarın sabah mı yapsam yoksa idrarım geldiğinde yapayım mı

bi de parmaktan kan ile beta HCG tespiti diye bir test görmüştüm , kan veremiyorsan belki denemek isterseni burada biraz o test pahalıca ama orada var mıdır , ne kadardır bir bak istersen haftalarca kan vermeyi beklemektense belkii daha iyi oluur halolita halolita
Ay bunlar da kafayı yemiş yapın insan gibi test ya herşeyi de bizden bekliyorlar 😅😅😅😅

Ben klomenle ikizlere gebe kalmıştım ama 28 haftada erken doğum yaptım kaybettim bebeklerimi. Bir seneyi geçti doğum yapalı. İğneyi doğumdan sonra yaptılar ama yinede o mu sebep oluyor acaba diye düşünüyorum. Bu ayda femara kullanmıştım

Canım bunu az önce yaptım 10 dakika içinde böyle oldu kafam karıştı. Kanda veremiyorum bakmıyorlar ki burda Eki Görüntüle 3442224
Çok üzüldüm Canım, Rabbim meleklerinin hürmetine sana bebeğini bağışlasın inşallah 🙏 çok belirgin görünüyor artık belki sabah yaptığın bozuktur. Moralini yüksek tutmaya çalış bence her gün takip et ben koyulaşacağına inanıyorum. Sağlıkla ilerler inşallah 😍 🙏

X