HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Lh testleri gebelikte de yüksek cıkıyormus diyenler var bilmiyorum ama bende anlayamadım

Bat’a kaç gün var canım? Ben göremedim tam fotoğraf açısından olabilir belki
Olabilir. Bunu hemen çektim, bundan 2 dk sonra netleşti aslında yakın arkadaşlarıma haber vermekten buraya yazamadımbata 2 gün falan var. Sonraki fotoyu da atayım

Eklentiler

• IMG_9046.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 49
Lh testleri gebelikte de yüksek cıkıyormus diyenler var bilmiyorum ama bende anlayamadım
Bu kadar yüksek çıktığında testler de çıkması gerekmezmi ki he söylemeyi unuttum en önemlisi uzayan çok çok yoğun akıntım var bildiğin yumurta akı

Kızlar yaaa acayip test yapasım var annemler burada ama cumartesi gidiyorlar kendimi zor tutuyorum ayrıca çok korkuyorum
Canım bu kadar sabrettin biraz daha sabret istersen aksi bir sonuç çıkarsa annenlerin yanında da modun düşer anlarlar falan yani haberleri yok dediğin için diyorum

Etiket yapmayı unuttum duskapani Freshmommy sifa1986 beezuus ecutos Pamlok E elektroforez Candy7777 Evelynn M mysterious7
bebekolog7
D Dileekkg

Canım bu kadar sabrettin biraz daha sabret istersen aksi bir sonuç çıkarsa annenlerin yanında da modun düşer anlarlar falan yani haberleri yok dediğin için diyorum
Evet öyle anlamaktan ziyade mutsuz gördüğünde falan üzülür kafasına takar ama böyle de çok huzursuzum

Evet öyle anlamaktan ziyade mutsuz gördüğünde falan üzülür kafasına takar ama böyle de çok huzursuzum

Regline 4 gün kalmış varsa çıkar diyeceğim ama bu testler de çok sıkıntı kan mı versen acaba

Kuzucum çok erken yumurtladın belki 2. De olabilir, belirtilerde hem hamileliğe hem yumurtlamaya uyuyor hiç bilemedim ki nasıl ayırt edilir Türkiye'de olsan kan verin çözerdin ama yumurtlama olsa gebelik testi silik çıkarmazdı diye bir çıkarımda bulunabilirim ancak. Bir kaç gün daha ovü testi tekrarla bakalım silinirse yumurtlamaymış deriz

İnşallah vardır ama ben göremedim.

Canimmm bu ovu testleri adete yakın pik çıkarırsa gebelik haberini alan cok oldu.offfff beklemek çok kötü biliyorum kan testi verebilsen keşke yaaaaa.ama bence var yaaaa inşallah rabbim yaniltmasin.

Çok üzüldüm, Allah sabır versin İnşallahh bu gebeliğin sağlıkla ilerler
Gebe kaldığınız da iğne yapılmamış mıydı?

Bu test gayet nett başka bi test alsanız teyit mi etseniz acaba

Bu kadar yüksek çıktığında testler de çıkması gerekmezmi ki he söylemeyi unuttum en önemlisi uzayan çok çok yoğun akıntım var bildiğin yumurta akı
Ay bütün bilgiler birbirine girdi kuzum.canim testlerimi hatirliyorsundur benim belki hep silik cikti ve benjm adet günü e 2 gün varken silik çıktı senjlin daha çok bildiğim kadarıyla bozma moralini.du bakalım kuzum inşallah beklediğimiz gibidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…