HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kan veremiyor olman ne kadar sinir bozucu ya. Bence sen hamilesin ama yine de aklında kalmaması için değerlendir Ovülasyon yapmaya devam edersin pik gibi sürerse oradan belli olur zaten yumurtlama olup olmadığı.

Evet şimdi gördüm canım ince çizgi var. İnşallah gebelikten dolayı ovulasyon öyle çıkmıştır Diğer testi merak ettim inşallah pozitif çıkar

Kan veremiyor olman ne kadar sinir bozucu ya. Bence sen hamilesin ama yine de aklında kalmaması için değerlendir Ovülasyon yapmaya devam edersin pik gibi sürerse oradan belli olur zaten yumurtlama olup olmadığı.
Evet gerçekten çok sinir bozucu canım. Öyle yapacağım bir yumurtlama Max kaç gün sürer ki

Çok teşekkür ederim canım plansızdı benim.
Allahım sana hayırla nasip etsin inşallah

Yok çatlama iğnesini değil uyuşmazlık var dediniz ya gebe kaldıktan sonra iğne yapıldı mı?

Gözünüz aydın inşallah sağlıkla ilerler

bunda çizgi bellii yaaa gayeet

Yok çatlama iğnesini değil uyuşmazlık var dediniz ya gebe kaldıktan sonra iğne yapıldı mı?

Gözünüz aydın inşallah sağlıkla ilerler
Hııı yalnış anladım. İlk dozu 28 haftada vurdurmamı söyledi doktorum ikinci dozda doğumdan sonra olacaktı. Ben 28 haftada erken doğum yapınca direk doğumdan sonra yaptılar canım. İnşallah ya

bi de parmaktan kan ile beta HCG tespiti diye bir test görmüştüm , kan veremiyorsan belki denemek isterseni burada biraz o test pahalıca ama orada var mıdır , ne kadardır bir bak istersen haftalarca kan vermeyi beklemektense belkii daha iyi oluur halolita

ya ben de bata 2 kala lh testi yaptığımda peakti gerçekten, o yüzden hamileliktendir diye düşünüyorum ama hcg silik çıkıyordu. Bence hamilesin yaa o şeref yoksunu testte de daha belli olmuş bak ilk paylaştığına göre

Kızlar sağolun insan bazen çıkmaza giriyor panik yapıyor gerçekten iyi ki varsınız şimdi aldım testi yarın sabah mı yapsam yoksa idrarım geldiğinde yapayım mı

Ay bunlar da kafayı yemiş yapın insan gibi test ya herşeyi de bizden bekliyorlar

Çok üzüldüm Canım, Rabbim meleklerinin hürmetine sana bebeğini bağışlasın inşallah çok belirgin görünüyor artık belki sabah yaptığın bozuktur. Moralini yüksek tutmaya çalış bence her gün takip et ben koyulaşacağına inanıyorum. Sağlıkla ilerler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…