HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hemen modunu düşürme canım bu testlere güven olmuyor ki belki vardır reglin düzenli mi? Bugün sanırım regl günün var mı belirti falan

Kızlar girişim hızlı oldu biraz ama bir bakabilir misiniz ya ben bir çizgi görüyorum ama çekince çok çok az çıktı. Lütfen biri benim gördüğümü görsün

Eklentiler

• IMG_9044.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar girişim hızlı oldu biraz ama bir bakabilir misiniz ya ben bir çizgi görüyorum ama çekince çok çok az çıktı. Lütfen biri benim gördüğümü görsün
evet cok silik bi çizgi görünüyor ama erken belik testlerine cok güvenim yok yarın sabah tekrarlayın koyulaşma varsa gebeliktir

Bide üstüne eşimle tartıştım dün çok mutluyken bugün çok kötüyüm evden çıkıp gideaim var şuan.
Evet canım baktırdım herşey normaldi
Çok üzgünüm, hep böyle olur üst üste gelir

Eğer pıhtılaşma çıkmadıysa iyi bir perinatologa gitmenizi tavsiye ederim. Bende bu ay reglimi bekliyorum gidicem.
Bende pıhtılaşma çıktı ama sadece sebep bu değil galiba.
Bağışıklık baskılayıcı kullandırıyorlar veya progesteron desteği alıyorsunuz gebe kalmadan önce.
Yani doktor bana şunu demişti gebe kalabiliyorsun bu güzel onu tutundurmamız lazım demişti.

evet cok silik bi çizgi görünüyor ama erken belik testlerine cok güvenim yok yarın sabah tekrarlayın koyulaşma varsa gebeliktir
Ayy ben de daha güvenilir diye erken gebelik testi aldım. Şüpheye yer bırakmasın diye. Keşke onun yerine 3-4 tane kaset test alsaydım gerçekten.

Yok canım tiroidim yüksek değil martta baktırdım. Pıhtılaşmam yok bilmiyorum ki artık ne yapacağımı
Canım benim çok üzgünüm ama bi reglni bekleyelim bakalım belki bi umut olur bu arada eşin sperm testi yaptırmış mıydı? Spermlerde de anomali varsa döllenme olsa bile tutmayabiliyor

İnşallah dediğin gibidir ama pek umudum yok canım

Bat’a kaç gün var canım? Ben göremedim tam fotoğraf açısından olabilir belki

Öyle gerçekten ağlamaklı takılıyorum evde.
Evet pıhtılaşmam yoktu pcıs görünümü var bende yumurtalarım yavaş gelişiyor bazende gelişmiyor. Ama klomen femara tarzı ilaçlarla 2-3 tane çok güzel yumurta elde edebiliyorum. Eşiminde değerli iyi çıktı. Hsg çekildim iki ay önce hafif tıkanıklıklar varmş onlarda açıldı. Görünürde herşey normal ama ama ama ...
Bağışıklık baskılayıcı nede kullandırıyorlar acaba? Bir de kan uyuşmazlığı var bende

Canım benim çok üzgünüm ama bi reglni bekleyelim bakalım belki bi umut olur bu arada eşin sperm testi yaptırmış mıydı? Spermlerde de anomali varsa döllenme olsa bile tutmayabiliyor
Umudumu hiç kaybetmiyorum ama bakalım. Evet canım iki ay önce baktırdı gayet iyidi değerleri hayırlısı demekten başka bir şey gelmiyor

Kızlar geçen ay 3 gün geçikmede erken gebelik testi yaptım sortec marka koskoca bir hayal kırıklığı ile hastaneden döndüm yalancı pozitif cıkartıyor

Eklentiler

• 1000052993.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…