HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlaarrr ben kafayı yiyicem bunu şimdi yaptım ikinci idrarla. Sabah yaptığım hatalıdır inşallahEki Görüntüle 3442223
Baya var ya hatta düne göre daha bile koyu çıkmış 🙏🏼 sen hastaneye gidip bi şekilde kan versene canım bu testler şüpheye düşürüp duruyor insanın psikolojisini bozar 🫣

Baya var ya hatta düne göre daha bile koyu çıkmış 🙏🏼 sen hastaneye gidip bi şekilde kan versene canım bu testler şüpheye düşürüp duruyor insanın psikolojisini bozar 🫣
Evet düne göre baya belirgin 10 dakikada böyle oldu. Keşke keşke kan verebilsem hastaneler doktor yönlendirmesi olmadan bakmıyorlar. Doktorlarda 10 gün gecikmen olması gerekiyor diyorlar anlıycağın Türkiyedeki gibi hemen gidip veremiyorsun maalesef kuzum

Öyle gerçekten ağlamaklı takılıyorum evde.
Evet pıhtılaşmam yoktu pcıs görünümü var bende yumurtalarım yavaş gelişiyor bazende gelişmiyor. Ama klomen femara tarzı ilaçlarla 2-3 tane çok güzel yumurta elde edebiliyorum. Eşiminde değerli iyi çıktı. Hsg çekildim iki ay önce hafif tıkanıklıklar varmş onlarda açıldı. Görünürde herşey normal ama ama ama ...
Bağışıklık baskılayıcı nede kullandırıyorlar acaba? Bir de kan uyuşmazlığı var bende
Bende sizin gibiyim. Pcos var ama düzenli adetlerim. Hafif düzeyde pcos dedi doktor. Bende o tarz ilaçlarla daha kaliteli yumurta elde ediyorum ama o zamanlar gebelik oluşmadı. 2 ay denedim ilaçlarla, nisan ayında 4.kimyasalımk yaşadım bu yazda olmazsa aşılama yaptırmayı düşünüyorum.
Bağışıklık baskılayıcı, vücut embriyoyu yabancı madde olarak algılayıp atmasın diye veriliyormuş. Ama bunun içinde bazı testler var galiba onlardan yaptırmak lazım bende bunun için perinatologa gidicem.
Kan uyuşmazlığı gebeliğe engel değil diye biliyorum sadece gebe kalınca ve doğum yapınca iğne yapılıyor galiba

Bende sizin gibiyim. Pcos var ama düzenli adetlerim. Hafif düzeyde pcos dedi doktor. Bende o tarz ilaçlarla daha kaliteli yumurta elde ediyorum ama o zamanlar gebelik oluşmadı. 2 ay denedim ilaçlarla, nisan ayında 4.kimyasalımk yaşadım bu yazda olmazsa aşılama yaptırmayı düşünüyorum.
Bağışıklık baskılayıcı, vücut embriyoyu yabancı madde olarak algılayıp atmasın diye veriliyormuş. Ama bunun içinde bazı testler var galiba onlardan yaptırmak lazım bende bunun için perinatologa gidicem.
Kan uyuşmazlığı gebeliğe engel değil diye biliyorum sadece gebe kalınca ve doğum yapınca iğne yapılıyor galiba
Ben klomenle ikizlere gebe kalmıştım ama 28 haftada erken doğum yaptım kaybettim bebeklerimi. Bir seneyi geçti doğum yapalı. İğneyi doğumdan sonra yaptılar ama yinede o mu sebep oluyor acaba diye düşünüyorum. Bu ayda femara kullanmıştım

Canım bunu az önce yaptım 10 dakika içinde böyle oldu kafam karıştı. Kanda veremiyorum bakmıyorlar ki burda
IMG_5428.jpeg

mrb kızlar bu ay bende size katılıp güzel bir şekilde degerlendirmek istiyorum uzun süre burdan uzakta kaldım saldım ama yine olmadı belki bu ay uğurlu gelir sat 13 haziran bat 9 temmuz sdaak sdaak
bu ay neler yapıyorsunuz farklı bişey deneyen varmı
Çoğumız merakla bat ları bekliyoruz canım ekliyorum hemen

Kızlar bugün son ilişkimin 12. Günü
Beklenen adet günüm de bugün ya da yarın.
Şişkinlik ve mide yanmam oldu normalde olmazdı , adet belirtilerim de olmayınca bi umut test yaptım ama yani zorla görünen bir şey var onu da tek ben görüyorum. Adet günü negatif olup sonra pozitife dönen oldu mu acaba ? Ya da burdan döner mi🥹

Eklentiler

• IMG_8146.jpeg
    IMG_8146.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_8142.jpeg
    IMG_8142.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar bugün son ilişkimin 12. Günü
Beklenen adet günüm de bugün ya da yarın.
Şişkinlik ve mide yanmam oldu normalde olmazdı , adet belirtilerim de olmayınca bi umut test yaptım ama yani zorla görünen bir şey var onu da tek ben görüyorum. Adet günü negatif olup sonra pozitife dönen oldu mu acaba ? Ya da burdan döner mi🥹
Çok uzun süre bakınca ikinci çizgi çıkıyor göz yanılması gibi diğerinin yansıması 🥲 inşallah vardır

Kaç dakikada çıktı canım pozitif görünüyor , gecikmen vs var mıydı?😍
Tam 10 dakikada böyleydi. Bugün adet günüm. Benim durum biraz karışık sabah ilk idrarla yaptığımda hiçbir şey çıkmadı bunu şimdi ikinci idrarla yaptım

Tam 10 dakikada böyleydi. Bugün adet günüm. Benim durum biraz karışık sabah ilk idrarla yaptığımda hiçbir şey çıkmadı bunu şimdi ikinci idrarla yaptım
Canım bence varr dalgalanma olabiliyor hormonlarda lütfen stres yapma bence hamilesin

Olabilir ovulasyon testi de ilkle değil gün içindeki idrarlarla daha belirgin oluyor 😍 İnşallak vardır bugün adet gününse her gün tekrarlarım ben olsam🤭

Olabilir ovulasyon testi de ilkle değil gün içindeki idrarlarla daha belirgin oluyor 😍 İnşallak vardır bugün adet gününse her gün tekrarlarım ben olsam🤭
Üç gündür hergün yapıyorum zaten. Ay inşallah dediğin gibidir stres oldum çok

O zaman coldplayde doya doya dans et zıpla eğlen 😍 bir dahaki aya inşallah güzel haberlerini alırız 🙏🏼 tatilin denizin güneşin tadını çıkar canım benim 🌼🌼
Aynen kuzucum yaa zaten diş tedavim vs var onları da halledeyim, temmuzum iş anlamında da yoğun muhtemelen buraya pek giremem destek olan bütün kızlarım iyi ki varsınız hepimiz çift çizgileri görelim en yakında umarım hepinizi takip edeceğim 😍 beezuus beezuus duskapani duskapani D Dileekkg Freshmommy Freshmommy sifa1986 sifa1986 sdaak sdaak halolita halolita bebekolog7 bebekolog7 ve etiketleyemediğim diğer bebekler ❤️

Kızlar yaaa acayip test yapasım var annemler burada ama cumartesi gidiyorlar kendimi zor tutuyorum ayrıca çok korkuyorum 🤨

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim 1 Saat önce yaptığım test doruk gösteriyor. Ben ikinciye mi yumurtluyorum anlamadım. Gebelik testi de gölge çıkarmıştı hatırlarsanız. Erken gebelik testi yaptım artık böyle görünce gidip aldım dayanamadım. O da çok silik ince çıkardı ama ona hiç güvenmiyorum. Şuan yumurtluyorsam zaten ondan da çıkarmış olabilir. Vallahi böyle baş ağrıtmaktan da hiç hoşlanmıyorum ama bana bişey söyleyin 😞😞

Eklentiler

• IMG_6005.jpeg
    IMG_6005.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_6003.png
    IMG_6003.png
    441,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_6011.jpeg
    IMG_6011.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 54
X