HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hayırlısı olsun hakkınızda

Bana da hep bebek ürünleri reklamları çıkıyor ya o kadar güzel ki hepsiiii

Ayy yap gitsin yaa seni de çekelim bu çukura 10. Gün de daha mı net çıkarrr
Valla Ada’da 10.gün çıkmıştı canım ve şimdi bakıyorum da baya silik. İdrarı damlattığımda idrar ilerlerken çıkmıştı anında yani. Ama baya silikti ya o yüzden 10.günü beklemek istiyorum. Her ay 10.gün yapıyorum zaten negatifse bi daha pozitife dönmüyor. O çukura çekme beniii Yarın daha 7.gün mümkün değil çıkmaz

Ayy görmedim senin yazdığını canım inşallah çok çok teşekkür ederim

Yok kuzum ya haklısın ben de kendime referans olarak alırım diye sordum. Bugün 8. Gün 2 güne çıktı çıktı gölgelikten kurtulması lazımmm sinirim gelmeye başladı çünkü

Ay benim bile yumurtlama üstünden yarın 4 gün olacak Çok heyecanlı 20 tane stript test söyledim acaba günde 3 öğün mü yaparım bilmiyorum

Yok kuzum ya haklısın ben de kendime referans olarak alırım diye sordum. Bugün 8. Gün 2 güne çıktı çıktı gölgelikten kurtulması lazımmm sinirim gelmeye başladı çünkü
Sen çok erken yaptın ondan vakit geçmiyor 10.gün gelmeden yapma bu defa bak tam netleşsin

Bu arada benim oturduğum ya da yattığım yerden kalkarken bir sancı giriyor alt karnıma rahmin olduğu yere. Umutlanmak istemiyorum ama her seferinde acaba mı diyorum. Adet olacakmış hissi gitti bu geldi. Belirtime güncelleme geldi

Ay neden acabaaa ya benim de eşim ayağımı gıdıkladı öyle bir kasmışım ki kendimi öğlenden beri iyice ağrı girip çıkıyor

Haklısın dayanamadım belirti olunca sanki çıkacakkkk gibi hep aynı şeyi yapıyorum ya
Çıktı işte ama çok silik olduğu için koyulaşması zaman alacak bu defa da koyulaşacak mı stresi. Geç yapmak daha iyi aslında direkt net çizgi çıkıyor acaba test mi yanlış koyulaşacak mı derdi yok oh mis

Evet yaa ama şu merakkkk ah şu merakkk insanı bu hallere sokuyor arada kalmak var mı yok mu?? Ya sigara içiyorum ya hep bundan aslında öğreneyim de bir an önce keseyim diye

İlk ne zamam başlayacaksın teste? Sen yaparsın günde 3 öğün kesin
Ya aslında çok yoğun geçecek günler hafta içi alışveriş yapacağım kaynımın nişanı için cumartesi nişan var Pazar günü sapanca'da kuzenlerle kız kıza 3 günlük tatil ayarladık acaba diyorum orada mı yapsam Çok heyecanlı ama orada yaparsam da kuzenlere söylemeden duramam belki de yumurtlamanın 10.günü olacak o zaman yapmazsam da 13. günü çıkış olacak yani mini tatilde yapmazsam eğer eve döndüğümde 13 günü olacak kesin çıkması lazım bugün kargoladım bir de test Bayram malum gelmesi cumayı bulur diye düşünüyorum Sapanca benim evime 15 dakika belki de eve gelir öyle yaparım şöyle bir sindirmek için gün içinde sonra geri dönerim villaya yine hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…