HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Annemin evine tüm testlerimi getirmeme kaç puan Sakladım ama inşallah bulmaz Bir de ped getirdim onu görmüş ilk gün ben bebek umuyordum ama yine getirmişsin bunu diyor (Bu arada bebek istediğimizi bilmiyor sadece kızım çok istiyor ve sürekli dillendiriyor o yüzden o da kardeşi olsun vs diyor ben de beni darlama diyorum)

Büyük cesaret

Hiç iyileşmiyor ki sen ne kadar çabalarsan çabala. İnşallah acılarımızı hafifletecek yeni mücdeler gelir hayatımıza

Canım yaa.. demek ki sürekli hastayım vs de dememek lazım vücut öyle sanıp öyle belirti veriyor. Hamile miyim diye sürekli düşününce de hamile sanıp tepki veriyor olabilir

O kadar ama o kadar mutlu oldum ki görünce elinde çok test varsa gece falan da yap idrarını tutup inşallah Rabbim tüp bebeğe falan gerek kalmadan nasip eder yaaaaa
Ay inşallah bugün aldım test yarın ilk idrarla yaparım artık. Çok korkuyorum test hatalıdır diye çok silik çünkü

Ay inşallah test hatalı değildir korkuyorum valla çok silik olunca. Valla tam vaktini bilmiyorum ben 7-8 gündür yapıyorum hiçbir şey değmiyor. Şimdi bizim adet zamanı yaklaştı ya bence tam zamanı şuan bakmanın çünkü adet yaklaştıkça o sert şey aşağı iniyormuş ve hissetmesi daha kolay oluyormuş eee bizimde parmağımıza değmediğine göre bence umut var

Canım sen test yaptın mııı

Umutsuzluğa kapılmayın hemen ben 7 ci haftada kalbini duymadığımız için kürtaj oldum. Her kes te böyle olacak diye bişey yok. İyi düşün iyi olsun. Transfer olduğunu tamamen unut. Test yapmayı da 12 ci gün direk kan ver. Hayırlısıyla pozitifi görürsün. Ben transferden çıktığım gün bile ağlamıştım. Eşim niye arabayı hastanenin kapısına park etmedi beni yürüttü diye. Bu aralar duygusal olman normal. Allah'ım gerçekten anne olmayı hakeden ve isteyen her kesin kucağını doldursun

Benim de öyleydi geçti 6 gün kala
7 gün kala erken gebelik yaptım çıkmadı, 4 gün kala baksam çıkar mı sizce vedexa diye bir marka
Valla benim de gölge gibi bişey çıktı ama var mı yok mu henüz net bişey yok. Türkiye deki markaları hiç bilmiyorum. Yani 4 gün kala beta daha da yükselmiş olur 7. Güne göre isterseniz yapın.

Sanırım yerleşme zamanı böyle ağrı oluyor
Yaaa ben çok korkuyorum hamileysem diye asla planlı değildi. Allah isteyene istediği zaman hayırla kolaylıkla versin.
Çok garip ben de istediğimde inşallah adet olmam derken şu an adet olmayı istiyorum. Hayat çok garip ya, bazı durumlar birilerini sevindirirken birilerini üzebiliyor

Sürekli bebeklerle ilgili hamilelikle ilgili şeyler konuştuğum için mesajlarda karşıma da hep gebe planlama videoları çıkıyor az önce Instagram'da çıktı bunu size kimse söylemez diyordu doktor özellikle yumurtlama günü ve yumurtlamanın 2.günü sabah 5-6 gibi ilişki yapın spermin en kaliteli olduğu saat diyordu yuumurtlaması yaklaşanlar ve gebe kalamayan olursa bunu dikkate alsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…