HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sen beni bi bilsen ne kadar sabırsız ne kadar tez canlıyım ama negatif görmekten çok korkuyorum e şimdi bayram bu yüzden doktoruma gidemem üstelik bugün annem geldi kimseye söylemiyoruz çocuk istediğimiz evde test mest ne varsa kaldordım 🤣 bu yüzden de dayanmak zorundayım çünkü negatife tahammülüm yok 😕
Annemin evine tüm testlerimi getirmeme kaç puan🤣 Sakladım ama inşallah bulmaz😅 Bir de ped getirdim onu görmüş ilk gün ben bebek umuyordum ama yine getirmişsin bunu diyor😅 (Bu arada bebek istediğimizi bilmiyor sadece kızım çok istiyor ve sürekli dillendiriyor o yüzden o da kardeşi olsun vs diyor ben de beni darlama diyorum🙈)

Annemin evine tüm testlerimi getirmeme kaç puan🤣 Sakladım ama inşallah bulmaz😅 Bir de ped getirdim onu görmüş ilk gün ben bebek umuyordum ama yine getirmişsin bunu diyor😅 (Bu arada bebek istediğimizi bilmiyor sadece kızım çok istiyor ve sürekli dillendiriyor o yüzden o da kardeşi olsun vs diyor ben de beni darlama diyorum🙈)
Büyük cesaret 🤣🤣

Evet 😔 ama geçmiyor hiç azalmıyor. Kendimi iyileştirmek için elimden geleni yapıyorum 😔 bence de bebeklerimiz olursa daha iyi olacağız 🙏 dün YouTube dan daha önce kayıplar yaşamış insanlarla ilgili videolar izledim hep. Yalnız olmadığını bilmek daha iyi geliyor
Hiç iyileşmiyor ki sen ne kadar çabalarsan çabala. İnşallah acılarımızı hafifletecek yeni mücdeler gelir hayatımıza

Yaa bu benim🤣 Gerçekten hiç enerjim yok hiçbir şey yapmadığım halde sürekli yorgunum resmen. Ama sebebi hamilelik diyemiyorum çünkü kendimi hamile zannettiğim aylar da yaşadım bunu. Negatif testi görünce bu da dahil tüm belirtilerim geçiyor her ay🙈
Canım yaa.. demek ki sürekli hastayım vs de dememek lazım vücut öyle sanıp öyle belirti veriyor. Hamile miyim diye sürekli düşününce de hamile sanıp tepki veriyor olabilir

Candy7777 Candy7777 ayyy çok tebrik ederim bende gördüm testte 😍🧿🧿🧿 sağlıkla ilerlesin 😍 ne güzel erkenden öğrendin 🙏🏻🙏🏻🧿senden cesaret alarak bende rahim ağzı kontrolü yaptım parmağım değmedi hiç bişeye. Bu uygulamanın regle kaç gün kala yapılması gerekiyor
Ay inşallah test hatalı değildir korkuyorum valla çok silik olunca. Valla tam vaktini bilmiyorum ben 7-8 gündür yapıyorum hiçbir şey değmiyor. Şimdi bizim adet zamanı yaklaştı ya bence tam zamanı şuan bakmanın çünkü adet yaklaştıkça o sert şey aşağı iniyormuş ve hissetmesi daha kolay oluyormuş eee bizimde parmağımıza değmediğine göre bence umut var

Yaa bu benim🤣 Gerçekten hiç enerjim yok hiçbir şey yapmadığım halde sürekli yorgunum resmen. Ama sebebi hamilelik diyemiyorum çünkü kendimi hamile zannettiğim aylar da yaşadım bunu. Negatif testi görünce bu da dahil tüm belirtilerim geçiyor her ay🙈
Canım sen test yaptın mııı

😔Allah'm yardımcın olsun çok zor hem maddi hem manevi insan çöküyor umudunu tamamen yitirme 🙏 üzüldüm ben sabahtan beri gerekli gereksiz herseye göz yaşım akıp duruyor sabah negatifi gördüm diye mi bilmiyorum artık kendimi anlamıyorum pozitif olma ihtimalim yok gibi hissediyorum içimde sürekli tuhaf bir hüzün var artık çok yorgun hissediyorum Allah'm yardımcımız olsun 🙏🤲 aldığım her nefeste attığım her adımda dilimde kalbimde dua Allah'm isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah 🤲
Umutsuzluğa kapılmayın hemen ben 7 ci haftada kalbini duymadığımız için kürtaj oldum. Her kes te böyle olacak diye bişey yok. İyi düşün iyi olsun. Transfer olduğunu tamamen unut. Test yapmayı da 12 ci gün direk kan ver. Hayırlısıyla pozitifi görürsün. Ben transferden çıktığım gün bile ağlamıştım. Eşim niye arabayı hastanenin kapısına park etmedi beni yürüttü diye. Bu aralar duygusal olman normal. Allah'ım gerçekten anne olmayı hakeden ve isteyen her kesin kucağını doldursun🙏

Benim de öyleydi geçti 6 gün kala
7 gün kala erken gebelik yaptım çıkmadı, 4 gün kala baksam çıkar mı sizce vedexa diye bir marka
Valla benim de gölge gibi bişey çıktı ama var mı yok mu henüz net bişey yok. Türkiye deki markaları hiç bilmiyorum. Yani 4 gün kala beta daha da yükselmiş olur 7. Güne göre isterseniz yapın.☺️

Sanırım yerleşme zamanı böyle ağrı oluyor 🫠
Yaaa ben çok korkuyorum hamileysem diye asla planlı değildi. Allah isteyene istediği zaman hayırla kolaylıkla versin.
Çok garip ben de istediğimde inşallah adet olmam derken şu an adet olmayı istiyorum. Hayat çok garip ya, bazı durumlar birilerini sevindirirken birilerini üzebiliyor

Sürekli bebeklerle ilgili hamilelikle ilgili şeyler konuştuğum için mesajlarda karşıma da hep gebe planlama videoları çıkıyor az önce Instagram'da çıktı bunu size kimse söylemez diyordu doktor özellikle yumurtlama günü ve yumurtlamanın 2.günü sabah 5-6 gibi ilişki yapın spermin en kaliteli olduğu saat diyordu yuumurtlaması yaklaşanlar ve gebe kalamayan olursa bunu dikkate alsın 😏😏

X