HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet yaa ama şu merakkkk ah şu merakkk insanı bu hallere sokuyor arada kalmak var mı yok mu?? Ya sigara içiyorum ya hep bundan aslında öğreneyim de bir an önce keseyim diye
Ay doğru canım o var senin. Geçen gün okumuştum yazdığını testin karşısında son bir sigara içeçeğim diye ahaha çok güldüm ona ya

Ay doğru canım o var senin. Geçen gün okumuştum yazdığını testin karşısında son bir sigara içeçeğim diye ahaha çok güldüm ona ya
halolita ben de mentollu aldım baya buraya gelırken doğuda cok var benm evımn oldugu sehırde yok ben nadir içerim hafta 4,5 tane. Ama ıcmek ıstemıyorum şu evrede. Of tatılde de güzel giderdi

Eve gelip yapıp gitsen yine söylersin söyleyecek olsan Boşuna eve gitme yani:)) Ya da 13’ü bekleyeceksin mecbur onda da kopkoyu çıkar varsa daha iyi

Eve gelip yapıp gitsen yine söylersin söyleyecek olsan Boşuna eve gitme yani:)) Ya da 13’ü bekleyeceksin mecbur onda da kopkoyu çıkar varsa daha iyi
Ay ellerim titrer benim aşırı fena belli ederim sanrm 1saat fln cıkamam odadan derler bu kadın nerdeee test alırken bile soguk ter çıkıyor nedense normalde heyecanla bir yapım yoktur ama bu test konusunda ben ben değilim

O zaman eve gitmen mantıklı olabilir:) Haydi bakalım kaldı 6 gün test yapmana. İnşallah hayırlısıyla pozitif çıkar

Aminn Allah'm sabrını versin inşallah hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

O zaman eve gitmen mantıklı olabilir:) Haydi bakalım kaldı 6 gün test yapmana. İnşallah hayırlısıyla pozitif çıkar
Benim pek umudum yok aslında biraz ilişki ucu ucuna yakaladıysam yakalamışımdır canım yola çıkmıştık o gün sonrasında oldu o bir ilişki ama önümüzdeki aynasıpse adetten sonra hep gün aşırı istiyorum

Hayırlısı canım ya olacağı varsa tek ilişkiyle bile oluyor hatta yumurtlama zamanına denk gelmeyen ilişkiyle bile. Çok okuduk burada böyle şeyler. Hiç belli olmaz yani:)

Bu zamana kadar hep kasığımın sağ tarafı ağrırdı şimdi de sola geçti hatta bi tık şiddetli. Bu sağ sol olayını bilen var mı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…